Jump to content

Wersja 0.2.0.3 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Naprawiono system wejścia (enter i escape nie działają w trakcie pisania);
  2. Synchronizacja wycieraczek;
  3. Synchronizacja bramek na autostradach;
  4. Usprawnienia sieciowe (po stronie klienta jak i serwera);

Szerokiej drogi!
mwl4

  • Upvote 10

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

powiem jedno nie wiem dlaczego w ogólę deszczu nie mam na mp a na singlu działa nie wiem czy po stronie synchronizacji coś nie pyka czy coś innego mam na maksa prawdopodobieństwo spadnięcia deszczu i nie chce padać szkoda. i tu nie chodzi o to ze nowa wersja weszła bo mam już to od dawna nie wiem czy kilku dni albo tygodni nie powiem dokładnie no ale deszczu nie ma

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Jest drobny problem. Nie działa wyłączanie dźwięku wstecznego. W pliku config reversing jest false.

 

Niestety ale po mimo paru godzin testów nadal nie jesteśmy wstanie sprawdzić każdej rzeczy z osobna :( Dziękujemy za takie informacje :) 

Link to comment
Share on other sites

Z przykrością chce poinformować że jest kolejny błąd typu że kiedy pojawiłem się w karlskronie na porcie wbił się we mnie kolega z Brazylii i narobił mi 85 % uszkodzeń, a następnie nie mógł ze mnie wyjechać. 

 

WYBqrrm.jpg

Link to comment
Share on other sites

Witam, a synchronizacje z deszczem przewidujecie zrobić ? bo na cholere nam tak naprawde synchro wycieraczek jak pogoda nie jest synchronizowana no ale dobra 
 żeby nie było że się czepiam, i bramki na przejazdach kolejowych nie są dalej synchronizowane a szkoda :P

Ps. Nie chodzi tu o czepianie się tylko o logiczne spojżenie na temat po cholere robić coś czego nie potrzeba robić bo nawet nie ma podstawy !  To raz, dwa że ​​moglibyście zająć się jednym i skończyć a nie wciskacie to aby było i rozumiem że nie macie nic z tego ok ale logika panowie ! Pozdrawiam i jak najbardziej doceniam waszą prace ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam, a synchronizacje z deszczem przewidujecie zrobić ? bo na cholere nam tak naprawde synchro wycieraczek jak pogoda nie jest synchronizowana no ale dobra

żeby nie było że się czepiam, i bramki na przejazdach kolejowych nie są dalej synchronizowane a szkoda :P

Ps. Nie chodzi tu o czepianie się tylko o logiczne spojżenie na temat po cholere robić coś czego nie potrzeba robić bo nawet nie ma podstawy ! To raz, dwa że ​​moglibyście zająć się jednym i skończyć a nie wciskacie to aby było i rozumiem że nie macie nic z tego ok ale logika panowie ! Pozdrawiam i jak najbardziej doceniam waszą prace ;)

To co łatwiej schynchronizować idzie na pierwszy ogień ;) A synchro wycieraczek przyda Ci się, bo będziesz wiedział u kogo pada :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.