Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kierownica


Recommended Posts

Witam czy da radę być ktoś może ma : o ustawienia do kierownicy 180 stopni obrotu :D ? mój model to: Tracer TRJ-ER Easy Rider wiem że nie jest najlepsza ale pożyczyłem od kolegi i  tak leży w sumie nieużywana :D Bo mam jeszcze Technology Innovation Compressor Supreme model no: hy-822 ale do tej to już wsparcia nie ma :C na windows 7 nie działa to co dopiero na 10 :/.

Link to comment
Share on other sites

Witam czy da radę być ktoś może ma : o ustawienia do kierownicy 180 stopni obrotu :D ? mój model to: Tracer TRJ-ER Easy Rider wiem że nie jest najlepsza ale pożyczyłem od kolegi i  tak leży w sumie nieużywana :D Bo mam jeszcze Technology Innovation Compressor Supreme model no: hy-822 ale do tej to już wsparcia nie ma :C na windows 7 nie działa to co dopiero na 10 :/.

Że co da rade ma być ktoś? xDDDDD

Weź napisz o co Ci konkretnie chodzi. :D

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Boże -.- czemu ja tak napisałem xD Czy da radę ustawić jakoś w miarę normalnie kierownicę która ma 180 stopni obrotu :D Model jaki posiadam to Tracer TRJ-ER Easy Rider

 

 

 

Musisz pobawić się ustawieniem w programie o ile dostałeś jakiś w komplecie.

Jak nie masz do tego żadnego programu to pobaw się opcją w grze: Nieliniowość układu sterowania

I ogólnie od Ciebie zależy jak sobie ustawisz.

Ja mam kierownicę, która ma 900 stopni i dla mnie to jest zdecydowania za dużo. Mam do tego program i ustawiłem na 500 stopni.

Ty możesz nie mieć i musisz sam pobawić się ustawieniami i ustawić je pod siebie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.