Jump to content

Wirtualna Vs.Prawdziwa droga z Manchesteru do Sheffield


Funtek

Recommended Posts

Oczywiście, żeby za bardzo im nie słodzić - sami tego NIE robili... w tym też mieli pomóc osób 3cich, bo sami by sobie rady nie dali :>.

Także no...

Jak napisał @mwl4 - ta gra to nieukończony projekt, który ujrzał światło dzienne i teraz żeruje na graczach wypuszczając DLC (płatne), które powinny być SPOKOJNIE od samego początku (jako kompletny projekt gry) zaimplementowane...

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, żeby za bardzo im nie słodzić - sami tego NIE robili... w tym też mieli pomóc osób 3cich, bo sami by sobie rady nie dali :>.

Także no...

Jak napisał @mwl4 - ta gra to nieukończony projekt, który ujrzał światło dzienne i teraz żeruje na graczach wypuszczając DLC (płatne), które powinny być SPOKOJNIE od samego początku (jako kompletny projekt gry) zaimplementowane...

 

Masz absolutnie rację ale jak widać niestety mamy dzisiaj takie czasy że większość producentów gier na PC czy na konsole wybierają właśnie taką drogę że wydadzą biedną podstawke a pozniej wydają płatne dodatki na których zarabiją więcej niż sama podstawa gry.

 

Dlatego myślę że na dzień dzisiejszy możemy oczekiwać od nich troszkę więcej niż na początku. I nikt mi nie powie że drobna przebudowa Niemiec, Anglii czy Francji jest ciężka do zrobienia. Dodać parę budynków, czy jakiś atrakcji na poboczu typu. wesołe miasteczko lub jakieś pomniki. Dużo może być pomysłów. Nawet dodanie jakiegoś mostu który mogli by nawet skopiować ze Skandynawi i zastąpić nim kawałek autostrady na wspomnianych państwach.

 

Na dzień dzisiejszy myśle że mają już takie doświadczenie że zrobili by to bez problemu. Oczywiście odpłatnie bo jak że by inaczej miało być :) Ale wolałbym już zapłacić za takie DLC które umili mi jazdę niż za te badziewne proporczyki czy wieśniacką firankę na oknie ;/ To była tylko strata dla mnie £2.50.

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Masz absolutnie rację ale jak widać niestety mamy dzisiaj takie czasy że większość producentów gier na PC czy na konsole wybierają właśnie taką drogę że wydadzą biedną podstawke a pozniej wydają płatne dodatki na których zarabiją więcej niż sama podstawa gry.

Żadne szanujące się studio tak nie robi.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Żadne szanujące się studio tak nie robi.

Niby tak, ale czego nie robi się dla pieniędzy ;)

em...
  • Electronic Arts
  • 2K
  • Rockstar
  • Ubisoft
Mam dalej? Co jak co, ale to są potężne studio gier, które swój szacunek, ale i także hejt mają.

DLC to właśnie dzieło nie tych 'małych', ale tych największych, którzy właśnie szacunku mają najwięcej...

A te małe studio właśnie, żeby iść z 'duchem czasów' - muszą dostosowywać się do rynku, który tworzą Ci najwięksi ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

em...

  • Electronic Arts
  • 2K
  • Rockstar
  • Ubisoft
Mam dalej? Co jak co, ale to są potężne studio gier, które swój szacunek, ale i także hejt mają.

DLC to właśnie dzieło nie tych 'małych', ale tych największych, którzy właśnie szacunku mają najwięcej...

A te małe studio właśnie, żeby iść z 'duchem czasów' - muszą dostosowywać się do rynku, który tworzą Ci najwięksi ;).

EA - tak

 

Rockstar, gdzie masz płatne dlc? Wszystkie DLC do np. GTA są darmowe.

Ubisoft wydaje darmowe aktualizację, niektóre dodatki są płatne.

2k - nie wiem, kojarze tylko z mafi.

A te małe studio właśnie, żeby iść z 'duchem czasów' - muszą dostosowywać się do rynku, który tworzą Ci najwięksi ;).

Ale strzelasz sobie w kolano xD

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o te dodatki do gta iv ballad of tony itd,to moim zdaniem warto kupic,przeszedlem oba dodatki,to właściwie dwie nowe fabuły,także nie wiem czy można nazwać to dlc tak jak skandynawia w ets :D

Wprowadzenie dwóch nowych fabuł w paczu by nie wypalilo takze wiesz :D 

Link to comment
Share on other sites

Rockstara to Ty szanuj :D Każde DLC do GTA5 jest darmowe. Zrobili błąd z GTA4 i się na tym błędzie nauczyli. Natomiast EA czy Bugisoft cały czas takie błędy popełnia.

 

Nie ma co ukrywać, że SCS robi większość rzeczy na odpier**l. W sumie to każda gra od SCS'u wygląda trochę jak każda nowa FIFA - update, za który co rok płacisz ~150 zł. Z SCS'em jest podobnie. Ten sam silnik, te same ,,przyłożenie się" do wykonania mapy... 

  • Upvote 4
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą ktoś mógłby podliczyć podstawke gry + going east + skandynawia + te wszystkie dodatki typu high power cargo czy dodatki do kabiny i dajmy na to ze 3 pakiety malowań. Myślę, że uzbierałaby się z tego niezła sumka. I niech ktoś kupi taki zestaw i rozpocznie grę np. w Niemczech. Myślę, że byłby mocno rozczarowany (szczególnie w porównaniu do innych gier z tej pułki cenowej po podliczeniu wszystkich DLC). :D Nie oszukujmy się, ale z 50% mapy to po prostu bieda i o ile mogę być za DLC podczas gdy gra jest już skończona i dodaje się jakiś nowy tryb, to uzupełnianie niedokończonej gry poprzez płatne dodatki jest według mnie cwaniactwem i żerowaniem na portfelu graczy. Bo wydałeś X zł na grę, to już nie zapłacisz Y zł za DLC? A zawsze mogą się wytłumaczyć tym, że gra działa i bez tego i nikt nikogo nie zmusza do kupowania, bo to tylko dodatek.No ale chyba każdy wie jak to jest, a zwłaszcza w SCS gdzie dodatkami są rzeczy, które powinny być od początku gry. Trochę słabo... :mellow:

Link to comment
Share on other sites

EA - tak

 

Rockstar, gdzie masz płatne dlc? Wszystkie DLC do np. GTA są darmowe.

Ubisoft wydaje darmowe aktualizację, niektóre dodatki są płatne.

2k - nie wiem, kojarze tylko z mafi.

Rockstar - GTA IV, Max Payne 3, L.A. Noire ... pewnie znalazłbym coś jeszcze :).

Ubisoft - każda nowa gra dostaje Season Pass'a (DLC), który jest płatny :).

2K - seria Civilization.

I nadal podtrzymuję, że mali dostosowują się do rynku narzucanego przez wielkich :>

Swoją drogą ktoś mógłby podliczyć podstawke gry + going east + skandynawia + te wszystkie dodatki typu high power cargo czy dodatki do kabiny i dajmy na to ze 3 pakiety malowań. Myślę, że uzbierałaby się z tego niezła sumka. I niech ktoś kupi taki zestaw i rozpocznie grę np. w Niemczech. Myślę, że byłby mocno rozczarowany (szczególnie w porównaniu do innych gier z tej pułki cenowej po podliczeniu wszystkich DLC). :D Nie oszukujmy się, ale z 50% mapy to po prostu bieda i o ile mogę być za DLC podczas gdy gra jest już skończona i dodaje się jakiś nowy tryb, to uzupełnianie niedokończonej gry poprzez płatne dodatki jest według mnie cwaniactwem i żerowaniem na portfelu graczy. Bo wydałeś X zł na grę, to już nie zapłacisz Y zł za DLC? A zawsze mogą się wytłumaczyć tym, że gra działa i bez tego i nikt nikogo nie zmusza do kupowania, bo to tylko dodatek.No ale chyba każdy wie jak to jest, a zwłaszcza w SCS gdzie dodatkami są rzeczy, które powinny być od początku gry. Trochę słabo... :mellow:

Em 100% DLC z podstawką gry na Steamie kosztuje 47,99€ co daje ~200zł!

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Jednym słowem mówiąc temat tabu jak komuś nie pasuje to co wypuszcza SCS to niech zrobi sam i zobaczymy wtedy a nie jakieś wywody :/ 

 

 

Ja tez rozumiem ze może drogi jakie są w ETS nie są podobne do reala (mam porównanie) ale jeżeli ktoś chce to zapraszam do pobrania ProMods. Tam są w 95% drogi podobne do reala :)

Link to comment
Share on other sites

Jednym słowem mówiąc temat tabu jak komuś nie pasuje to co wypuszcza SCS to niech zrobi sam i zobaczymy wtedy a nie jakieś wywody :/ 

 

 

Ja tez rozumiem ze może drogi jakie są w ETS nie są podobne do reala (mam porównanie) ale jeżeli ktoś chce to zapraszam do pobrania ProMods. Tam są w 95% drogi podobne do reala :)

Bo właśnie po to ludzie kupują grę, żeby ratować się modami.

Link to comment
Share on other sites

Stary, skoro dla Ciebie dlc dodajace dwie nowe fabuły gry nie jest warte hajsu to pozdro koles. DLC w wykonaniu SCS'u są po prostu słabe. A jak ktoś nazywa to polactwem cebulactwem bo mam jakieś wymagania odnośnie produktu to pozdro :D

Pozdro, pozdr, pozdro, pozdro. Już? Pozdrowiłeś wszystkich? ;>

 

Może już skończmy te wojenki? Ja rozumiem mieć swoje zdanie, ale powtarzać je cały czas z dosadnością robi się nudne.

Dobrze prawi, polać mu.

Bo właśnie po to ludzie kupują grę, żeby ratować się modami.

Trochę nie bardzo... Kupując grę - wykładam swój ciężko zarobiony $$$ - to czegoś wymagam, a nie czekam na mody :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Przeczytałem tylko 1 stronę wątku i widzę, że ludziom tak samo jak mi nie zależy na nowych terenach, a na aktualizacji tego co jest. Podstawka jest strasznie monotonna, te same węzły i schematy miast oraz dróg z/do nich prowadzących. DLC Going East dodało tylko miasta oparte na schematach z podstawki, mapa została zrobiona po nowemu dopiero w DLC Scandynavia.

Moim zdaniem SCS powinien zająć się modyfikacją tego co jest, dodaniem nowych dróg, a na starych drogach zmienieniem węzłów na nowe, bardziej różnorodne.

  • Upvote 1

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Rockstara to Ty szanuj :D Każde DLC do GTA5 jest darmowe. Zrobili błąd z GTA4 i się na tym błędzie nauczyli. Natomiast EA czy Bugisoft cały czas takie błędy popełnia.

 

Nie ma co ukrywać, że SCS robi większość rzeczy na odpier**l. W sumie to każda gra od SCS'u wygląda trochę jak każda nowa FIFA - update, za który co rok płacisz ~150 zł. Z SCS'em jest podobnie. Ten sam silnik, te same ,,przyłożenie się" do wykonania mapy... 

 

Gdyby się za bardzo przyłożyli to by nie mieli roboty na przyszłość :D Po za tym zanim te studio by zrobiło tą w 100% Dzięki temu że wydali ją bez tych DLC mogli zatrudnić wiele osób które robiły np: Skandynawie bez tego ta firma miała by pewnie o połowę albo i więcej mniej pracowników to by do dziś pewnie nie było tego co podstawą... No może podstawę już by chyba zrobili...

 

Ale ja popieram że mogli by zrobić update obecnych dróg Francji - Niemiec - Polskich miast - UK [bez opłat] Chodź to jest bardzo wątpliwe 

Link to comment
Share on other sites

Jakby cała mapa Europy miała tak samo wyglądać jak  w realu, to nie wiem czy by 1TB dysk starczył żeby grę zainstalować.

 

Prędzej czy później wielkości "tera" będą rzeczą normalną.

W sumie to bez przesady, obstawiałbym nawet do 30 GB chociażby z częściowo odwzorowaną mapą. 

R5 5600X + AiO ML240L // Asus ROG Strix B450-F // G.SKILL Trident Z 2x16GB 3733 Mhz CL16 // MSI GTX 1080 Armor @2000/5200 Mhz  // Corsair RM650x

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.