Jump to content

5000 godzin w ETS2 bez jednej ręki!


Marcinek_

Recommended Posts

Witam wszystkich użytkowników Euro Truck Simulator 2 

O kierowcach ETS2MP można usłyszeć wiele historii, dziś chciałbym opowiedzieć wam jedną z nich!

A dotyczy ona pewnego Pana... Pomyślicie teraz dlaczego chce o nim pisać temat... tak więc już tłumaczę!



Chciałbym wam przedstawić gracza niezwykłego gracza dla którego

gra nie jest tylko grą ale jest pasją, Artur 11 lat temu stracił ręke

w wypadku a dziś gra w Euro Truck simulator 2 na kierowcy g27
no tak pewnie powiecie że każdy tak może ale nie każdy wbije  5 tysięcy godzin
Tak wbił 5 tysięcy godzin w grze bez jednej reki i sobie ze wszystkim poradził.
Dodatkowo robi live z tego jak jeździ i własnie gdy to pisze dobija równe 5000 tysięcy godzin!

jak widzicie nie ważne co się stanie w życiu to można osiągnąć najtrudniejszy cel!

Pełen szacunek! :-) 

 

Live: www.hitbox.tv/larturlpl

Facebook: www.facebook.com/lArturlPL

Steam: www.steamcommunity.com/profiles/76561198122290109/

Grupa steam: www.steamcommunity.com/groups/LivelArtural

 

 

24xdxIi.png

  • PC: Amd FX 8300 8x4,2GHz & 8GB ram & NVIDIA GeForce 1050
  • Mikrofon: LD Systems D 1013C USB Pop Filtr: LD Systems D914 Statyw: ah stands S5BE

Kierownica : Logitech Driving Force GT Klawiatura: Zalman ZM-K300M Myszka: A4 Tech Bloody V8 USB Słuchawki: Razer Electra

twitch.tv/marcinek_tv

Link to comment
Share on other sites

Jak często się z Wooqashem nie zgadzam, to też uważam ten temat za zbędny. Co jest takiego fajnego w tym że gościu zmarnował te 5tyś godzin na gre? Oczywiście nie mam nic do Artura i nie chceby aby źle to odebrano, sam w pierwszym temacie wspierałem go za to że mimo tego co go spotkało nie poddaje się i nie chowa, co robi niestety wiele osób po takim przejściu. Ale to co mialo zostać powiedziane w tamtym temacie zostało powiedziane i nie ma po co tego odnawiać. Moje osobistę zdanie na ten temat.

 

I powtórze jeszcze raz że do Pana Artura nie mam absolutnie nic, a w pewien sposób go podziwiam że przeciwstawia się temu co go w życiu spotkało.

  • Upvote 10

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.