Jump to content

ets 2 dlc hatası

V1-V2-Rotate!

Recommended Posts

Evet bunu biliyorum, daha önce bende yaşadım ayarlara yeni bir bölme eklenmiş, 1.21'de kabin DLC animasyonu açma kapama özelliği, bu sorun değilki Scs'nin bilerek yaptığı bir şey, neden yaptığı hakkında pek bilgimiz yok, komiklik olsun diye herhalde :D Bunu bende denedim animasyonu kapat deyince pat diye hepsi duruyor, zar yere düşüyor. animasyonu açınca, tekrar yerine geliyor ama bir yandan gene animasyonu kapayınca gene bayraklar çarpılmış gibi dans edip duruyor.. 

Yani bu bir sorun değil.

Bu ayarın sadece hareketleri durdurması gerekiyor fakat SCS paketi pek test etmeden önümüze sunmuş anlaşılan. Hataların raporlanmasıyla güncellemelerde düzeltilecektir.

Scs'nin forumundan gönderim yapabilirsiniz, hemen bakıyorlar ama iyi ingilizce bilmelisiniz :D 

Sorun scs ile alakalı değil, multiplayer ile alakalı. Aksesuarların durduk yere titremesi, fizik kapatılınca tavandaki aksesuarın düşmesi, düşük fps sorunu vs. bunlar multiplayer ile alakalı buglar:
http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/21342-cabin-accessories-bug-02022/

Sorunları gidermek için;
ETS2MP ayarlarında bulunan Load cabin accessories ayarındaki tiki kaldırın, ayarları kaydedip oyunu yeniden açın. (diğer oyuncuların kabin aksesuarları gözükmez)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.