Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Oficjalny multiplayer????


Blondynek

Recommended Posts

Witam! 

 

Dzisiaj wyczytałem na stronie gry-online.pl takie coś:

 

 

Zapowiadane długie wsparcie dla obu gier powinno zaowocować w przyszłości wbudowanym trybem wieloosobowym, niezależnie od istniejącego już moda. Na razie jednak twórcy skupiają się nad budową swoistego pomostu pomiędzy singlem a multi, stworzeniem systemu motywacji do konsekwentnego grania, śledzenia naszego stylu jazdy, miejsc, tak by wszystko, co robimy w grze, miało konkretny wpływ na naszą dalszą karierę. W tym celu między innymi powstaje serwis World of Trucks, który będzie docelowo zawierać nasz profil online, ze statystykami, doświadczeniem itp. Tryb wieloosobowy zostanie oparty na tych właśnie fundamentach i pojawi się nie wcześniej niż za rok.

 

 

Źródło: http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10809&STR=3

 

Nie wiem jak Wy ale ja spotykam się z taką informacją po raz pierwszy. Co Wy na to? 

Będzie to coś lepszego niż teraz mamy czy nie ma co się na to nastawiać?

 

Pozdrawiam ! :)

Link to comment
Share on other sites

Zapewne ruch AI będzie ale wtedy nie będzie serwerów po 2000 slotów tylko po 16 lub 32. Tak jak chociażby było z GTA gdzie oficjalne multi ma mało slotów do nieoficjalnego MP z większą ilością slotów ale bez kilku funkcji jak ruch AI.

Przez tyle lat SCS zarzekało się, że nie da się zrobić MP do ich gier. Ale nie zdawali sobie sprawy chyba jak otwiera to drzwi dla takiej gry. Ciekawe co się stało, że jednak się da ;)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jak będzie 16/32 sloty lub nawet więcej jak Łukasz napisał to wolę zostać przy 2500 slotów niż jak Blondynek napisał jeździć przy sztucznej inteligencji.

Poza tym, tam to w ogóle będzie można zapomnieć o modach a tutaj mamy nadzieję, że z czasem jakieś nadejdą.

 

Dodatkowo jak zostanie zrobione z tego DLC to ja podziękuję, chyba każda gra oferuje multi za darmo choć zapewne jest parę tytułów co robią to za kase.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Co do MP to myślę, ze jeśli w zrobią to żadne do mody z poza SCS nie będą działać wiec ja dziękuje za takie MP  :) Zresztą tak jak mówicie tyle ludzi co teraz jeździ na mp to naprawdę dużo musieliby zrobić slotów bo teraz nie raz jak jest 2500 to ciężko się zalogować na serwer 1 tutaj.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.