Jump to content

Wersja 0.2.0.1.1 została wydana.


Recommended Posts

Zwracam się z takim pytaniem, gdy wchodzę mam ten sam problem co Wysza. Ponieważ dostaje kicka za mody których nie posiadam ponieważ mam pusty folder mod w folderze EuroTruckSymulator 2. Dlatego zwracam się z pytaniem jak naprawić ten błąd z tym kickowaniem za mody?? Dziękuję i czekam na szybką odpowiedz w tej sprawie

jtSiywi.png

Link to comment
Share on other sites

Zwracam się z takim pytaniem, gdy wchodzę mam ten sam problem co Wysza. Ponieważ dostaje kicka za mody których nie posiadam ponieważ mam pusty folder mod w folderze EuroTruckSymulator 2. Dlatego zwracam się z pytaniem jak naprawić ten błąd z tym kickowaniem za mody?? Dziękuję i czekam na szybką odpowiedz w tej sprawie

Zauważyłem że ten kick występuje przy ciężarówce Daf XF i nie ważne czy jest ona znodyfikowana czy prosto z salonu. W skrócie jeździsz starym Daf'em nie wejdziesz na serwer :D

Link to comment
Share on other sites

Witam , jak gram w multi to chmury nie przesuwają się płynne tylko skaczą , nie występuje to na singlu, czy ktoś jeszcze tak ma

widać to w 4 ,14 ,24 sekundzie

 

https://youtu.be/ta9DY2f3UDA

 

Czas na MP jest "doładowywany" inaczej przez co pojawia się takie efekt. Niemniej "skok" chmur jest na tyle mały, że nie razi to w oczy i w czasie jazdy jest wręcz niezauważalny.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ruch jest mega, aktualizacja znów pobudziła Wszystkich kierowców.

 

Z przykrością stwierdzam, iż Ctrl+V buguje się czasem, czyli

 

stojąc gdziekolwiek minimalizuje grę ( alt + tab ), po czym wchodzę z powrotem. Następnie włączam czat i naciskam V (bez Ctrl) - efekt ?  Wkleja się tekst. 

Męczące i irytujące gdy w słowach muszę omijać V bądź zastępować je ukośnikami \ /.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Pogoda ^^ 

to by była dopiero cudna sprawa , no ale Rzymu tez od razu nie zbudowano więc przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekać , ale jak się widzi takie efekty no to warto

 

 

 Obecnie zatrudnionych jest 27/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 kontakt email   Discord

Strona główna  Facebook

TrucksBook  VTC TMP

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.