Jump to content

Przełączanie między serwerami podczas gry


TheFamousOne

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Tak jak napisałem (Przełączanie między serwerami podczas gry)

Opis Sugestii:Było by można się przełączać między serwerami podczas gry nie musząc resetować gry itp

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ ułatwiło by to pewnie wielu ludziom na przykład paru ludzi z spedycji nie może wejść na eu1 a połowa jest już w grze i zdecydowali aby pójść na eu2 i ci co są w grze nie musieli by resetować gry. 

Link to comment
Share on other sites

Ale w sumie też może być to niebezpieczne - możesz się przelogować na inny serwer i się w kimś zalogować ^^

Jeżeli by się zastanowić to przy aktualnej technice zmiany serwera też może się tak zdarzyć, jeśli się nie zna podstawowych środków ostrożności.

 

Po prostu przy proponowanej technice nastąpi to szybciej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Według mnie nawet przydatne, często podczas próby wejścia na EU1 przy 2250/2300 miejscach zajętych wrzuca nas do kolejki, jedynym sposobem przejścia na inny serwer jest reset gry, ponowne ładowanie, logowanie, załadowanie mapy itd., a podczas spawnu na innym serwerze bylibyśmy nietykalni np. przez 10-15 sekund, żeby nie wyrządzić wypadku.

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

Według mnie nawet przydatne, często podczas próby wejścia na EU1 przy 2250/2300 miejscach zajętych wrzuca nas do kolejki, jedynym sposobem przejścia na inny serwer jest reset gry, ponowne ładowanie, logowanie, załadowanie mapy itd., a podczas spawnu na innym serwerze bylibyśmy nietykalni np. przez 10-15 sekund, żeby nie wyrządzić wypadku.

Sama zmiana serwera zajmuje killanaście sekund wraz z połączeniem, jeżeli jest puste miejsce ;) Dla mnie zbędne :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

^Zbędne, bo masz pewnie dobry sprzęt :) Dla osób którym ledwo ETS2 ciągnie, takie coś by się przydało.

  • Upvote 1

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

^Przełączanie między serwerami nie jest jakoś częste, ale gdy masz czekać w kolejce na dołączenie do jednego serwera, jednym kliknięciem mógłbyś wejść do innej. Teraz zajmuje to więcej czasu, ale wszystkie zmiany i tak zależą od developerów, dlatego jak im się to nie spodoba, to nie zrobią :D

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.” ― Albert Einstein

 

 

“Anyone who thinks sitting in church can make you a Christian must also think that sitting in a garage can make you a car.” ― Garrison Keillor

 

 

“Stupidity isn't punishable by death. If it was, there would be a hell of a population drop.” ― Laurell K. Hamilton

 

Link to comment
Share on other sites

Obecny stan rzeczy ma swoje plusy dla adminów w przypadku kicka z serwera nie chcianej osoby, przy komendzie rejoin kick bylby bez sensu ze względu szybkiego powrotu.

Ja jednak jestem za przenoszeniem do innego serwera albo auto przekierowania w przypadku zapełnienia ze stosowną informacją.

Chyba że podzielić kicki na te z automata czyli za AFK i za te od administracji. Po wywaleniu przez serwer można się połączyć bez mniejszego problemu przez komendę, a po wyrzuceniu przez admina trzeba by zrestartować grę.

Ewentualnie usunąć kicki dawane przez admina a zamiast tego dodać minibany na 1-2 minuty, ale tak aby nie zapisywały się na naszym profilu ETS2MP. Chociaż nie wiem czy to większy sens patrząc na to ze strony dewelopera i pracy którą trzeba w to włożyć.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.