Jump to content

Poszukiwani kierowcy jeżdżący według przepisów


ElectroMusic!

Recommended Posts

Szczęśliwy posiadacz kierownicy Logitech Driving Force GT od dnia wczorajszego, poszukuje dosłownie paru kierowców, którzy lubią od czasu do czasu pojeździć według przepisów.

Nie stawiam żadnych wymagań, oprócz jazdy zgodnej z przepisami w grze.

Nie mówię, że codziennie ale czasami są takie chwile, że chciałoby się zdjąć nogę z gazu.

Czy znajdą się chętne osoby na trase od czasu do czasu? :)

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Dostań się do jakiejś wirtualnej spedycji

 

Jestem w spedycji już od dawien dawna.

Poza tym, nie szukam spedycji tylko parę osób z którymi od czasu do czasu, będzie można smignąć taką trasę.

 

Wiem, że jest mało takich osób, stąd powstał ten temat aby szukać tych osób wśród społeczności ets2mp.

 

 

Widzę że ktoś tu nie na bieżąco i to od baaaardzo dawna...

 

 

 

Jbc ja się mogę pisać, zawsze jakieś wyzwanie, by nie dać się pokusie i jechać ile KRD każe  :P

 
Zgadamy się na Steamie. ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Milo czytac taki temat ze sa chetni do normalnej jazdy nawet w wirtualnej rzeczywistosci :) Swoja droga z wlasnego doswiadczenia zauwazylem ze zdejmujac noge z gazu mozna napotkac bardzo ciekawe widoki ktorych przy 110km/h nie zauwazamy :) Osobiscie jezdze maks 80km/h na autostradach a landowkami kolo 70. Jak to ktos kiedys powiedzial "prawdziwi kowboje jada z tylu, przodem puszczaja bydlo"  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.