Jump to content

Błąd przy odpinaniu naczepy


Recommended Posts

Wiem że były takie tematy ale nie mogę nic znaleźć wiec ponawiam pytanie

 

Co zrobić żeby w momencie zdawania ładunku nie mieć w ogóle tego błędu. Dzisiaj odpiąłem naczepę i pojawił się komunikat że ciężarówka musi stać podczas odpinania naczepy i nie mogłem jej ponownie podłączyć żeby zakończyć zlecenie. Próbowałem to zrobić 5 krotnie i za każdym razem sytuacja się powtórzyła. Jeśli nie dokończę tego ładunku, stracę ponad 350.000 zł i 1100km pokonanego dystansu

Link to comment
Share on other sites

Zrób tak jak piszą osoby wyżej...

Zaciągasz ręczny, trzymasz zasadniczy i odpinasz naczepę... i wszystko będzie działać...

Dla mnie to porażka,co zrobili.

TEN 'feature' jest dobry, ale niestety utrudnił życie na multi wszystkim 'pośpiesznym' ;).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Zrób tak jak piszą osoby wyżej...

Zaciągasz ręczny, trzymasz zasadniczy i odpinasz naczepę... i wszystko będzie działać...

TEN 'feature' jest dobry, ale niestety utrudnił życie na multi wszystkim 'pośpiesznym' ;).

Zwykle wystarczył mi hamulec zasadniczy. Kiedy nie podziała, kolejne próby robiłem na zasadniczym i ręcznym. Też nic nie pomogło

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.