Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ets2sync - Synchronizacja zleceń


Seba

Recommended Posts

Zasada synchronizacji jest taka: teleportujemy się do jednego i tego samego miasta po uprzednim ustaleniu, zapisujemy grę, synchronizujemy i wczytujemy. Jeżeli kolejność będzie inna czyli najpierw się zapiszecie się, zsynchronizujecie, wczytacie i dopiero wtedy będziecie się teleportować to Wasze ładunki nie będą się zgadzały, gdyż po każdym teleporcie za pomocą garażu, teleporcie za pomocą pomocy technicznej, przeprawy promowej ładunki się desynchronizują.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

a to miasto to ma być miasto specjalne czyli w tym tygodniu Berlin? bo my zrobiliśmy sychronizacje po wspólnej trasie z Krakowa do Olsztyna czyli obydwoje byliśmy w tym samym mieście.

Nie to nie musi być miasto specjalne. W każdym mieście musicie mieć te same ładunki. Jeśli tak nie jest to ktoś was robi to źle. Polecam obejrzeć film instruktażowy na stronie.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, mam problem z synchronizacją, polega on na tym gdy robię synchronizację wszystkich 3 DLC GE. Skan i Cargo po wczytaniu save'a przenosi mnie automatycznie do garażu z informacją "Wykryto zmiany w grze....". 

Natomiast kiedy zrobię tą samą operację tylko BEZ zaznaczonego dlc cargo wszystko działa cudowanie. Macie może pomysły jak to naprawić aby działało na wszystkich 3 DLC poprawnie ?

Economy reset mam ustawione poprawnie na 0.

Link to comment
Share on other sites

W momencie kiedy przeniesiesz się do garażu za pomocą szybkiej podróży, skorzystasz z pomocy drogowej, skorzystasz z promu lub pociągu to ładunki przestają być zsynchronizowane. Taka gra i nic nie da się z tym zrobić. Do momentu kiedy nie wykonasz powyższych czynności ładunku powinny się znajdować na liście zleceń, ale nikt nie da Ci 100% gwarancji. Nie mniej prędzej czy później skorzystasz z promu czy przeniesienia się do garażu, bo niemożliwym jest cały czas omijać Anglię. Dlatego odpowiadając na pytanie: Synchronizacja zleceń nie naprawia problemu ze zleceniami w szybkich zleceniach.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ktoś może wie dlaczego jak wybieram wszystkie 3 DLC i synchronizuję to przenosi mnie do garażu z informacją "Wykryto zmiany w grze..." a jak zaznaczę tylko 2 DLC bez Cargo High  to wszystko działa ok i jestem w miejscu w jakim byłem wcześniej, nie przenosi mnie ? Macie pomysły ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10.02.2016 at 5:11 PM, leefty said:

Ktoś może wie dlaczego jak wybieram wszystkie 3 DLC i synchronizuję to przenosi mnie do garażu z informacją "Wykryto zmiany w grze..." a jak zaznaczę tylko 2 DLC bez Cargo High  to wszystko działa ok i jestem w miejscu w jakim byłem wcześniej, nie przenosi mnie ? Macie pomysły ?

 

Musisz sobie zrobić reset ekonomii.

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A ja mam taki problem, otoż po próbie wysłania pliku game.sii na w/w stronę zwraca mi ona komunikat :  Upload directory does not exist  Jaki by to save nie był - czy świeżo zapisany czy stary nawet po wykonaniu krok po kroku wszystkich etapów z instrukcji nie mogę zsynchronizować ładunków... o co chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam! :D Kawał dobrej roboty chłopie, ale mam pytanie xD Czy te zlecenia automatycznie będą się synchronizować i resetować? Czy trzeba na nowo po upłynionym czasie podmieniać pliki? Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dzięki :D XD

Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
  • KOZIK_ unlocked this topic
  • 4 weeks later...
16 minutes ago, bazyliszek14 said:

^

Zacznij korzystać z World of Trucks. Znajdź ze znajomymi takie same zlecenie i weźcie je równocześnie

 

Znam, od nie dawna zacząłem uważać, bardzo fajna funkcja jednak irytuje mnie ograniczenie do 90km/h.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Karrmel said:

 

Znam, od nie dawna zacząłem uważać, bardzo fajna funkcja jednak irytuje mnie ograniczenie do 90km/h.

 

Cóż poradzić WOT urealnia ładunki. Dlatego prędkość jaka jest maksymalna jest ta sama jaką mogą osiągnąć na europejskich drogach samochody ciężarowe.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Problem z 1.25 rozwiązany!

 

SCS namieszało delikatnie w ładunkach. Dużo zleceń z bazy miało nie dostosowany do nowej werji 1 parametr. Po usunięciu blisko 50 000 zleceń powinno być OK. Jeśli dobrze przefiltrowałem bazę to w przyszłych tygodniach nie powinien pojawić się już ten kłopot.

 

P.S. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to spodziewajcie się miłej niespodzianki w najbliższych tygodniach.Trwają prace nad fajnym usprawnieniem synchronizacji ;) 

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem, czy tylko mi i koledze się zepsuło, czy innym też to nie działa, ale mianowicie. Przez 3 dni sobie graliśmy z kolegą na zsynchronizowanych ładunkach, śmigało jak tralala do dzisiaj. Wchodzimy sobie do gry, chcemy sobie zsynchronizować ładunki, czyli pierw jedziemy sobie do Katowic, zapisujemy, synchronizujemy, wczytujemy save i co? Teleportuje nas pod garaż który mamy i pojawia się informacja "Wykryto zmiany w grze, w celu uniknięcia ......"  i mamy całkiem inne ładunki. Czytałem posty wyżej, wyłączałem g_force_economy_reset na 0 i nadal to samo. Help :C

Link to comment
Share on other sites

On 15.10.2016 at 6:09 PM, Yakub said:

Nie wiem, czy tylko mi i koledze się zepsuło, czy innym też to nie działa, ale mianowicie. Przez 3 dni sobie graliśmy z kolegą na zsynchronizowanych ładunkach, śmigało jak tralala do dzisiaj. Wchodzimy sobie do gry, chcemy sobie zsynchronizować ładunki, czyli pierw jedziemy sobie do Katowic, zapisujemy, synchronizujemy, wczytujemy save i co? Teleportuje nas pod garaż który mamy i pojawia się informacja "Wykryto zmiany w grze, w celu uniknięcia ......"  i mamy całkiem inne ładunki. Czytałem posty wyżej, wyłączałem g_force_economy_reset na 0 i nadal to samo. Help :C

 

Pisałeś to w sobotę rano, czyli przed tym jak usnąłem z bazy zlecenie, które nie jest kompatybilne jak ktoś niema dlc skandynawia.

Jeszcze czasem co piątek kiedy generuje się nowa lista zleceń takie coś może się zdarzać. Wtedy musicie mnie poinformować, żebym znalazł i usunął co trzeba.

Obecnie to są pojedyncze zlecenia, które mi umkneły. Za kilka tygodni pewnie wszystkie już takie się znajdą i wszystko wróci do normy.

Do tego czasu tak jak pisałem, piszcie do mnie odrazu żebym mógł zareagować.

Edited by Seba

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.