Jump to content

Wersja 0.2.0.3.1 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Naprawiono system wejścia w warsztacie;
  2. Naprawiono kolizje;
  3. Naprawiono ustawienia dotyczące dźwięków;
  4. Synchronizacja zegarów (interpolacja nie jest jeszcze bazowana na tym);

Szerokiej drogi!
mwl4

  • Upvote 4

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Czy został naprawiony bład z akcesoriami kabiny? :)

 

A był jakiś?

 

 

synchronizacja zegarów? O co chodzi? :P

Btw. Dzięki :)

 

Każdy klient z pewną dokładnością wie jaki jest czas na serwerze w milisekundach, i wysyła dane synchronizacji o pewnym czasie zapisując w jakim czasie to wysłał, a drugi klient dzięki temu wie dokładnie kiedy dane wydarzenie miało miejsce i potrafi przewidzieć gdzie gracz jest teraz, gdzie będzie za 100 milisekund, itd. itd. Ma to na celu ogólne poprawienie synchronizacji, które jeszcze nie nastąpiło.

  • Upvote 1

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Non Collision miało swoje fochy i jak mu się chciało to ci dawał solidnie w maskę i w naczepę, mówiąc potocznie.

 

Aż się budzi moja szowinistyczna część ciała xD

 

A tak bardziej naukowo to non collision czasami nie działało poprawnie i momentami nie spełniało swojego zadania i będąc w kimś w momencie dostawałeś uszkodzenia.

Link to comment
Share on other sites

A był jakiś?

Każdy klient z pewną dokładnością wie jaki jest czas na serwerze w milisekundach, i wysyła dane synchronizacji o pewnym czasie zapisując w jakim czasie to wysłał, a drugi klient dzięki temu wie dokładnie kiedy dane wydarzenie miało miejsce i potrafi przewidzieć gdzie gracz jest teraz, gdzie będzie za 100 milisekund, itd. itd. Ma to na celu ogólne poprawienie synchronizacji, które jeszcze nie nastąpiło.

Ponoć były problemy z fizyką proporczyków i innych badziewi, ale nie mogę nic mówić na 100% bo nie mam tego DLC ;)

Poza tym dzięki za wyjaśnienie :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.