Jump to content

Wersja 0.2.0.3 została wydana.


Recommended Posts

To co łatwiej schynchronizować idzie na pierwszy ogień ;) A synchro wycieraczek przyda Ci się, bo będziesz wiedział u kogo pada :P

 

No ok może i masz tu racje że łatwiej jest synchronizować ale dla mnie to głupota (takie sranie w banie ale to tylko moje zdanie) :) W każdym razie czekam na sychro brameczek ;)

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem sobie ten skin, co był potrzebny do Halloween Paint Jobs Pack do tego gadzetu do środka. piszą że są dwa a ja widzę tylko jednego, takiego z arbuzem a gdzie ten drugi jak on wygląda możecie pokazać. powiem że na Steam kasę zdzierają. zapłaciłem dziś 8.65 PLN to jest za drogo.

Link to comment
Share on other sites

WRESZCIE!!! synchronizacia wycieraczek!!! na to czekałem!! Moge umrzeć!!!! XD

 

Pogięło? Bardziej będzie ludzi rajcować stanie w koreczkach na bramce xD

 

Możecie mnie zamordować, ale ja nie będę ucieszony z synchro pogody. Już i bez tego mam spadki w ETSie ( szczególnie w nocy ), a tym bardziej jak zacznie lać deszcz/burza/mgła.

Link to comment
Share on other sites

Możecie mnie zamordować, ale ja nie będę ucieszony z synchro pogody. Już i bez tego mam spadki w ETSie ( szczególnie w nocy ), a tym bardziej jak zacznie lać deszcz/burza/mgła.

Nie wiem czy mówisz o tym samym co reszta, ale synchro wycieraczek to żadna synchronizacja pogody :) Teraz to widzisz u kogo pada ;)

Link to comment
Share on other sites

Pogięło? Bardziej będzie ludzi rajcować stanie w koreczkach na bramce xD

Możecie mnie zamordować, ale ja nie będę ucieszony z synchro pogody. Już i bez tego mam spadki w ETSie ( szczególnie w nocy ), a tym bardziej jak zacznie lać deszcz/burza/mgła.

A wiesz, że to będzie ustawione na serwerze w podobny sposób co w ETSie? Także wszystko zależy czy trafisz na deszcz czy nie.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.