Jump to content

Drifting


RiX

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu zauwazyłem że w ets2 da się driftować bez modów. Sposobem na to jest uszkodzenie kół w 100%, jednak nie moge tego zrobić ponieważ nie ważne ile czasu udeżam w ścianę to i tak nie moge przekroczyć bariery 50%. Czy jest ktoś w stanie mi wytłumaczyć jak to odblkować lub tak zmodyfikować pliki gry żeby się dało to zrobić BEZ MODOÓW !

Link to comment
Share on other sites

kamera 0 wzbijasz się na wysokość "księżyca" i F9. Potem kilka minut swobodnego lotu i bum ;)

 

Niestety i tak będzie miał koła uszkodzone na 50%, próbowałem wczoraj, kiedyś działało.  :mellow:

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Co ku***? Niebezpieczna? hahahahha :D:)....Są ludzie co latają lepiej w ruchu miejskim w realu,niż jakby jechali 60km/h ;). Ale c***, pały stwierdzą, że niebezpieczna jazda i 500zł mandatu :) Taka sama sytuacja tutaj , fakt przesada latać bokiem ciężarówką, ale jak ktoś lubi, no to :)...Ja bez uszkodzen kół, potrafię ładnie przejśc łuk ładnie boczkiem :) Wystarczy wspomagać się ręcznym i sprzęgłem, na klawiaturze zapomnij .

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Tą grę stworzyli by driftować czy po to by dostarczać towary?

Mało jest Need For Speedów? 

 

Poza tym nie da się bez przeklinania czegokolwiek napisać w twoim przypadku? Prostactwa nikt nie lubi...

Chodzi mi o sam fakt, że ktoś będzie leciał bezpiecznie bokiem, ale i tak dostani kicka... ;) Mi to sie jeszcze nie trafiło dostać kicka :DD Nikt nie zabroni latać bokiem ciągnikiem, bo i w realu to sie zdarza ::)

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.