Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Konto steam.


Gebels

Recommended Posts

  • Euro Truck Simulator 2 (Skandynawia, Going East, Polish Paintjob, Vikings Paintjob, High Cargo, Prehistoric Paintjob, Norewgian Paintjob i jeszcze parę innych)
  • Cs Go
  • Arma 3
  • Arma 2 OA
  • Fallout NV
  • CS 1.6
  • Cod Black Ops 2
  • Cod Black Ops
  • Gothic II Gold Edition
  • DayZ
  • Medieval Engineers
  • Risen 2
  • Chivalry Medieval Warfare
  • Wiedźmin 2

Konto ma ow na cs go także konto sprzedaję za grosze.

Czekam na propozycje na pw.

 

 

Link to comment
Share on other sites

OW to Overwatch który jest na 32 dni o ile dobrze pamiętam chyba, że jest to jakiś inny ban który jest już zapewne permem ;) Overwatcha można dostać za cheaty (jak ktoś perfidnie ich używa) jak i też przez to, że jakieś dzieci z rangą max Gold 1/2 kupiły konta na allegro z 150 win które dają Overwatcha by można było banować "cheaterów" I co za tym idzie? Widzą typa który nwm strzelił pare bań albo raz kogoś przez smoke zabił to na sam koniec zaznaczają wszystko chociaż nic nie było ;) 

Link to comment
Share on other sites

To samo napisałem i wyjaśniłem co to jest więc nie wiem po co piszesz post który jest już napisany ?..

 

Tylko że ja go trochę nie rozumiem, a chyba mam prawo to bardziej wyjaśnić, nikt mi tego nie zabroni.

 

PS: Dziwne jest to, że zawsze mnie się czepiają, ile razy widziałem że ktoś napisał to samo co ktoś przed nim, nie mieli do tego pretensji.

  • Upvote 1
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Od razu zaznaczam zeby podczas transakcji sie zabezpieczyc uzywajac np. Allegro. Nie bedziemy reagowac gdy ktos znowu bedzie plakal na PW ze go oszukano :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.