Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nie polecam tego kierowcy !!


Majster

Recommended Posts

Nie polecam kierowcy o nicku JimmyPl ( steam: http://steamcommunity.com/search/?text=Jimmy&x=0&y=0#filter=none&text=JimmyPL)

Ten kierowca nie potrafi zachowywać się podczas konwojów oraz podczas pobytu na TeamSpeaku.

Jest typowym "dzieckiem". Nie potrafi dostosować się do regulaminu firm. Z tego co wiem już pracował w kilkudziesięciu firmach i z każdej został wywalony.

 

Nie polecam żadnej firmie mieć takiego kierowcy.

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

Chłopak zmienił wiele firm w dość krótkim czasie. Na dodatek to nie dość że zatrudnił się w firmie w której pracuje i biorę czynny udział w jej rozwoju to wczoraj potrafił pojechać w konwoju z inną firmą i do niej się zgłosić z zapytaniem "Witam chciałbym dołączyć do waszej spedycji, przed chwilką z wami jechałem nick : Jimmy PL, Prosiłbym o wasz IP ts3, ponieważ bardzo jestem wami zachwycony oraz chciałbym z wami porozmawiać." Także odradzam tego kierowce bo więcej z nim zamieszania niż korzyści.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.