Jump to content

Wirtualna Vs.Prawdziwa droga z Manchesteru do Sheffield


Funtek

Recommended Posts

Siema wszystkim

 

Zakładam ten temat tak troszkę na luzie bo chciałbym wam troszkę pokazać jak na łatwizne sobie polecieli twórcy gry robiąc np. mape Anglii. Każdy chyba wie jak super została stworzona Skandynawia a jak strasznie nudno niestety jezdzi się na trasach w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. A szczególnie w UK jest niesamowicie nudno gdzie nikt tam nie jezdzi a spotkać kogoś na autostradzie jest ciężko :) No i tu rodzi się pytanie czy rzeczywiście jest tak nudno jak pokazuje gra ?? Oczywiście że NIE !!

 

Mam to szczęscie że mogę wam pokazać w małym skrócie jak naprawde wygląda podróż między Manchesterem a Sheffield ponieważ mieszkam niedaleko tej trasy. Zobaczycie w filmie jak wygląda trasa w grze ETS2 oraz prawdziwą trasę która nagrałem. Niestety mało materiału zebrałem bo mi się telefon rozładowywał a moja dziewczyna nie miała już miejsca na karcie ale coś mi się udało nagrać :)

 

Warto wspomnieć że gdyby twórcy gry chociaż troszkę się przyłożyli i zrobili chociaż część prawdziwej drogi miedzy tymi dwoma miastami to jezdzenie po terenie UK było by naprawde przyjemnością jak i pewnie w innych krajach na mapie nasze trasy w ETS2 są poprostu robione chyba metodą ''kopiuj'' & ''wklej''

 

Oczywiście super że gra ETS2 powstała i chociaż takie mapki mamy jak dzisiaj ale z czasem każdy z nas chyba już wymaga od tej gry troszke więcej :)

 

Powiedzcie co o tym sądzicie po obejrzeniu filmu :)

 

A może macie jakieś swoje nagrania takie ?? :)

 

 

  • Upvote 6

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Widać na filmie, że różnica jest kolosalna. Ogólnie Niemcy, Anglia i Francja w grze to jedno wielkie pustkowie. Chyba twórcy pozapominali, że przy drogach czasem są jakieś zjazdy, domy czy drzewa i krzaki. Chyba wolałbym aby stopniowo poprawiali obecną mapę niż pracowali nad nowym jej rozszerzeniem. Oczywiście nie wymagam odwzorowania trasy co do jednego krzaczka, ale gdyby cała mapa była wykonana podobnie jak skandynawia, to już by było super. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Większość dróg w Wielkiej Brytanii tak samo jak w Niemczech ma już ok. 5 lat, czyli o 2 lata więcej niż podstawka ETS2. :) To był okres, w którym SCS robił mapy byle były. :P

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że mapa zostanie zaktualizowana chociaż tak, jak wygląda teraz Skandynawia.

Ale... to chyba tylko marzenia lub kto wie, co nas jeszcze czeka. :)

 

Poza tym, na UK londówki są fajne.

Nie wiem dlaczego mało osób tam jeździ.

Każdy się pcha na drogi, gdzie jest szansa kogoś spotkać - znam to ze swojego doświadczenia. :P

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Film prywatny ;)

 

Ale co do monotonności dróg w Niemczech i UK zgadzam się w 100%. Dorzuciłbym do tego jeszcze Francję ;) Bida z nędzą jak się jedzie :D

 Polska niby lepsza? Daj spokój DLC Goin East IMO także jest nudne jak flaki z olejem + te 'podobieństwo' miast... po prostu boki zrywać :)

 

Komuś się chyba nie chciało robić tych rejonów :lol:

Różnica jest kolosalna.

 Tak samo jak wszystkich innych (nie dotyczy DLC Scandinavia) :D.

 

Większość dróg w Wielkiej Brytanii tak samo jak w Niemczech ma już ok. 5 lat, czyli o 2 lata więcej niż podstawka ETS2. :) To był okres, w którym SCS robił mapy byle były. :P

Do dziś tak jest... Raz im się udało przy Skandynawii... nie wierzę, żeby im została ta dobra passa...

No chyba, że znowu poczują zapach $$$, jak przy Skandynawii :).

  • Upvote 1

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Jakby cała mapa Europy miała tak samo wyglądać jak  w realu, to nie wiem czy by 1TB dysk starczył żeby grę zainstalować.

 

Nawet nie musi wyglądać jak w realu, wystarczy żeby dodali parę dodatków które umilą jazdę. Aktualnie wszędzie wieje... pustkami ;) Dodali by parę nowych obiektów, czasami jak się jeździ to nawet jakiś pomnik sprawia frajdę i urozmaica tę grę. Zbugowane drzewo które wyrasta na drogę, też jakaś atrakcja :P 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wiesz Wexu, jak by te dodatki jeszcze były jakieś fajne, ale powiedzmy sobie szczerze ze jednak taki dlc z dodatkami w kabinie... no czterech liter nie urywa :P chyba jedynym dlc które naprawdę warto kupić to Skandynawia nad którą widać ze się napracowali :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.