Jump to content

Koło za kołem (Edycja 5) - Alpy 9.10.15, 19:00 - UPDATE 2


Recommended Posts

4fms11S.png


Zapraszają:

xQwVuBk.png


5 edycja nadchodzi! Tym razem naszym celem jest największe górskie pasmo Europy - Alpy!


Historia KzK:

"Koło za kołem" to zorganizowane konwoje mające na celu zapewnić zabawę wielu graczom na trasach gry Euro Truck Simulator 2. Pierwsza edycja, która odbyła się w czerwcu w całości była poświęcona Polsce, a trasa przebiegała przez wszystkie jej miasta, natomiast druga - naszym południowym sąsiadom. Trzecia - marcowa - była okazją do zwiedzenia Francji i zyskała miano największego polskiego konwoju. Czwarta edycja udała się na północ Europy odwiedzając Danię, Norwegię i Szwecję zwiedzając najpiękniejsze, skandynawskie szlaki. Piąta edycja zawita Do Węgier, Austrii i Włoch!


Trasa:

Szeged - Pecs - Graz - Klagenfurt - Innsbruck - Mediolan - Bern - Strasbourg


hzCPb5x.png

(Kliknij, aby zobaczyć pełny rozmiar)




LLpENjx.png

Data i godzina rozpoczęcia konwoju: 9.10.15 - 19:00
Miejsce zbiórki: stacja benzynowa na M5 w stronę Szeged
Przewidywana godzina zakończenia: 22:00
Miejsce zakończenia: stacja benzynowa na A5 za Strasbourgiem
IP TeamSpeak: ts3.eagles-polska.eu



L2dYNBW.png


1. Nie wyprzedzamy lidera
2. Maksymalna prędkość jazdy - 80 km/h (autostrady) / 70 km/h (drogi krajowe, jednopasmowe)
3. Pamiętamy o zachowaniu odstępu między pojazdami.
4. Sygnalizujemy wszystkie manewry drogowe i przestrzegamy zasad ruchu drogowego
5. Postoje w miastach i na stacjach benzynowych są ustalane po zgłoszeniu się dużej liczby graczy (przewiduję przerwy 10-minutowe).
6. Uczestników obowiązuje kultura zarówno na czacie jak i kanale TS
7. Nie przeszkadzamy innym graczom nie uczestniczącym w konwoju.
8. Zakazuje się reklamowania i zachęcania graczy do przystąpienia do spedycji biorących udział w konwoju. Chcemy miło spędzić czas. Konwój to nie ,,miejsce na Twoją reklamę".
9. Nie obrażamy firm biorących udział w konwoju i nie wywołujemy konfliktów. Odnosimy się z szacunkiem do innych spedycji.
10. Kierowcy należący do spedycji jadą razem z innymi kierowcami ze swojej firmy (chyba, że jej przewodniczący zdecyduje inaczej).
11. Gracze nie będący w spedycji jadą na końcu konwoju.
12. Osoby upoważnione (piloci) mogą blokować zjazdy, ulice oraz skrzyżowania na trasie konwoju.
13. Konwój jest ochraniany jedynie przez Vaiarka oraz Erykmoza.
 

USTAWIENIE FIRM I GRACZY


f55NK67.png


Kolejność wyjazdu:

1. H&V Logistyka Polska (firma prowadząca)

2. EAGLES Polska

3. Fenix Logistic

4. Potwory i spółka

5. K-SPEED

6. FBN

7. H&C Logistic

8. RISA

9. Master_Trans

10. European Transport Group




CHCESZ ZGŁOSIĆ SWOJĄ FIRMĘ? NAPISZ DO:


koNgcBz.png UzBU84s.png


Liczba zgłoszonych firm:

10/10

PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ ZAKOŃCZONE!


Wymagania:

- Firma musi liczyć co najmniej 10 osób.

- Zgłaszający musi podać nick przedstawiciela oraz przewidywaną frekwencję.

  • Upvote 6
 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrawiam wszystkie osoby, które będą jechać w środku i mają słabego kompa :lol:

No także tego. - bo zabiję XD.

 

Niech się nikt nie przeraża ;) Początek zawsze jest najgorszy. Później już tylko z górki jest.

Chciałbym to skomentować 'ofensywnie', ale wiem, że nie mogę bo mnie zabijecie XD.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

I dla tego ja chętnie bym pojechał ale z moją strzałą w ogóle nie myślę nawet o takiej jeździe w takim konwoju ;)

Możesz zawsze spróbować ^^ ja na moim pierwszym KzK myślałam, że zaginę haha :D

Jakoś dałam radę ;)

Napewno nie jest aż tak źle ^^

@Wexu - pozwól, że pozostawię twój post bez komentarza ^^

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Możesz zawsze spróbować ^^ ja na moim pierwszym KzK myślałam, że zaginę haha :D

Jakoś dałam radę ;)

Napewno nie jest aż tak źle ^^

Patrycja na najniższych ustawieniach mam fps maks 19 :) to jest 8letni lapek i dosyć często mam lagi i nie chce żeby przeze mnie miał ktoś uszkodzone ciężarówki czy zepsuć całkiem konwój bo wstyd by było

Link to comment
Share on other sites

Najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby każdy ustawił się jeden za drugim i stworzyć sznur, wtedy zmieniamy ustawienia w MP na najbliższe wczytywanie się graczy i problem z lagami częściowo rozwiązany.

Ale na to chyba już jest za późno.

Ja myślę, że dołączę za startem parę kilometrów i ominie mnie ten jeden wielki lag. :)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Większe odstępy i jakoś sie pojedzie... Mam nadzieje że przy takiej ilości kierowców nie zrobi się chaos. Polecam przestudiować mapę ^^

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.