Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Koło za kołem (Edycja 5) - Alpy 9.10.15, 19:00 - UPDATE 2


Recommended Posts

Dużego problemu nie będzie, teraz w ETS2 jest możliwość zaznaczenia trasy mi bardzo pomaga w podbramkowych sytuacjach. Najważniejsze odstępy i nie pędzić na siłę nie gonić kogoś tylko staramy się płynnie jechać adekwatnie do ciężaru ładunku. 

  • Upvote 1

d30f2dbbb567.png

 

Link to comment
Share on other sites

Większe odstępy i jakoś sie pojedzie... Mam nadzieje że przy takiej ilości kierowców nie zrobi się chaos. Polecam przestudiować mapę ^^

 

Dokładnie, odstępy jak zachowamy to nawet jak ktoś dostanie laga to jest czas na reakcje :) Tylko odstęp nie znaczy 30m :D Jak ja sobie jeżdżę to staram się trzymać odstęp ok. 100m ale jak będziecie mieć 99m to też nie będzie źle ^.^

Link to comment
Share on other sites

SPROSTOWANIE: Firma była przygotowana od kilku dni i oczekiwała na wydarzenie z niecierpliwością. W oczekiwaniu na start zauważyliśmy ,że konwój wystartował. Przy prośbie o podanie poprawnego adresu TS z kanałem gospodarz nie zareagował.. Firma FBN nie bierze udziału w konwoju w którym nie ma komunikacji z organizatorami i prowadzącymi. Uważamy taki konwój za nie ważny, bo na migi światłami nie będziemy jechać. Jest zbyt dużo niejasności i nieporozumień. Stawiliśmy się we wskazanym miejscu i weszliśmy na wskazany kanał TS-3 lobby gdzie słyszeliśmy tylko muzykę. Na czacie próbowaliśmy dowiedzieć się na jakim kanale odbędzie się impreza, ale do końca nie udzielono nam odpowiedzi. Gospodarz konwoju nas zignorował, uznaliśmy więc konwój za nieważny.Czujemy się  zniesmaczeni i zażenowani zaistniałą sytuacją. Uważamy iż w tym konwoju było totalne ZERO ORGANIZACJI pod względem komunikacji. Dziękujemy i Pozdrawiamy. FBN Transport.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Firma Fenix-Logistic dziękuje za zaproszenie i pozdrawia. Konwój jak najbardziej udany i bez większych problemów. Organizacja jak najbardziej na +. Komunikacja była ciągła na teamspeak3 i na kanale siedziało ok. 60 osób i nikt się nie przekrzykiwał ani nie wyzywał. Słowem zakończenia, było super i do zobaczenia w trasie! :)

 

 

f1cf188564614.png

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.