Jump to content
Seba

ets2sync - Synchronizacja zleceń

Recommended Posts

Witam a ja mam problem zaczne od tego ze wszystko robie dobrze  i na samym poczatku jest ok  ale  jak sie  przeniose do innego miasta  lub jak dostarcze ladunek to mi sie resetuje  cala synchronizacja.. prosze o pomoc

Witam a ja mam problem zaczne od tego ze wszystko robie dobrze i na samym poczatku jest ok ale jak sie przeniose do innego miasta lub jak dostarcze ladunek to mi sie resetuje cala synchronizacja.. prosze o pomoc

Teleport resetuje ekonomię gry. Nie da się tego obejść. Trzeba ponownie synchronizować.

Jak ładuje plik na strone to mi wyskakuje

Nie właściwy plik. Prawdopodobnie musisz zmienić w grze g_save_format

Problem w tym, że mam zmienione to. :/

Z tym save format jest tak, że trzeba go zmienić na 2 lub 3,wejść do gry, załadować profil i wyjść.

Co do pliku zapisu to najbezpieczniej jest używanie tego z folderu autosave(zazwyczaj jest najnowszy i to on zostanie wczytany). Jeśli ktoś wrzuca zapis gdzie indziej to istnieje dość spora szansa, że zsynchronizowany zapis nie zostanie wczytany ;)

Tapnięte z klawiatury

Osobiście denerwowało mnie to, kiedy brałem zlecenie z obojętnie jakiego obszaru mapy, kierowało mnie do Paryża, bo akurat wtedy był miastem specjalnym i ta nudna trasa przez całe Niemcy :F Teraz, po wgraniu dwóch DLC, zleceń jest naprawdę sporo i jest co robić, bez monotonni. Przydałoby się więcej ładunków na wywrotkę i lawety/platformy.

Propsy dla autora stronki.

Teleport resetuje ekonomię gry. Nie da się tego obejść. Trzeba ponownie synchronizować.

ok ale  moich dwóch znajomych teleportują sie i nic im sie nie resetuje  dla tego myslalem ze ja mam jakis problem

co do resetowania zlecen przy teleportach.. jakis czas temu tak sie nie dzialo. wczoraj przykladowo w 4 osoby jezdzilismy razem, oczywiscie synchro bylo w momencie uruchomienia. po teleportach 2 osobom zlecenia sie zmienily, a 2 pozostaly.

w czym lezy problem?

co do resetowania zlecen przy teleportach.. jakis czas temu tak sie nie dzialo. wczoraj przykladowo w 4 osoby jezdzilismy razem, oczywiscie synchro bylo w momencie uruchomienia. po teleportach 2 osobom zlecenia sie zmienily, a 2 pozostaly.

w czym lezy problem?

To nie jest problem. Tak działa ets2. Możliwe że zależy jak daleki jest teleport, ale nie wiem. Teraz gdybam. Przetestujcie i dajcie znać.

nie jest wazna odległość  teleportu  bo robilem ze znajomymi te same odleglosci teleportu i mi i koledze reset sie zrobil a dwom zostalo synchro. z czego co widze to jednym sie resetuje a jednym zostaje jak powinno być i w czym jest problem nie wiem..

ja mam z tym problem bo zrobiłem z kolegą dokładnie tak jak w poradniku a i tak mamy różne zlecenia

Gdybyście wszystko we dwoje robili zgodnie z poradnikiem mielibyście te same ładunki. Radzę ponownie zrobić wszystko krok po kroku. Gdzieś tu w postach macie link do poradnika jednego z użytkowników w języku polskim.

nie jest wazna odległość  teleportu  bo robilem ze znajomymi te same odleglosci teleportu i mi i koledze reset sie zrobil a dwom zostalo synchro. z czego co widze to jednym sie resetuje a jednym zostaje jak powinno być i w czym jest problem nie wiem..

To jest pytanie do SCS.

Najlepiej się nie teleportować, albo trzeba liczyć się z tym że będzie konieczne kolejne synchro.

Update

• Zmiejszyłem liczbę zleceń do miasta specjalnego i jednocześnie zwiększyłem listę dostępnych zleceń
  • Nowe specjalne miasto nie może być takie samo jak w poprzednim tygodniu
  • Pierwsze wydanie API

API 1.0 dostępne adresy:

http://www.ets2sync.com/api/specialcity      obecne miasto specjalnehttp://www.ets2sync.com/api/jobscount        liczba dostępnych zleceńhttp://www.ets2sync.com/api/joblist          pełna lista zleceńhttp://www.ets2sync.com/api/joblistbycity    lista zleceń posortowana wg. miasta http://www.ets2sync.com/api/joblistbycompany lista zleceń posortowana wg. firmyFormat: JSON
  • Upvote 1

0:57 - "jest napisane" :P

1:26 - g_save_format 3 nie tworzy 3-ch kopii. Ciężko tutaj mówić o kopiach, bo tworzy to 2 zapisy gry jeden w formacie możliwym do odkodowania, drugi w tym nowym.

3:00 - "1" to nie jest save, który ostatnio edytowaliśmy. Tutaj jest również zasada ostatniej daty modyfikacji.

3:35 - game.sii.0 wybieramy przy g_save_format 3, ale przy g_save_format 2 tworzy się tylko game.sii i wtedy należy wybrać właśnie plik game.sii. Ktoś kto wybierze drugi format zapisu może chcieć poszukać game.sii.0, który się w tym przypadku nie stworzy.

5:02 - "włanczamy"? :P

Ogólnie na +, bardzo łopatologicznie wytłumaczone chociaż są pewne nieścisłości jak w punktach 2, 3 i 4 z powyższej listy.

A co w przypadku gdy użyję szybkiej podróży do garażu, wtedy zlecenia się resetują i jak powrócić do z synchronizowanej listy.

Ja zgłoszę problem następujący: Razem z bratem zrobiliśmy synchro, wszystko ładnie bangla, mamy te same zlecenia w mieście A i w kazdym innym. Po wyborze zlecenia i dostarczeniu go to miasta B mamy w tym mieście inne zlecenia i w kazdym innym też, wychodzi na to że po oddaniu zlecenia robi się miszmasz. Następnego dnia zrobiliśmy tak samo i znowu robi się desnchro po oddaniu zlecenia. Wcześniej tak nie było. Dodam że oba profile wymaksowane jeśli chodzi o umiejętności, obaj wybraliśmy te same DLC.

A co w przypadku gdy użyję szybkiej podróży do garażu, wtedy zlecenia się resetują i jak powrócić do z synchronizowanej listy.

Szybka podróż do garażu = teleport, o czym pisałem wcześniej. Tak na 90% poleci reset ekonomi i gra wylosuje ci nowe ładunki.

Ja zgłoszę problem następujący: Razem z bratem zrobiliśmy synchro, wszystko ładnie bangla, mamy te same zlecenia w mieście A i w kazdym innym. Po wyborze zlecenia i dostarczeniu go to miasta B mamy w tym mieście inne zlecenia i w kazdym innym też, wychodzi na to że po oddaniu zlecenia robi się miszmasz. Następnego dnia zrobiliśmy tak samo i znowu robi się desnchro po oddaniu zlecenia. Wcześniej tak nie było. Dodam że oba profile wymaksowane jeśli chodzi o umiejętności, obaj wybraliśmy te same DLC.

Zapewne mieliście zlecenie w którym używaliście promu. Niestety, ale gra wtedy też robi reset ekonomi i losuje nowe ładunki  :mellow:

Jeden z kolegów na forum zrobił soft, który automatycznie będzie nam robił synchro w grze bez wchodzenia na stronę www. Podlinkuję jak tylko będę miał od niego zgodę.

• Upvote 1

Faktycznie mieliśmy zlecenie z i do UK. Czyli wina po stronie gry.

No niestety tak się dzieje. Dziś to sobie testowałem i płynąc do UK zresetowało mi ładunki, potem jak zaraz wracałem do Rotterdamu znów mi zresetowało.

Trochę bezsensu SCS to zrobili bo nie możemy sobie zaplanować jakiejś większej trasy z kilkoma punktami.

EDIT

Mam zgodę autora. Link do softu, który bardzo ułatwia synchronizację

https://d4nza.de/apps/ets2jobssync/publish.htm

Podziękowania dla użytkownika Danza

Edited by s3ba11
  • Upvote 2

musisz jeszcze raz synchro zrobic ;)

No niestety tak się dzieje. Dziś to sobie testowałem i płynąc do UK zresetowało mi ładunki, potem jak zaraz wracałem do Rotterdamu znów mi zresetowało.

Trochę bezsensu SCS to zrobili bo nie możemy sobie zaplanować jakiejś większej trasy z kilkoma punktami.

EDIT

Mam zgodę autora. Link do softu, który bardzo ułatwia synchronizację

https://d4nza.de/apps/ets2jobssync/publish.htm

Podziękowania dla użytkownika Danza

ten soft nie dziala mi. a napisze ze robie zgodnie z instrukcją  koledze tak samo nie dziala 

ten soft nie dziala mi. a napisze ze robie zgodnie z instrukcją  koledze tak samo nie dziala

Soft napewno działał bo testowałem. Dlaczego teraz wam nie działa ? Nie wiem nie jestem twórca tego programu. Możesz zawsze do niego napisać.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...