Jump to content

Recommended Posts

Witajcie! :)


Tak - nadszedł czas...

(poniższa wersja to wersja bez mapki! Mapka dostępna jest w Sway'u, który można zobaczyć klikając w poniższe zdjęcie.)


arusf2011 [PL/EN] wraz z prezesem firmy RISA zapraszają na…

ivkonwprzyjazni-e1445180716399.png


Historia Konwoju Przyjaźni

Konwój ten ma na celu nakreślenie wspólnego spędzenia czasu za kierownicą ciężarówek.

Nie zależy nam na kłótniach pomiędzy firmami czy kierowcami.

Chcemy, aby każdy z uśmiechem na twarzy skończył ten konwój.

Z edycji na edycję zgłasza się coraz więcej firm, a organizacja również się polepsza.


Opis konwoju

IV edycja będzie nas prowadzić przez Polskę i naszych sąsiadów – Czechów.

Wyruszymy z gdańskiej stacji benzynowej (kier. Szczecin) i spokojnie bez pośpiechu dojedziemy do firmy Scout (Praga, Czechy).

Podczas konwoju odbędą się dwa postoje – na stacji przed Szczecinem (landówka, nieobowiązkowa) i na parkingu przy granicy polsko-czeskiej (landówka, obowiązkowa).

Pod spodem mapka trasy.

UWAGA  - Nie są wyszczególnione przerwy!

 

fq5oLsh.jpg

 

Cały konwój odbędzie się na serwerze EU1.


Wymagania konwoju

Każdy uczestnik konwoju musi posiada dowolny ładunek.

Prócz tego mile widzimy posiadanie TeamSpeaka.


Ważne informacje

Data konwoju

24 października 2015 r.

Plan konwoju

18:30 -> zbiórka na TS,

18:45 -> zbiórka w wyznaczonym miejscu,

18:55 -> przywitanie gości oraz firm i przypomnienie regulaminu,

19:00 -> powolny wyjazd ze stacji,

19:05 -> rozpoczęcie konwoju,

+/- 21:30 -> przyjazd do firmy Scout,

+/- 21:45 -> zakończenie konwoju oraz podsumowanie.

Czasy podane w +/- to orientacyjne czasy, w których możliwe, że dana rzecz się odbędzie.


Regulamin konwoju

1. Każdy uczestnik konwoju uprzednio musi zapoznać się z poniższym regulaminem.

Zostanie on jeszcze ogłoszony w dniu imprezy.

2. Aby uczestniczyć w konwoju osoba (nie dotyczy wszelkich osób, które podczas konwoju będą zamierzały robić zdjęcia/nagrywać) musi posiadać:

- ciągnik z silnikiem o mocy większej niż 460 KM,

- dowolny ładunek (zalecamy 15t),

- działający mikrofon (zalecane),

- uśmiech na twarzy.

3. Każde odstępstwo od w/w reguł skutkuje brakiem praw do uczestniczenia w konwoju.

4. Na kanale TS…

- nie przekrzykujemy się,

- słuchamy się nawzajem,

- główny głos mają piloci i moderator,

- NIE REKLAMUJEMY FIRM!

5. Każdy uczestnik, który będzie na TeamSpeaku, za gadulstwo lub nieprawidłowe ustawienie mikrofonu (tzn. w tle słychać rozmowy) zostaje automatycznie wyciszony.

6. Podczas trasy obowiązują następujące prędkości:

- w mieście -> 50 km/h,

- "landówki" -> 70 km/h,

- autostrady -> 80 km/h.

7. Podczas konwoju nie wyprzedzamy i jedziemy "gęsiego".

8. Trzymamy się ustalonej kolejności wyjazdu! (tzn. Grupa 1 jedzie pierwsza, Grupa 2 jedzie druga itd.)

9. Odległość pomiędzy osobami w grupie to min. 150 - 175 m.

10. Opuszczenie grupy skutkuje odebraniem praw do udziału w konwoju.

11. Główny organizator przeprasza za ewentualne lagi, które są spowodowane słabym komputerem.

12. Zabrania się rammingu.
13. Zabrania się używania świateł długich oraz ostrzegawczych (nie licząc wyznaczonych osób ).

14. Przestrzegamy regulamin gry oraz regulamin serwera TS.

15. Organizator nie zmienia trasy konwoju.

16. Wszelkie złamania regulaminu skutkują odebraniem praw do udziału w konwoju oraz dodatkowymi karami.

17. Przystępując do konwoju zgadzasz się na wysłanie PW (tzn. Prywatnej Wiadomości) dot. Oceny Konwoju Przyjaźni. (dotyczy firm)


Serwer TeamSpeak

ts.dragonoffire.pl (kanał u góry „Konwój Przyjaźni”)


Zapraszamy więc na…

head.png

Firmy biorące udział w konwoju:

loga.png

Oficjalne ustawienie

 

FAQWO7W.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ze względu na to,  że (zapewne) co niektórzy nie chcą otwierać przygotowanej prezentacji, mapka ląduje w głównym poście.

UWAGA - Mapka nie zawiera zaznaczonych przerw!

Przerwa obowiązkowa odbędzie się na parkingu, natomiast przerwa na stacji może się nie odbyć (o ile uczestnicy nie będą mieli powodów, by stanąć).

Link to comment
Share on other sites

teraz jeszcze kolega organizujący konwój mógł by napisać do s3ba11 autora http://www.ets2sync.com/pl/żeby w piątkowym update zamieścił zlecenie idealnie pasujące do waszego konwoju

 

a tak na marginesie jest to już kolejny konwój który nie uwzględnia tego narzędzia do synchronizacji zleceń to jest mega smutne bo wydawało mi się że właśnie w takich konwojach będzie miało największe zastosowanie ale widzę że zero zainteresowania

Link to comment
Share on other sites

no właśnie i teraz muszę szukać ładunku gdzieś np z miasta C żeby pojechać na konwój z miasta A->B ew zabierać zlecenie z miasta A i oddawać w mieście D a tak jest mega prosta sprawa loguję się 10 min przed konwojem biorę sobie zlecenie z miasta A i od razu oddaje w mieście gdzie się konwój konczy co nie znaczy że ktoś może brać zlecenie z Oslo żeby wyjechać np z Gdańska

Link to comment
Share on other sites

no właśnie i teraz muszę szukać ładunku gdzieś np z miasta C żeby pojechać na konwój z miasta A->B ew zabierać zlecenie z miasta A i oddawać w mieście D a tak jest mega prosta sprawa loguję się 10 min przed konwojem biorę sobie zlecenie z miasta A i od razu oddaje w mieście gdzie się konwój konczy co nie znaczy że ktoś może brać zlecenie z Oslo żeby wyjechać np z Gdańska

Zawsze można się "tepnąć" za pomocą komendy ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

czyli nie dosyć że nic nie mam zarobić to jeszcze stracić za anulowanie zlecenia ? (wiem że można odczepić naczepę i odjechać wtedy się anuluje bez straty kasy)

 

śmiesznie to wygląda bo kombinujecie jak koń pod górkę a to jakieś pseudo śmieszne komentarze o teleportowaniu się zamiast brać zlecenie z punktu A->B później jeszcze lepsze z braniem byle czego i anulowaniem ... Widocznie ja mam inne priorytety podczas grania w ETS2MP bo dla mnie właśnie fajnie jak konwój jest z punktu A->B i mam zlecenie z tych samych miastach i uda mi się je dowieźć w całości ale widocznie to moje odosobnione zdanie

Link to comment
Share on other sites

serio s3ba11 poświecił czas żeby zrobić narzędzie do synchronizacji MASOWEJ a teraz Ty znalazłem kolejny powód żeby z niego nie korzystać bo ktoś może sobie sam zrobić zlecenie WTF ręce opadają czy to jeszcze głupia "duma" nie pozwala wam przyznać że to narzędzie idealnie tutaj pasuje czy to już objawy głupoty ? To jest ostatni mój post w tym temacie bo na myśl przychodzi mi powiedzenie :

 

Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

 

A organizatorom życzę udanej zabawy na konwoju z porzucaniem naczep, teleportowaniem się i ręcznym ustawianiem zleceń

Link to comment
Share on other sites

serio s3ba11 poświecił czas żeby zrobić narzędzie do synchronizacji MASOWEJ a teraz Ty znalazłem kolejny powód żeby z niego nie korzystać bo ktoś może sobie sam zrobić zlecenie WTF ręce opadają czy to jeszcze głupia "duma" nie pozwala wam przyznać że to narzędzie idealnie tutaj pasuje czy to już objawy głupoty ? To jest ostatni mój post w tym temacie bo na myśl przychodzi mi powiedzenie :

 

Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

 

A organizatorom życzę udanej zabawy na konwoju z porzucaniem naczep, teleportowaniem się i ręcznym ustawianiem zleceń

 

To ja już nie wiem jak działa ten program.

 

Będę idiotą, i będę cytował to co ty:

 

Nigdy nie walcz z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem!

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.