Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Gdzie są Admini


[RT] Aro34

Recommended Posts

Witam serdecznie  chciałbym wyjaśnić taką sprawę. Otóż wczoraj w Hull przy wyjeździe z portu  zrobił się mały chaos mianowicie jakiś użytkownik MP  jechał pod prąd i nie miał zamiaru się przestawić oczywiście  ja i mój kierowca daliśmy report, a Admin oczywiście nie zareagował  chwilę później na środku drogi leży sobie truck z naczepą i to dwie też poszedł report i znów 0 reakcji od Adminów to ja się pytam Gdzie oni są i co robią bo to jest nie do pomyślenia żeby 0 reakcji od Adminów nie było dlatego poruszyłem ten temat

P.S oczywiście nie mam tu na myśli Polskich adminów

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie. Chciałbym wyrazić żal, który od dawien dawna targa moją duszą. Otóż ludzie w dalszym ciągu nie mogą zrozumieć, że do administratorów cały czas napływają raporty, a oni nie potrafią się rozdwoić. Oczywiście niektórzy dalej nie rozumieją, że wyżej wymienieni starają się dbać o porządek za darmo i niestety nie mają całego dnia na sprawdzanie raportów wszystkich graczy. Gdzie są i co robią rozumy ludzi, którzy tego nie rozumieją? To jest nie do pomyślenia, że nie potrafią pobrać jakiegoś darmowego programu do nagrywania, który przy dobrym ustawieniu nie zabiera fpsów i który umożliwi ukaranie ludzi łamiących regulamin. 

PS. Nie masz na myśli polskich administratorów, ponieważ oni w przeciwieństwie do tych zagranicznych będą to czytać i to zrozumieją? Mimo, iż oni tak samo jak inni również nie zareagowali. 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Mogę tylko powiedzieć tyle że są w teamie naprawdę admini którzy robią i starają się dobra na MP( chodzi mi tu o adminów zagranicznych jak i z Polski) ale są też tacy którzy nic nie robią. Więc ja się zastanawiam po co ich trzymać. 

 

 

PS. Nie będę wymieniać którzy to ale 1/4 coś robić a  3/4 nic . 

 

 

Wyraziłem tylko swoją opinię nikt mi tego nie zakaże a jeżeli jest to w regulaminie to proszę mi to pokazać lub wysyłać na PW

Szerokości i przyczepności :) Do zobaczenia na trasie :)

Link to comment
Share on other sites

Gdzie są admini? Już ci mówię: w szkole, w pracy, na wakacjach/urlopie, z rodziną, ze znajomymi, dziewczynami/chłopakami, zajmują się swoimi dziećmi/rodzeństwem, stoją w kolejkach do banków/ZUSów, opłacają rachunki, na zakupach, zastanawiają się co włożyć do garnka i starają się przeżyć kolejny dzień. I między tymi wszystkimi obowiązkami znajdują kilka godzin żeby pobanować kilku dzieciaków rozbijających się wirtualnymi ciężarówkami :)

 

Jeszcze jakieś słowo wyjaśnienia potrzebne? 

  • Upvote 6
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Polecam oglądnąć jakiś stream z pracy adminów, raportów jest tyle że czasami nie ma szans aby ogarnąć wszystkie naraz. Często jest tak że jak admin sprawdzi konkretny report to już może być za późno, tym bardziej że jak kogoś zreportowaliście bo coś zrobił (rammowanie, wyzywanie etc) to gdy przyjdzie admin to nie widzi tego co działo się tam przed 30sec, i niestety jak sytuacja się nie powtórzy to taka osoba zostaje bezkarna, CHYBA ŻE jeździcie i nagrywacie, to wówczas piszecie reporcik na daną osobę i cieszycie się że gościu będzie miał bana :) To tyle z mojej krótkiej wypowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Vaiarek przesadzasz. Jak Wy śmiecie mieć jakieś życie prywatne? Kto Wam na to pozwolił? Kto Wam w takim razie dał uprawnienia? Przecież Wy macie być na każde zawołanie, każdego gracza!!11jedenjedenaście

 

@Matthew jeżeli masz dowody to wystawiaj je na stół. Jak nie, to takie gadanie jest zbędne, bo ja również mogę powiedzieć, że 1000 osób ostatnio mówiło, że jesteś głupi, ale nie będę pisał kto, bo nie chcę pisać którzy.

 

@Rudy30, wiesz ilu debili jeździ codziennie po drogach i nie do wszystkich dociera policja? Więc skąd takie obruszenie, że admini nie wydalają często z ilości raportów?

 

@KrisLBN (post poniżej): Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno.

  • Upvote 3

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście już bardzo dawno temu przeszedłem z systemu zgłaszania osób z poziomu gry na nagrywanie i nie mam żadnego problemu w stosunku do adminów. To już nie chodzi o to czy ktoś ma czas, czy nie, ale wiem, że wiele sytuacji nie da się obejrzeć dokładnie bo reporty są zgłaszane po fakcie albo gdy ktoś już ucieknie, a nawet jeśli zgłosi się w odpowiednim czasie to jeszcze jest czas oczekiwania przeskoczenia admina do Nas. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy mogą nagrywać, ale jeśli ktoś może to zachęcam gorąco zamiast reportować w grze. Dla pozostałych, hmm... pozostaje mieć anielską cierpliwość. Póki nie ma systemu powtórek w grze, nie przeskoczymy tego.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nie uraziłeś :D Ale najlepiej po prostu jest nagrywać takie sytuacje i wstawiać raporty na ets2mp.com. Masz 100% gwarancji że nasz delikwent dostanie bana. 

 

No to się uśmiałem 2x reprotowałem gdzie pierwszy report dotyczył tego że koleś mnie zwyzywał za to że on miał laga i w niego "wjechałem" i wyraźnie w reporcie było napisane że nie reportuje tego że miał laga i dzięki niemu mam 70% uszkodzeń tylko to że mnie zwyzywał (miałem nagranie) oczywiście report odrzucony bo " admin" stwierdził że on nie widzi naruszenia regulaminu myślę sobie OK kolejne podejście koleś w Anglii ścina zakręt i wyjechał mi na czołówkę no to kolejne nagranie poszło napisałem co gdzie jak o której na co (ten sam admin co wcześniej) stwierdził że on nie wie czy to aby na pewno było w Anglii i kolejny raz koleś nie dostaje bana i tutaj moje pytanie po co są pola dotyczące miejsca i czasu skoro admin zakłada że kłamię ? Jeżeli nie jesteście w stanie sprawdzić w logach czy aby na pewno byłem w tym miejscu o tej godzinie (albo zajmuję to nieadekwatnie dużo czasu żeby zbanować kolesia na 24h) to może skasować te pola i dać informację że miejsce i czas ma być wykazane na filmie screenie ?

 

kolejna sprawa zaznaczam jezyk reportowania POLSKI i odpisuje mi koleś po angielsku i całe moje wypociny z pola "opis" dotyczący reportu prawdopodobnie zostały olane bo koleś nie zna polskiego ? może warto zrezygnować z wyboru języka reportowania skoro wszystko i tak leci do jednego worka od razu bym wiedział że mam się męczyć po ingliszu

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przyczepiliście się do tego pierwszego akapitu Zubiego, chociaż on tylko kpi z ludzi, którzy tak piszą (piszą tak, jak on to zrobił w pierwszym akapicie), a nie zauważacie, że akapit drugi i trzeci to bardzo celne spostrzeżenia. A już na pewno od bezpodstawnego stwierdzenia: „Nie będę wymieniać którzy to ale 1/4 coś robić a  3/4 nic.”, które opiera się na... niczym? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.