Jump to content
  • 0

System Windows nie może znaleźć pliku C:\...


Bisti923

Question

Witam mam problem ponieważ nie mogę od kilku dni uruchomić kilku programów między innymi multi do etsa.Pisze mi że Windows nie znalazł takiego pliku, lub nazwa pliku jest nieprawidłowa, a gdy patrzę w ścieżkę podaną przez komunikat tego błędu to plik jest i nazwa też jest poprawna. ETS2 się normalnie uruchamia bez problemu jak coś.A system operacyjny to Windows 10.

Link do komunikatu:

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zalecam sprawdzenie komputera pod względem ewentualnego zainfekowania. Rozumiem, że odpalenie pliku z poziomu jego lokalizacji (czyli w tym przypadku "C:\Program Files(x86)\Euro Truck Simulator 2 Multiplayer\launcher.exe"), a nie np. skrótu też objawia się powyższym błędem?

Tak jest to samo, komputer skanowałem antywirusem też defragmentowałem dyski myślałem że to coś pomoże ale nic.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Obawiam się, że nikt nie będzie w stanie pomóc jakimś ogólnym rozwiązaniem, kwestie zainfekowanych komputerów są dość osobiste. Polecałbym zgłosić się na forum poświęcone sprzętowi, pomocy etc. np. Forum dobreprogramy.pl. Tutaj jest przykładowy post z podobnym błędem na starszej wersji systemu. Niemniej tak jak mówiłem najlepiej jest napisać własny wątek w odpowiednim dziale aby osoby, które się znają mogły rzetelnie pomóc.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.