Jump to content

Launcher do ETS2MP


[RT] Trybcio86

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Launcher

Opis Sugestii:Mianowicie chodzi mi o cos na ksztalt launchera z gier MMO czy uplay'a lubsocial club od rockstar games, gdzie po jego uruchomieniu wystakiwalo by okienko w ktorym wybieralibysmy serwer, wpisywali swoje loginy i hasla, widniala by ilosc osob na serwerze. W tym laucherze mogla by nastepowac automatyczna aktualizacja jesli wyjdzie nowa wersja MP. 

Przykładowe obrazki3a8a831ea713ad0244821f09d50586b3.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Zauwazylem ze czesto jest problem z tym, ze nie wyskakuje nam po zaladowaniu gry okienko z logowanie  w obecnej wersji i wczytujac sie okazuje sie ze zamiast przemieszczac sie po swiecie MP blakamy sie miedzy trafficami :) Druga rzecza jest to za automatyczna aktualizacja w takim launcherze ulatwila by zycie ludziom ktorzy sporadycznie graja w te gre :) Czesto nie sa na biezaco i wtedy zamiast zadawac multum pytan czemu nie dziala MP poprostu launcher robil by za nich atkulizacje ktora zaoszczedzi wszystkim nerwow i zbednych pytan "a skad to pobrac", " kiedy bedzie nowa aktualizacja"

Pomyslalem w tym momencie ze mozna by do tego launchera zalaczyc system raportow na graczy :)

Pozdrawiam serdecznie :*

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2. Za duzo roboty a koniec koncow to tylko nic nie warta kosmetyka

 

Nic nie warta kosmetyka? Zawsze można poprawić coś aby lepiej wyglądało. Autoaktualizacje, to też nic?

 

Nie ukrywam, że pomysł mi się podoba, swego czasu ktoś nawet taki launcher wydawał jako nieoficjalny dodatek do MP, ale to jeszcze za czasów kiedy nie było systemu kont ETS2MP. Sam pomysł z nowym launcherem, który sam by się aktualizował w razie potrzeby to niezły bajer i chętnie widziałbym taką zmianę, a raczej powrót, bo przecież bardzo prosty launcher z wyborem serwera z poziomu windowsowskich okienek już był. Problem pojawił by się zapewne w przypadku opcji, które musiałby zniknąć "na dzień dobry" (ustawienia byłyby tylko podczas gry, na "Tabie") lub zostać na nowo "narysowane" (bo raczej wygląd okienek z MP do windowsowych okienek nie pasowałby zbytnio).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem na tak :)

 

Samoaktualizacja to ciekawy pomysł, co prawda pobranie instalatora i zainstalowanie zajmuje mi kilkanaście sekund :)

 

Nowy launcher to też ciekawy pomysł, można by nawet ogłosić konkurs, w którym społeczność ETS2MP pokazywałaby swoje projekty. Myślę, że byłoby to dość ciekawe urozmaicenie od gry, byłaby możliwość wykazania się talentem graficznym oraz możliwość wdrożenia czegoś do projektu od siebie :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie moja wina elot ze wtracasz swoje niechciane 5 gr wszedzie :P A co do slow mwl4, to jesli kiedys launcher byl i nie bylo to odpowiednie rozwiazanie i mialy by byc tylko z tego wieksze problemy, to moze lepiej nie ruszac :) Jednak co do samoczynnej aktualizacji, to bylo by to dla graczy dosc wygodne i mysle ze jesli nie "dzis" to w jakims nieodleglym terminie moglibyscie chociaz sprobowac :) jesli jest to w waszym zasiegu ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.