Jump to content

Radio FlashFM.EU


arusf2011 [PL/EN]

Recommended Posts

Nie wiem tylko z jakiej racji jak 2 osoby powiedzą że coś im nie pasi, to pod nie od razu prawie jest zmieniany repertuar. Sam może nie wiem o jakie utwory chodzi, ale radio powinno być dla każdego, by każdy miał coś dla siebie?

 

Zdecydowanie mniej osób cierpi kiedy jedna osoba przełączy stacje bo jakaś piosenka mu nie pasuje, aniżeli kiedy przez czyjeś zdanie (Niekoniecznie większości) zostanie zmienione i ktoś będzie nagle przeciw.

 

Nic nie sugeruje ale tak to z deka wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy do głosowania na naszej liście przebojów!

Na cotygodniowym podsumowaniu odbędzie się prezentacja 10 utworów, które będą miały najwięcej Waszych głosów. ;)

Czyli, że można głosować tylko na 10 utworów, które są na liście przebojów czy można gdzieś głosować na utwór, który aktualnie gra lub był grany? :|

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Electro,ja cale dnie jezdzilem i tego radia sluchalem,i nie mialem tych problemów.

Tak, ja nie mam problemów gdy słucham, tylko mam problemy z pierwszym odpaleniem go, ponieważ radio przeskakuje na następną stacje, tak jakby było wyłączone.

Czasami odpala się za którymś razem ale ostatnio to głównie jest tak jakby wyłączone.

Jak uda się odpalić, gdy załapie stację to słucham bez problemów.

Słuchanie przez przeglądarkę nie przejdzie.

Przeglądarka zabiera zasoby komputera i nie mam tej funkcji do zgłaśniania/przyciszania.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i przyszła nowość.

To jeszcze nie aplikacja mobilna z prawdziwego zdarzenia, a... plik do jednego z lekkich odtwarzaczy. :)

Czy było dla Ciebie utrapieniem próba włączenia radia?

Jeśli tak, to możemy coś na to zaradzić.

Wystarczy zainstalować darmową aplikację Pocket Radio Player, a następnie pobrać plik dostępny na naszej stronie internetowej (zakładka "Jak nas słuchać") i wrzucić go do folderu "stations" w miejscu instalacji tego odtwarzacza.

Po tym wystarczy ją załączyć, wpisać "Radio FlashFM.EU" i włączyć radio.

Nie martw się - aplikacja zabiera w szczytach 10 MB RAMu i nic więcej. ;)


W grudniu będziemy przechodzić na nowy serwer, z związku z czym spodziewajcie się zmiany linków odtwarzania pod koniec następnego miesiąca. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jutro odbędzie się audycja testowa od 14:00 do 14:30.

Będzie testowane oprogramowanie do nadawania muzyki (dzięki aplikacjom mobilnym na Androida).

Możliwe, że pojawią się interferencje lub zakłócenia z związku z czym przepraszam za nie.

Po tym odbędzie się normalna audycja "Hity radia FlashFM" na szumiącym mikrofonie. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.