Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

SpinTires


KRAZ [PL]

Recommended Posts

Ostatnio twórcy zaczęli ponownie wydawać aktualizacje, bo przez pewien czas było z tym ciężko zwłaszcza, że były swego czasu pewne problemy z grą, Nie wiem jak to teraz wygląda (sądząc po ostatnich aktualizacjach) zaczyna wszystko wracać do normy to jednak cena 70zł jest według mnie ciutek wygurowana. Jeśli masz szansę dorwać niżej koło 50zł to według mnie jest to odpowiednia cena jak na tą chwilę, a z tego co widzę obecnie na 3kropki.pl jest za 42,90 (ale chyba tylko przez najbliższe 9h).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli by ci to interesowało to na cdp.pl co jakiś czas jest weekend z błotem i wtedy spintires jest za jakieś 23.99 lub mniej bo ostatnio był i tyle kosztował :) Ale uważam że gra jest jest taka sobie. To jest oczywiście moje zdanie. Ale sprawdź  i sam ocenisz. Bo każdy który się tu wypowie to tylko opinia z jego punktu widzenia.  

Link to comment
Share on other sites

Gra jest naprawdę warta uwagi,to jaka tam jest fizyka gry to mmm... :3 choć ciut by mogło być tej fizyki w ets :P ja spina kupiłem w lipcu i płaciłem 30zł wiec moim zdaniem jak za taką cenę to naprawdę warto. Tak jak Trybcio mówi, trzeba mieć trochę zaparcia a gra w 4 osoby to już jest przyjemność a i tak można się wkurzyć :D Ale ogólnie to polecam :)

Link to comment
Share on other sites

Ktoś wie czy mody działaja na multi? 

Niektóre działają czasami w lobby można zobaczyć że ludzie grają na jakiś innych mapach,

https://pp.vk.me/c616727/v616727389/12995/cI_pZXExOEQ.jpg

https://pp.vk.me/c616727/v616727557/1849a/4FQmbKxY8YM.jpg

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.