Jump to content

Brak mandatów za czerwone światło na niektórych skrzyżowaniach.


MatriXeR

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Brak mandatów za czerwone światło niektórych skrzyżowaniach.
Opis Sugestii: Pomysł polega na wyłączeniu otrzymywania mandatu za przejazd na czerwonym świetle na skrzyżowaniach,gdzie oczekiwanie na zielone światło mija się z celem.
 
Przykładowe obrazkipost-8229-0-86891500-1418741722_thumb.jp

W czerwonych kwadratach są skrzyżowania,jakie mam na myśli.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ten pomysł napewno ułatwiłby rozgrywkę każdemu graczowi :)

Link to comment
Share on other sites

Człowieku, masz wiele opcji żeby to ominąć, najprostsza, jak już koledzy wyżej pisali g_police 0 w konsoli i spokój. Poza tym, jak też koledzy mówili te mandaty to jest tak mała suma, że szok. 

Pomijając to wszystko, jeżeli chcesz się bawić, a nie symulować jazdę to idź na freeroam. ETS2 z założenia jest symulatorem jazdy ciężarówką, w realu też masz czasami takie światła, które są z czapy i musisz stać więc stoisz. Wtedy nie stoisz kilku/kilkudziesięciu sekund jak w ETS2 tylko nawet po 2 min.

Jak najbardziej na NIE

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Klikasz TAB jak dojeżdżasz do skrzyżowania i patrzysz czy nikoqo nie ma i jak nie ma to się nawet nie zatrzymujesz a jak ktoś jest to patrzysz na znaki kto ma pierwszeństwo (bo brak synchra świateł). Mandaty droqie nie są, więc w czym problem? A jak nie chcesz ich płacić to komende podali qracze wyżej jak se wyłączyć i tyle. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

1. Wielokrotnie widziałem imbecylów którzy jak widzą że światła są wyłączone to pędzą jak szaleni i mają znaki tam, gdzie mogą mnie w d*pę pocałować.

2. Zauważyłem na skrzyżowaniu w Warszawie, na tym nie opodal firmy SanBuilders, a Warsztatem, że w środku nocy nawet żółte nie migało.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tylko, że w tym przypadku jeśli jeden patrzy na znaki, a drugi na światła i ma np. zielone to według każdego z nich ma się pierwszeństwo i jest bum. Nie ma złotego środka na tą sytuację niestety, w ogóle nie rozumiem sytuacji, w której osoba wie, że nie ma synchronizacji staje na światłach... Totalny bezsens i blokowanie dróg według mnie. Tak jak już pisałem ja zachowuję bardzo dużą ostrożność patrząc się na wszystkie kierunki i jadę jeśli nikogo nie ma, jeśli ktoś się zbliża to hamuje do 0 i mam wrażenie, że to najlepsze rozwiązanie w tej sytuacji.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.