Jump to content

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

Tylko ,że gdyby nie mp to skandynawie kupilo by im 1/50 osób !!!

Tak samo orginał gry. Kto z nas kupił orginał specjalnie dla MP ? wiecej niż połowa jak nie 75%...

Gdyby nie Projekt mp gówno by zarobili.

Hah :D

Dokładnie jestem w tym powyżej :P

Nie ma się czym chwalić ale już samemu przejadła mi się jazda na singlu gdy nic się nie dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc, kiedy ja jeszcze nie znałem MP, to się cieszyłem z gry na Singlu. Jeździłem godzinami i czerpałem z tego przyjemność. Jednak po odkryciu MP ta przyjemność trochę zmalała i przy każdej grze offline czuć że czegoś brakuje.

 

Porównać to można do posiadania samochodu. Jeżeli nigdy nie miałeś samochodu to dobrze ci się żyło bo żyłeś bez niego. Ale kiedy miałeś samochód i nagle go nie masz, to wtedy też czujesz że czegoś brak.

Link to comment
Share on other sites

Tylko ,że gdyby nie mp to skandynawie kupilo by im 1/50 osób !!!

Tak samo orginał gry. Kto z nas kupił orginał specjalnie dla MP ? wiecej niż połowa jak nie 75%...

Gdyby nie Projekt mp gówno by zarobili.

Jakiś czas temu na samym Steamie odnotowali 2 miliony aktywacji. Trochę szkoda, że Team ETS2MP nie udostępnia danych o indywidualnych użytkownikach, ale jakoś nie wydaję mi się, że jest jest ich półtora miliona.

A jeszcze zostają wersje non-Steam. MP na pewno troche nagonił im zysku, ale stwierdzenie że bez MP ETS2 byłby finansowym niewypałem jest moim zdaniem mocno przesadzone i nieprawdziwe.

  • Upvote 1

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Nie o to mi chodzi,nie mowię ,że wszyscy.

Ale jak to statystyka częściowa

Ja oraz 90% osób z którymi rozmawiałem(byli u mnie w firmie albo w innych firmach) to jak sie pytalem grali na piracie,a orginał kupili dla Multiplayera.

Więc statystyka z 50% jest prawdopodobna(bynajmniej w polsce,gdzie gry są dużo droższe lub jak kto woli mamy mniejsze zarobki niż osoby za granicą które mogąsobie kupic taką gre nawet na singla przy ich zarobkach 4x taniej) :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.