Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dodatki do wnętrza kabiny- DLC SCS Software


Grzesiek2402

Recommended Posts

I do tego niech kupią każdemu kompa, bo połowa multi nie uciągnie ;)

Kwestia jak "ciężkie" robią modele. Na ten przykład koła - nie muszą dużo ważyć (lub jak ktoś woli - posiadać dużą liczbę polygenów) żeby ładnie wyglądać. ;)

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Z takimi tekstami to za niedługo będziecie ich chwalić za byle gówno. Serio, "jak na ich studio"? Studio jak studio, a to że mają mało wymagających graczy to wina takich powiem wprost chujowych DLC. Ta gra nawet nie powinna mieć w nazwie symulator xD

Nie ma narazie lepszego symulatora ciężarówek niż ets2 więc nie narzekajmy... ja ich nie chwale, napisałem że to jest dużo ale nie jak na ich studio tylko jak na ich że tak to nazwe lenistwo to jest jakiś krok na przód. 

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

To jak Twoim zdaniem powinien wyglądać symulator? 

Pozdrawiam. symulacja w 98%, cały kokpit jest dla nas ;] Nie będe wspominał o reszcie.

 

Co nam daje ETS, chciałbym zobaczyć chociaż w jakimś stopniu papierkologie, możliwości ustawiania takich pierdół jak temperatura danego towaru kiedy wieziemy lodówę aby nie rozmrozić towaru(a to tylko przykład). Albo różnorodność na drodzę, wypadki, roboty a nie stała mapa.

 

Co moge robić w ETS? Wybrać z listy towar, zawieść go bez żadnego stopnia jakiekolwiek różnorodności. Czym różni się to czy wezme firanke czy wanne? Niczym.

 

Arma III ma więcej symulacji od ETS'a. 

 

Mam podawać więcej przykładów xDDD

  • Upvote 2

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Blondynek, akurat w symulatorach nie chodzi o to jak powinny wyglądać, tylko jak powinny symulować różne sytuacje. Pasek siły hamulca to absurd. Sprzęgło to istna prowizorka. Po co jest deszcz, skoro tarcie się nie zmienia? A przecież m. in. to powinien symulować symulator ciężarówek. Jest jeszcze wiele takich kwiatków, jednakże nie ma sensu bym to teraz wymieniał. 

 

Nie ma narazie lepszego symulatora ciężarówek niż ets2 więc nie narzekajmy...

 

No proszę Cię... 

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście nie chce tu zacząć żadnej zbędnej kłótni. Po prostu chodzi o to że to ETS zrobiona mapa europy, jakaś fizyka, cieżarówki i naczepy. A SCS leci w kulki wydając takie denne DLC za nie mały hajs. Takie jest moje zdanie.

Może i nie chcesz, ale szczerze mówiąc aż się prosi...

 

A tak do tematu. Jednocześnie dobrze że projekt ETS nadal idzie naprzód (Jakkolwiek by to nie wyglądało), jednak dla nas to dłuższe oczekiwanie na betę niestety.

Aczkolwiek kto wie, może to DLC nie będzie aż takie złe?

 

Poza tym, robi się Francja, elementy wnętrza w toku, a tandemy na rejestracjach z hotfixa. Co ich tak nagle wzięło na DLC. Kłopoty finansowe czy co :P

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem samo dlc z dodatkami wnętrza powinno być darmowe, jedynie dla osoby posiadającej będzie to umilenie, inny kierowca na multi ledwo to zauważy mijając nas... ewentualnie jak to dlc ma coś kosztować, dla mnie wygórowany max to 2 ojro, nie więcej  ale z drugiej strony - nareszcie RENIA PREMIUM z GPS

i w końcu głodny nie będę jeździł

kanapeczka.jpg

 

omniommniom

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Zamiast takich DLC mogli by zagadać do RJL,OHAHA i 50 keda o wrzucenie ich zmodernizowanych bazujących na modelach SCS, ciężarówek Scania,DAF 105,DAF E6 i Volvo FH 4, takie modyfikacje wnętrza to gracze wymyślili 100 lat przed nimi,

  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że nie, bo ty masz mózg i nie doprowadzisz tego do granic absurdu. Chodzi mi o młodszą część naszej społeczności które prawie natychmiast wykorzystają wszystkie pinezki które dają niektóre trucki i dadzą tam bóg wie co...

Dlatego od jakiegoś czasu wnętrza mają dwie odmiany - szczegółowa widziana z wewnątrz i kartoflasta widziana z zewnątrz. Inaczej nie wiem czy ktokolwiek miałby więcej niż 0.001 FPSa w Roterdamie w godzinie szczytu.

Najlepiej to widać jak mamy licznik FPS - różnica sięga kilkudziesięciu procent między kamerą zewnętrzną a wewnętrzną.

Także może być tych kanapek i 300, dla reszty będzie to jedynie kilka polygonów więcej.

  • Upvote 2

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie przepadałem za modernizowaniem wnętrza, to chyba nie są moje klimaty z tymi firankami i proporczykami. Również te laptopy, kanapki nie wpadają mi w gust, co oczywiście nie oznacza, że nie jest to super sprawa. Niemniej zapewne i tak zakupię te DLC, bo na pewno będzie warto dla ewentualnego urozmaicenia wnętrza, a to czy rzeczywiście będę używał czegoś czy nie to czas zweryfikuje tak samo jak praktycznie z wszystkimi Paint Jobami, których właściwie nie używam i mam tylko ze względu na MP.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Nigdy nie przepadałem za modernizowaniem wnętrza, to chyba nie są moje klimaty z tymi firankami i proporczykami. Również te laptopy, kanapki nie wpadają mi w gust, co oczywiście nie oznacza, że nie jest to super sprawa. Niemniej zapewne i tak zakupię te DLC, bo na pewno będzie warto dla ewentualnego urozmaicenia wnętrza, a to czy rzeczywiście będę używał czegoś czy nie to czas zweryfikuje tak samo jak praktycznie z wszystkimi Paint Jobami, których właściwie nie używam i mam tylko ze względu na MP.

 

Zapomniałeś o dodatkowej nawigacji na którą chyba najwięcej osób czeka :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ścisłość to dużo ludzi w tej chwili ma problem z fps-ami ze względu na słabe parametry komputera, a co dopiero jakby oni dodali więcej dodatków. Między innymi samochody na multi, lub nawet więcej opcji modernizacji ciężarówki. Każdy myśli, że łatwo coś jest zrobić a w rzeczywistości tak nie jest :)

656605222e9e.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o ścisłość to dużo ludzi w tej chwili ma problem z fps-ami ze względu na słabe parametry komputera, a co dopiero jakby oni dodali więcej dodatków. Między innymi samochody na multi, lub nawet więcej opcji modernizacji ciężarówki. Każdy myśli, że łatwo coś jest zrobić a w rzeczywistości tak nie jest :)

Samochody na multi to raczej nie od SCSu.

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

Wszystko jest zrozumiałe że komputery są słabe, lecz technika idzie do przodu, w dzisiejszych czasach liczy się ilość (kasa), nie jakość. Dość dobrze pokazuje to samsung nas*ane tych galaxy prawe dwa na rok, a takie htc wypuszcza jeden sprzęt a dobry pomijając słabe baterie ale nie zobaczymy tam lagów! Iphone też idzie na jakość i ma zajebisty sprzęt (wole androida :D ) Dlatego są ludzie co wracają do starych gier które im chodzą i dają dużo funu niż do nowych które mają ekstra grafe bez fabuły bo przecież jest multi, ale w Polsce nie wszystkich stać na nie.
Gdyby nie to że symulator ciężarówek jest jeden i nie ma konkurencji może sobie odwalać manianę. Dużo rzeczy brakuje żeby był fajnym symulatorem, zdecydowanie wielki plus za multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.