Jump to content

Sprawa dotycząca pingu na EU1


Guest

Recommended Posts

Witam wszystkich.

 

Chciałbym się wypowiedzieć co do pingu na EU1. A więc jadać sobie spokojnie z portu Calais w stronę Polski zmieniłem kurs przez landówke która przechodzi obok Dortmundu. Zrobiłem błąd że tamtędy pojechałem bo zastałem nie miłą niespodziankę typu konwój narodowść Chińskiej. Ja rozumiem to że na EU1 jest dużo ludzi i się pięknie i przyjemnie jedzie ale ch****a jasna ludzie którzy mają po 130 pinga zostają wyrzucenia automatycznie bo na chwilę im się zmieni na 240 a ci cały czas jada i mają po 400 380 a nawet i więcej i to nie że jest chwilowe tylko cały czas nie zostają wyrzuceni więc ja się pytam od czego oni mają swój server Azja i nie grają tam tylko przychodzą tutaj. Więc mam nadzieje ze zdjęcia które dam może ruszą i pomogą ułatwić jazdę na EU1.  A i przez takich odechciewa się się grać na Multi.

 

jq9cN3l.png

 

x6BEf6b.jpg

 

PS. Jeżeli zrobiłem błędy językowe to przepraszam ale nie pisze na polskiej klawiaturze.

Z poważaniem kierowca firmy SCHOLZ TRANSPORT

Link to comment
Share on other sites

Jakbyś miał do wyboru ~300-500ms, a pusty serwer, to wybrał byś opcję pierwszą - tak samo jak Ci ludzie ;).

Jak dla mnie lekko niezrozumiałe jest trzymanie serwerów US / Asia - tam zwyczajowo i tak nikt nie gra... 'tamtejsi' ludzie wolą wejść do Nas, gdzie jednak tych graczy można czasami spotkać :).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

ja to rozumiem ale zdarzają się przypadki że przy 650 nie wyrzuca więc co jest  grane

O to trzeba pytać już deweloperów, na jakiej zasadzie serwer stwierdza że powinien kicknąć gracza.

Niestety, ale mogą mieć nawet 500ms pingu i wciąż wszystko jest "legalne". Jedyne co można zrobić to zasugerować w odpowiednim dziale zmniejszenie limitu pingu i poprawienie mechanizmu, aby nie wykopywał bo jeden pakiet szedł o milisekunde za długo.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Oprócz limitu pingu jest chyba jeszcze czasowe opóźnienie. To nie CS aby w tej samej sekundzie co ping skoczył do 1000 wyrzucać z serwera. Zdarzają się przypadki na bardziej leciwych połączeniach, że ping takiego delikwenta skoczy dość mocno.

W CS też tak nie ma x) ... Opóźnienie przy kicku jest specjalnym zabiegiem... wiadomo, że nie zawsze można mieć 75% - 100% jakości łącza ... a średnio poniżej tych wartości skacze ping... a jak wiadomo, wszystko się waha, więc kick w mikrosekundę po skoku pingu byłby kompletnie bez sensu ;)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Jakbyś miał do wyboru ~300-500ms, a pusty serwer, to wybrał byś opcję pierwszą - tak samo jak Ci ludzie ;).

Jak dla mnie lekko niezrozumiałe jest trzymanie serwerów US / Asia - tam zwyczajowo i tak nikt nie gra... 'tamtejsi' ludzie wolą wejść do Nas, gdzie jednak tych graczy można czasami spotkać :).

Ale zobacz jeżeli by zostawić te dwa servery a zmniejszyć kick za pinga na eu 1 do 130 lub 200 to od razu gra była by przyjemna i aż by się chciało jechać a nie tak jak tu że dojechałem do Kassel i mi się odechciało grac bo w mieście było ich około 15 

Link to comment
Share on other sites

Ja mam lepsze alternatywne i moim zdaniem całkiem słuszne rozwiązanie. Licznik pingu który liczy ile mamy ping powyżej... Dajmy za przykład 200ms. Jeżeli mamy go dłużej niż tam sekund 10-15, lub nawet od biedy minuta to jesteśmy automatycznie wyrzucani z gry za ping. Ci którym skacze na kilka sekund są szczęśliwi, osoby z normalnym pingiem także są szczęśliwe.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze? Może nie jeżdżę nałogowo po 10h dziennie, ale na to co ja jeżdżę, a nie jeżdżę zbyt mało to nie trafiłem się na lagerów z powodu pingu. Owszem, że każdy czasami przylaguje, ale nie są to takie lagi, które powodowałyby zepsucie przyjemności z gry i nie są to długie lagi.

 

Patrząc tak z drugiej strony, to może właśnie osoby, które zgłaszają takie problemy z lagerami mają problemy z łączem? Dlatego widzą tyle osób lagujących. :)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No dobra ale to po co są te servery dla chińczyków i reszty bydła z Azji .

Nie rozumiem dlaczego obrażasz ludzi z Azji, na ich serwerach prawie nikt nie gra, oni tak samo jak i Ty chcą czerpać przyjemność z rozgrywki na MP, serio przez to, że pokazuje Ci, że oni mają ping po 300 odechciewa Ci się grać? Zawsze można pojechać inną trasą lub poczekać niech oni się oddalą. Niektórzy myślą tylko i wyłącznie o sobie, żeby inni mieli gorzej, ale ja muszę mieć wygodę. Przestańcie ciągle narzekać na ludzi, którzy grają w dalekiej odległości od postawionego serwera, bo to już się nudne robi, skończyliście z ruskimi i wchodzicie na Azjatów.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego obrażasz ludzi z Azji, na ich serwerach prawie nikt nie gra, oni tak samo jak i Ty chcą czerpać przyjemność z rozgrywki na MP, serio przez to, że pokazuje Ci, że oni mają ping po 300 odechciewa Ci się grać? Zawsze można pojechać inną trasą lub poczekać niech oni się oddalą. Niektórzy myślą tylko i wyłącznie o sobie, żeby inni mieli gorzej, ale ja muszę mieć wygodę. Przestańcie ciągle narzekać na ludzi, którzy grają w dalekiej odległości od postawionego serwera, bo to już się nudne robi, skończyliście z ruskimi i wchodzicie na Azjatów.

Powiem ci tak nie narzekam na ruskich wszystko mi pasuje ale oni już naprawdę przechodzą samych siebie. Mają swoje serwery opłacone mogą korzystać a na dobrą sprawę mają to w d****. Ja rozumiem to ze może na eu 1 jest dużo ludzi ale oni jak się pojawiają to albo laguje jak nwm co lub konwój się rozwala.  A to stwierdzenie (Niektórzy myślą tylko i wyłącznie o sobie, żeby inni mieli gorzej, ale ja muszę mieć wygodę. Przestańcie ciągle narzekać na ludzi, którzy grają w dalekiej odległości od postawionego serwera, bo to już się nudne robi, skończyliście z ruskimi i wchodzicie na Azjatów.) to akurat sie tutaj pomyliłeś bo ja w przeciwieństwie co do nie których lubie grać z kierowcami z rosyjskiej narodowości. A zdanie " Niektórzy myślą tylko i wyłącznie o sobie, żeby inni mieli gorzej, ale ja muszę mieć wygodę." to chyba myślisz o sobie. Bo akurat ja o sobie nie ma takiego zdania. Więc źle trafiłeś. 

Link to comment
Share on other sites

Jestem ciekaw ile razy trafiłeś na taki PING'owy konwój... Trafić Azjate na swojej trasie to jak szukanie igły w stogu siana. Ja w swojej rozgrywce trwającej od samego początku ETS2MP trafiłem bodajrze na 5 azjatyckich kierowców (najczęściej jeżdżę Poznań-Wyspy brytyjskie i południowa Europa). Nie narzekaj tylko graj, jak Ci się nie podoba, to wejdź na azjatycki serwer i tam sobie pośmigaj w ciszy i spokoju nikomu nie przeszkadzając i nie robiąc szumu o lagi.

WSZYSTKO JEST DLA WSZYSTKICH ;)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.