Jump to content

Ujawnij Sie

[VIVA] Savage Frog
 Share

Recommended Posts

Osoby które nie wstawiły zdjęcia niech się nie wypowiadają, offtopic będzie karany.

Matthew zostaje ukarany warnem a jego post schowany za zbędne obrazy. Kolejne osoby które mają zamiar się wyśmiewać z wyglądu innych użytkowników będą traktowani gorzej.

A ja dodam tylko tyle, że wszystkie zbędne posty zostały ukryte. 

Następnym razem jak odbiegniecie od tematu to zostanie on po prostu zamknięty.

A teraz czekamy na więcej odważnych :)

IzoBqI6.jpg  

Cyrus- Nikt ci nie uwierzy ze to twoja klata- wiadomo ze zdjecie z Google

Jeśli znajdziesz na Googlach będzie fajnie. Jak na razie wrzucam tutaj oryginalne zdjęcie bez przycinki. :)

huge8fe8a3e3f6d6d6c893f366aa3beaf6e0.jpg

Zdjęcia z dzieciństwa nie mam, może później wrzucę. :)

Zakaz kopiowania zdjęcia na inne strony w celach marketingowych oraz rozrywkowych.

656605222e9e.jpg

Jeśli znajdziesz na Googlach będzie fajnie. Jak na razie wrzucam tutaj oryginalne zdjęcie bez przycinki. :)

huge8fe8a3e3f6d6d6c893f366aa3beaf6e0.jpg

Zdjęcia z dzieciństwa nie mam, może później wrzucę. :)

Zakaz kopiowania zdjęcia na inne strony w celach marketingowych oraz rozrywkowych.

No no chlopie musze przyznac ze tu mnie zaskoczyles- Ja sam staram sie pracowac nad soba ale moj 6-pak bardzo powoli rosnie :(  

• Upvote 1

4

• 4 weeks later...

(img)<adres URL zdjęcia>(/img) (Nawiasy mają być kwadratowe)

Dla podpowiedzi powiem że ten sam efekt osiągniesz klikając w obrazek poniżej buźki na pasku nad polem tekstowym. Potrzebujesz tylko adresu URL zdjęcia, dlatego najlepiej dać je na jakiś hosting (Osobiście polecam imgur.com)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.