Jump to content

Recommended Posts

Nadszedl czas....

 

Zacznijmy od info:

 

Jesli ktos chce dowiedziec sie detali na temat mojego kompa lub kupic identyczny tu jest link: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00I44CAGG?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o03_s00

 

Nie pamietam dokladnej nazwy glosnikow i monitora, wiem tylko ze monitor to Philips a glosniki to Logitech. Cena za monitor- £100 i £15 za glosniki. Mam wciaz pudelka po nich w garazu wiec jak ktos chce wiedziec dakladna nazwe to prosze pisac na PW :)

 

Sluchawki: http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005EQE0YM?psc=1&redirect=true&ref_=oh_aui_detailpage_o01_s00

 

Z gory przepraszam za ilosc kabli- ktorych nie mialem czasu jescze zwiazac i za ilosc rzeczy na biurku.

 

Dla zainteresowanych:

 

Monitor,PC i glosniki maja jakies 3 miesiace, sluchawki- 3 tygodnie a biurko jakis rok.

 

W nocy:

 

jvyKSeI.jpg

 

 

W dzien:

 

 

OXWFUqN.jpg

 

 

Tak wiem jakosc jest okropna. Moj Samsung ma juz kilka dobrych latek 

 

Jak zrobilem swiatelka pod biurkiem?

 

Pasek swiatelek LED z pilotem do kontrolowania jasnosci i kombinacji kolorow.

 

Czemu az tyle kosmetykow:

 

To sa dezodoranty,perfumy i zele do wlosow ktore uzywam na co dzien wiec mam je pod reka.

 

Jak ktos ma jakies pytania prosze smialo pytac :)

 

@CukS Zdaze spalic kalorie zanim mi brzuch urosnie ;)

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

scina ;) rozbij jajko w jakims pojemniczku i dolej z 50ml spirytusu to wszystko jasne bedziesz mial ;). Co to Piwa to jak wypijesz i nic do tego nie zjesz to się nie odłoży :) Ja nie po to chodzę, trenuję, żeby się potem na pić piwa np. :)

 

 

SavageFrog,

nie lepiej było z odłożyć np. z 3 tych samych 2 do szafy albo gdzieś a jeden zostawić? Zawsze więcej miejsca na biurku :)

Link to comment
Share on other sites

scina ;) rozbij jajko w jakims pojemniczku i dolej z 50ml spirytusu to wszystko jasne bedziesz mial ;). Co to Piwa to jak wypijesz i nic do tego nie zjesz to się nie odłoży :) Ja nie po to chodzę, trenuję, żeby się potem na pić piwa np. :)

 

 

SavageFrog,

nie lepiej było z odłożyć np. z 3 tych samych 2 do szafy albo gdzieś a jeden zostawić? Zawsze więcej miejsca na biurku :)

 

Jeden biore do szkoly- wiec zostaje juz tylko dwa :)

 

A w "magazynku" mam mnostwo roznych zapasow, na przyklad 16 perfum Davida Beckhama bo bylo 50% taniej :D I niby teoretycznie je tam wcisne ale tak to przynajmniej jak zgubie jeden to drugi jest pod reka :D

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

scina ;) rozbij jajko w jakims pojemniczku i dolej z 50ml spirytusu to wszystko jasne bedziesz mial ;). Co to Piwa to jak wypijesz i nic do tego nie zjesz to się nie odłoży :) Ja nie po to chodzę, trenuję, żeby się potem na pić piwa np. :)

 

 

SavageFrog,

nie lepiej było z odłożyć np. z 3 tych samych 2 do szafy albo gdzieś a jeden zostawić? Zawsze więcej miejsca na biurku :)

Wmawiaj sobie tak dalej. To doświadczenie nie ma nic wspólnego z organizmem człowieka.

656605222e9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Powinieneś wiedzieć, że połowa sukcesu to dobra dieta a dieta to nie picie piwa ile popadnie albo innego alkoholu. Eksperyment wykonany z białkiem jajka i alkoholem stwierdza szkodliwość alkoholu na organizm. Bo przecież nasz organizm składa się z białek. Jeśli ktoś pije w nieograniczonych ilościach(dość często i dużo)to nie ma w ogóle co liczyć na sukcesy w kulturystyce.Nawet niewielkie ilości alkoholu są bardzo niekorzystna dla uprawiających kulturystykę.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj moje stare stanowisko z przed dobrego miesiąca ,

,11168389_129034717427961_875020872641718

 

obecnie zwolnił mi się jeden pokój  ale to fotka może jutro jak posprzątam 

edit:

A oto moje aktualne lotnisko,jak to mawiają w BTS 

Z8nujdh.jpg

SLtTLjv.jpg

fhvvOQ6.jpg

EDIT:24/09/15

 

Do zestawu dodałem nowe siedzisko , a jest to fotel z opel corsa 04r ,dlaczego ? powód jest prosty , tańsze niż fotel nawet z ikea , a wygoda lepsza niż markowe fotele do grania za 200-300 euro :D

koszt fotela wyniósł 30e  ^^
 

  • Upvote 3

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

A to jest moje skromne wnętrze nowego Volva 

 

aH4gP6k.jpgzjIjtzx.jpg

u5VBe2d.jpg?2

Telefon trzyma się oparty o laptopa :P ?

Będę musiał też skąbinować sobie podstawkę pod swojego laptopa :D

Postaram wstawić jutro swoję stanowisko. Jeśli nie jutro to na dniach.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.