Jump to content

Double Trailer's Mod ETS2MP


sepeta

Recommended Posts

Urok korków .. :) Każdy by grał jak chce. Przynajmniej admini mieliby mniej roboty, bo gdyby ktoś Ci na amen blokował drogę to włączysz taki "pasywny" i masz w pompie ;) Urok korków jest wtedy, gdy gracze szanujący się nawzajem w nim stoją a nie czekają na to co zrobi troll na początku. Moim zdaniem nie powinno się narzucać komuś czegoś argumentując to urokiem.

Owszem, to co napisałeś na początku ma sens ale to jest kwestia dopracowania, zapewniam.

 

Tylko że niektórzy będą tego używać do omijania przeszkód tak jak roboty drogowe, sygnalizacja itd.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Urok korków .. :) Każdy by grał jak chce. Przynajmniej admini mieliby mniej roboty, bo gdyby ktoś Ci na amen blokował drogę to włączysz taki "pasywny" i masz w pompie ;) Urok korków jest wtedy, gdy gracze szanujący się nawzajem w nim stoją a nie czekają na to co zrobi troll na początku. Moim zdaniem nie powinno się narzucać komuś czegoś argumentując to urokiem.

Owszem, to co napisałeś na początku ma sens ale to jest kwestia dopracowania, zapewniam.

Bez zbednego wymyslania to tylko dodatkowa naczepa... a wy juz wymyslacie jakies tryby pasywne...

Na poczatku po prostu druga naczepa nie miala by kolizji co by mozna bylo sie przyzwyczaic i pozniej wprowadzic kolizje i to wystarczy...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z tego co słyszałem/widziałem (filmik electro) to druga naczepa jest ustawiona na klawisz F7 (albo coś z tego rodzaju), wyrzucić z niej kolizje i po sprawie :P Ewentualnie wrzucić do gry tak jak jest, poprawiając ciężar ładunku, bo jakieś klocki tam są, i sprawdzić co się będzie działo na serwerze :)

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Plany a ich realizacja w wykonaniu scs to niebo a ziemia. Owszem rozumiem, że zajmują się jednocześnie kilkoma tytułami ale taka jest prawda. Mają kiepskie zorganizowanie.

Uważam, że developerzy MP powinni wziąć trochę spraw w swoje ręce, i chociaż dla samego sprawdzenia powolutku wprowadzać własne pomysły.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Plany a ich realizacja w wykonaniu scs to niebo a ziemia. Owszem rozumiem, że zajmują się jednocześnie kilkoma tytułami ale taka jest prawda. Mają kiepskie zorganizowanie.

Uważam, że developerzy MP powinni wziąć trochę spraw w swoje ręce, i chociaż dla samego sprawdzenia powolutku wprowadzać własne pomysły.

Dokladnie. Oni pol roku jak nie wiecej robia jeden model samochodu. Nie mowiac nic jeszcze o mapach ktore szykuja juz długo i na pewno cos jeszcze sobie wymyślą xD

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dlaczego wy robicie z graczy takich głąbów...

Dlatego, że powoli mam dość wysłuchiwania tych ,,pro-graczy" żalących się na trolli, a sami nie potrafią korzystać z systemu raportów... Kilku ludzi chyba pomyślało, że ma mnie na własność, bo co jakiś czas muszę słuchać skarg. 

,,Dać wolną rękę"... śmiechłem :D Nie ma sprawy. Ale założę się, że nie wytrzymacie na serwerze dłużej niż kilka minut ;) A admini przestaną pomagać :D

  • Upvote 2
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Dlatego, że powoli mam dość wysłuchiwania tych ,,pro-graczy" żalących się na trolli, a sami nie potrafią korzystać z systemu raportów... Kilku ludzi chyba pomyślało, że ma mnie na własność, bo co jakiś czas muszę słuchać skarg. 

,,Dać wolną rękę"... śmiechłem :D Nie ma sprawy. Ale założę się, że nie wytrzymacie na serwerze dłużej niż kilka minut ;) A admini przestaną pomagać :D

Po co zostałeś adminem, marudzisz że musisz słuchać skarg. Inni nie potrafią reportować i się żalą że Ty niby nie pilnujesz porządku. Nie ma co wgl. patrzeć na takich głąbów i rób co masz robić dalej... Niech se jęczą aż się nauczą co i jak ma być. Od czego są poradniki i inne pierdoły.

 

Jednym słowem "Wyje.. Yhymmmm" ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.