Jump to content
  • 0

Błąd przy instalacji Profilera


Norsik

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Do kierownicy Logitech G25 potrzebny jest Logitech Profiler, a nie Logitech Gaming Software. Strony Logitecha przekierowują do błędnego oprogramowania (i dziwne, że nikt nie kwapi się tego zmienić). Tylko kierownice G29 oraz G920 działają z LGS, reszta pracuje tylko na Logitech Profiler.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Do kierownicy Logitech G25 potrzebny jest Logitech Profiler, a nie Logitech Gaming Software. Strony Logitecha przekierowują do błędnego oprogramowania (i dziwne, że nikt nie kwapi się tego zmienić). Tylko kierownice G29 oraz G920 działają z LGS, reszta pracuje tylko na Logitech Profiler.

Ja mam G25 i LGS po włączeniu programu i tak się włącza Logitech Pofiler, ściągałem to bezpośrednio z strony głównej Logitecha.

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Swego czasu mając DFGT zainstalowałem (z ciekawości) LGS i niestety nie chciało współpracować (ani nawet uruchomić swojego starszego brata Logitech Profilera). Nie mniej LGS jest nie potrzebny dla kierownic DFGT/G25/G27 i lepiej pobierać bezpośrednio Profilera.

 

Jakiś czas temu wrzuciłem sobie Profilera na swój serwer więc podzielę się swoimi "zdobyczami": Logitech Profiler (32-bit), Logitech Profiler (64-bit).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.