Jump to content

Auto kick za czerwone światło.


Wiktor

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Auto kick\ban za czerwone światło
 

Opis Sugestii: Wyglądałoby to tak, za przejechanie dajmy na to 3,4 razy czerwonego światła, system dawałby bany na 5 minut (do uzgodnienia). Nie ma tu dużo do mówienia.                    
 
Przykładowe obrazki: -
 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Jak można zauważyć w miastach prawie nikt nie zatrzymuje się na światłach. Bardzo niszczy to rozgrywke (a przynejmniej według mnie), a o wypadkach z tego powodu nie wspominam.

76561198085672942.png

Link to comment
Share on other sites

 

Jak można zauważyć w miastach prawie nikt nie zatrzymuje się na światłach. Bardzo niszczy to rozgrywke (a przynejmniej według mnie), a o wypadkach z tego powodu nie wspominam.

 

Nikt się nie zatrzymuje, bo światła nie są zsynchronizowane (o ile wiem w 1.1.2 nie naprawiono tego, bo changelog nic o tym nie wspomina) tak więc każdy jeździ jak chce, bo dzieci znaków i zasad ruchu nie znają.

 

Wracając do samego pomysłu to nie. W normalnym życiu za przejazd na czerwonym są mandaty, a nie kara śmierci. Tyle w temacie.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Powinna być wysoka kara finansowa za przejazd na czerwonym. O ile wprowadzenie takich kar teraz mijałoby się z celem (bo przecież każdy ma gotówki jak lodu), to myślę, że kiedy ekonomia będzie zapisywana na serwerach, to kierowcy zastanowią się dwa lub trzy razy czy na pewno chcą przejechać na czerwonym. Dla nagminnie łamiących przepisy gra kończyłaby się wtedy bankructwem.

A co do obecnej sytuacji z brakiem synchronizacji świetlnej to uniwersalnym rozwiązaniem myślę że byłoby wyłączenie sygnalizacji przez 24h na dobę. Nie wiem czy jest to technicznie możliwe. Wtedy jeździłoby się tylko "na znaki", i pierwszeństwo na skrzyżowaniach byłoby jasne. Przynajmniej dla tych, którzy znają przepisy, jak to wspomniał WooQash

2a7vq1d.png
Link to comment
Share on other sites

Aktualnie nie do zaakceptowania dlatego, że światła są zdesynchronizowane, i powinno się jeździć według znaków.

 

Nawet wracając do syncrho, moim zdaniem żadne 'kopnięcia', czy zawyżone kary, jest tak jak ma być ... i tyle.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

 

Powinna być wysoka kara finansowa za przejazd na czerwonym....

 

Chyba nie znasz czegoś takiego jak Cheat Engine.

 

Powinna być wysoka kara finansowa za przejazd na czerwonym. O ile wprowadzenie takich kar teraz mijałoby się z celem (bo przecież każdy ma gotówki jak lodu), to myślę, że kiedy ekonomia będzie zapisywana na serwerach, to kierowcy zastanowią się dwa lub trzy razy czy na pewno chcą przejechać na czerwonym. Dla nagminnie łamiących przepisy gra kończyłaby się wtedy bankructwem.

 

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Czyli jeśli w "prawdziwym życiu" przejedziesz przez czerwone światła dostaniesz kulkę w łeb. Nie wprowadzimy żadnych kicków za przewinięcia.


Pozdrawiam.

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.