Jump to content

ets2sync - Synchronizacja zleceń


Seba

Recommended Posts

Dzięki za info czyli reset ekonomi gdy użyje promów i szybkiej podróży to norma . Ale też mi gre wywala nieraz . Ale dobra nie będę po prostu używał promów :D

Jeśli wywala ci grę do pulpitu do wrzuć tu crash log-a. Zobaczymy co jest tego przyczyną.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Niestety, ale nie działa. Wszyscy znajomi podmienili wartość w config.cfg na ,,g_save_format 2" , podmienili zsynchronizowany plik save.sii i zlecenia tak czy siak odbiegają od tych, które posiadam ja. Co zrobić? :/

A czy wszyscy znajomi mają te same DLC ?

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

A czy wszyscy znajomi mają te same DLC ?

 

Ja posiadam jedynie Going East!, oni jednak nie mają żadnego. Jednak gdy szukamy zleceń z jednego miasta (w naszym przypadku jest to Cardiff), to i tak ich zlecenia odbiegają od tych dostępnych dla mnie.

 

@update 20:40

Kolega popełnił mały błąd, już wszystko śmiga ;) Dzięki bardzo, props za wykonanie!

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, da się tego jakoś pozbyć (np usuwając linijkę w game.scs ? Mam problem, gdy chce wziąć na MP zlecenie i przenoszę się na garaż w mieście docelowym, tego zlecenia już nie ma :(

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, da się tego jakoś pozbyć (np usuwając linijkę w game.scs ? Mam problem, gdy chce wziąć na MP zlecenie i przenoszę się na garaż w mieście docelowym, tego zlecenia już nie ma :(

Jeśli jesteś w miarę blisko miasta, z którego chcesz zlecenie, to ono będzie. Ale jeśli np używasz szybkiej podróży z Polski do Francji, to zlecenia będą inne.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u mnie jest problem z programem na singlu ladnie dziala na mp juz nie hmm w czym moze byc problem?

 

Bo ten caly mt2 sync to lipa jest. Jesli chcesz grac z kolega to co kazdy wyjazd gdziekolwiek musisz robic od nowa synca... Wystarczy uzyc promu, szybkiej podrozy, przespac sie czy chociaz wziac lawete to wszystko sie kasuje i trzeba synca od nowa robic... Troche lipa ten caly sync ;/

 

2/10

Link to comment
Share on other sites

Bo ten caly mt2 sync to lipa jest. Jesli chcesz grac z kolega to co kazdy wyjazd gdziekolwiek musisz robic od nowa synca... Wystarczy uzyc promu, szybkiej podrozy, przespac sie czy chociaz wziac lawete to wszystko sie kasuje i trzeba synca od nowa robic... Troche lipa ten caly sync ;/

 

2/10

 

No cóż... Chcesz? Korzystaj. Nie chcesz? Nie korzystaj.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Bo ten caly mt2 sync to lipa jest. Jesli chcesz grac z kolega to co kazdy wyjazd gdziekolwiek musisz robic od nowa synca... Wystarczy uzyc promu, szybkiej podrozy, przespac sie czy chociaz wziac lawete to wszystko sie kasuje i trzeba synca od nowa robic... Troche lipa ten caly sync ;/

2/10

Dzięki za słowa "pochwały" :)

Cóż ja poradzę że przeprawa przez prom resetuje ładunki. Ta gra już tak ma. Pozatym wystarczy nie robić teleportów i ładunki się nie zmieniają.

Skoro lipę zrobiłem to zapraszam, jestem otwarty na współpracę. Może podejmiesz się zrobienia aplikacji na Windows która to bedzie synchronizować ładunki w tle?

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Bo ten caly mt2 sync to lipa jest. Jesli chcesz grac z kolega to co kazdy wyjazd gdziekolwiek musisz robic od nowa synca... Wystarczy uzyc promu, szybkiej podrozy, przespac sie czy chociaz wziac lawete to wszystko sie kasuje i trzeba synca od nowa robic... Troche lipa ten caly sync ;/

 

2/10

 

Jeździłem z kolegą kupę czasu korzystając z tej synchronizacji i nawet po przeprawach promowych mieliśmy takie same ładunki, więc lipy tu nie widzę. Nie trzeba jeździć i szukać 30 minut ładunku w podobne strony. Poza tym ile trwa ponowna synchronizacja? Dwie minuty?

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Witaj otoz mam problem z ETS2 tak jak Kamil dał wyżej filmik tak wszystko zainstalowalem porobiłem ustawilismy SAVE na 2,pierwsza przejażdżka to były te same cele np z Berlina do szczecina mielismy ten sam załadunek i sie fajnie jechało,skonczylismy jazde i juz mamy "osobne ładunki" tzn on nie widzi moich "zlecen"  a ja jego(np ja mam Berlina do Szczecina a on takiego nie manie mozemy razem jezdzic,moze ktos pomoc,samemu sie glupio jezdzic :/ i jeszcze jedno pytanie czy wasz kierowca odsypia?bo ja tylko raz usnąłem w drugim dniu jazdy i teraz jezdze i jezdze i ciągle pisze"przerwa na odpoczynek za 11 godzin"i te 11 godzin nie leci ani w dół ani w gore,po prostu nie moge isc odpocząć ;/ moj kolega ma to samo :P

Link to comment
Share on other sites

Witaj otoz mam problem z ETS2 tak jak Kamil dał wyżej filmik tak wszystko zainstalowalem porobiłem ustawilismy SAVE na 2,pierwsza przejażdżka to były te same cele np z Berlina do szczecina mielismy ten sam załadunek i sie fajnie jechało,skonczylismy jazde i juz mamy "osobne ładunki" tzn on nie widzi moich "zlecen"  a ja jego(np ja mam Berlina do Szczecina a on takiego nie manie mozemy razem jezdzic,moze ktos pomoc,samemu sie glupio jezdzic :/ i jeszcze jedno pytanie czy wasz kierowca odsypia?bo ja tylko raz usnąłem w drugim dniu jazdy i teraz jezdze i jezdze i ciągle pisze"przerwa na odpoczynek za 11 godzin"i te 11 godzin nie leci ani w dół ani w gore,po prostu nie moge isc odpocząć ;/ moj kolega ma to samo :P

Jest kilka możliwości kiedy są rożne ładunki.

1. Gdy masz z kolegą wybrany inny zestaw DLC. Wtedy ktoś kto ma wymagane DLC widzi to zlecenie, a ten bez DLC nie.

2. Gdy korzystasz z promu lub szybkiej podróży, przemieszczając się pomiędzy garażami resetuje się ekonomia i cała lista ładunków. Wtedy trzeba ponownie wykonać synchronizację.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.