Jump to content

Pomoc w rostrzygnieciu sporu


I<3VODKA

Recommended Posts

po prostu admin wyciął taki kawałek który mu najbardziej pasował do banów. Patrycja ale tu nikt się nie mści. To wcale nie było robione z jakimkolwiek zamiar uprzykrzania gry innym.

Zartujesz, tak?

Na nagraniu ewidentnie widac, ze zanim sie teleportowal do was, sprawdzal inny report, gdzie kogos zbanowal oraz pisal na czacie. Na nagraniu widac moment gdy juz sie do was teleportowal, wczesniej niczego nie widzial, wiec skad mial wziac informacje co sie dzialo przed pojawieniem sie? 

Dlatego admin banuje na podstawie tego co widzi, a nie tego co sie moglo wydarzyc. 

 

 

 

Moim zdaniem gracz z PLTE nie powinien zostać zbanowany tylko dwóch użytkowników z PLKR.

To jest tylko i wyłącznie moja odpowiedź.

Odpowiedz na ten temat byla na poprzednich stronach.

Link to comment
Share on other sites

skillo a czy jak wł steam to przypadkiem gra nie pauzuje a jak wyłączasz pauze się wyłącza. I jeśli tak gość jest poszkodowany to po co podjeżdża do przodu. A ty jadąc w konwoju i stoisz przed kimś i pojazd poprzedzający podjeżdża ty też to robisz delikatnie. i tak samo kraja podjechał do kuby. Czyli kraja blokował i trolował kolegę który był przed nim 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na filmie widać, że ilya chce odjechać lecz Sprint cofał na niego. Potem Kuba zjechał jakimś cudem na niego :P

 

Po zatrzymaniu pojazdu i wciśnięciu SHIFT+Tab gra wchodzi w tryb F1 czyli pauze, więc nie miał możliwości "zjechania" gdyż miał freeza na grze, a wtedy nic się nie rusza :) Gracz ilya18 zatrzymał się tak? Potem ruszył, a na niego Spr!nt cofał specjalnie to widać :) To, że u admina widać, że miał możliwość zjazdu już na pas to nie oznacza, że u niego tak samo było (synchronizacja) Potem znikł nagle tak? Mógł wyjść z gry z jakiegoś powodu albo nwm bluescreen, wywalenie internetu różne są powody.

nie wyszedł z gry czy internet znikł nick znikną z ets2mp (nie wyszukano takiego na wyszukiwarce) gość po zdarzeniu rozpłyną się ogólnie z multi był i znikł

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 nick znikną z ets2mp (nie wyszukano takiego na wyszukiwarce) gość po zdarzeniu rozpłyną się ogólnie z multi był i znikł

 

Nick w grze może być zupełnie inny niż w ETS2MP.

 

Musisz wejść w logi i skopiować ID ETS2MP tego kierowcy, wtedy znajdziesz jego pierwotne konto.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

Slepa to Partycja w tej sytuacji jest Ty  :) jesli ktos przed toba cofa to ty nie jedziesz do przodu wtedy bo sie raczej bankowo zderzycie ! Myslisz Ty troche ? ilya podjezdza do przodu i zaraz widzi ze zrobil glupi i zaczyna tez cofac ale juz nie popatrzyl ze ci za nim tez ruszyli do przodu... I jesli nawet jest bloking to sam ilya do tego doprowadzil ze go zablokowali sowimi smiesznymi manewrami.

 

Hmm, Owszem to dlaczego niby kuba "odpisywał" komuś na steam i się toczył ? Jak po zatrzymaniu zestawu do 0 i wciśnięciu SHIFT+TAB gra jest w trybie pauzy ? Wiec nie miał jak zjechać na tył gracza ilya.. 

 

skillo a czy jak wł steam to przypadkiem gra nie pauzuje a jak wyłączasz pauze się wyłącza. I jeśli tak gość jest poszkodowany to po co podjeżdża do przodu. A ty jadąc w konwoju i stoisz przed kimś i pojazd poprzedzający podjeżdża ty też to robisz delikatnie. i tak samo kraja podjechał do kuby. Czyli kraja blokował i trolował kolegę który był przed nim 

 

Owszem, gra się pauzuje lecz potem musisz Ty ją od pauzować ja tak przynajmniej mam :) Więc Kuba nie miał możliwości przetoczenia się na gracza ilya...

 

nie wyszedł z gry czy internet znikł nick znikną z ets2mp (nie wyszukano takiego na wyszukiwarce) gość po zdarzeniu rozpłyną się ogólnie z multi był i znikł

 

Nie ma takiej opcji, że nagle znikł z świata ETS2MP... Przeszukaj logi itd z steam id... 

Link to comment
Share on other sites

Zartujesz, tak?

Na nagraniu ewidentnie widac, ze zanim sie teleportowal do was, sprawdzal inny report, gdzie kogos zbanowal oraz pisal na czacie. Na nagraniu widac moment gdy juz sie do was teleportowal, wczesniej niczego nie widzial, wiec skad mial wziac informacje co sie dzialo przed pojawieniem sie? 

Dlatego admin banuje na podstawie tego co widzi, a nie tego co sie moglo wydarzyc. 

 

 

Odpowiedz na ten temat byla na poprzednich stronach.

to jeśli nawet nie trolling i nie na trzy dni wielka przesada. za dotknięcie ban na 3 dni. A niektórzy walą z pełnej prędkości na czołówkę i tacy sobie jeżdżą spokojnie. A i są specjaliści którzy domagają się wyłącznie nagrań tylko nie wszyscy mają możliwości sprzętowe nagrywania wszystkiego

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jako że doświadczenie w administracji serwerów gier mam niemałe, pozwolę sobie wtrącić trzy grosze. Owszem - Panowie ewidentnie blokowali gracza ilya18 aczkolwiek uważam że sam filmik jest w znaczący sposób wyrwany z kontekstu. Nikt w tym temacie nie zadał jeszcze pytania  - "co pan ilya18 robił tam razem z nimi na poboczu". Według mnie jest to dosyć istotny dowód na teorię, która już została opisana w tym temacie że ten kierowca po prostu trollował konwój.

 

 

 

Admin banuje za to co widzi

 

Admin banuje mądrze i sprawiedliwie... ja wolałem się trzymać jednak zawsze takiej teorii. W praktyce - faktycznie mogło być tak że ten jeden gracz przeszkadzał całemu konwojowi i ze względu na brak reakcji administracji sami postanowili coś z tym zrobić. Nikogo nie bronię ale w takiej sytuacji nie podejmowałbym się banowania. Albo zbanowałbym wszystkich bo mam wrażenie że zawiało tutaj olbrzymią niesprawiedliwością. Mimo że w ETS2MP (w ogóle w ETS2) gram od niedawna to już mi się również kilka razy zdarzyło trafić na trolla, z którym nikt nic nie robił. Nie jeżdżę w dużych konwojach (gram sam albo z grupką 2-3 znajomych) więc po prostu kończymy kurs na np. EU2 lub SinglePlayer.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 A i są specjaliści którzy domagają się wyłącznie nagrań tylko nie wszyscy mają możliwości sprzętowe nagrywania wszystkiego

 

Nikt nie będzie dostosowywał wszystkiego do komputerów z epoki kamienia łupanego.

Wiadomo, że nikogo nie upoważnia to do łamania przepisów, ale wideo jest najlepszym dowodem na udowodnienie przewinienia, nic dziwnego, że administracja wymaga tego od zgłaszającego.  Jeśli wszystko miało być dostosowane do "najsłabszych" to nic by nigdy nie poszło na przód.

 

 

 

Jako że doświadczenie w administracji serwerów gier mam niemałe, pozwolę sobie wtrącić trzy grosze. Owszem - Panowie ewidentnie blokowali gracza ilya18 aczkolwiek uważam że sam filmik jest w znaczący sposób wyrwany z kontekstu. Nikt w tym temacie nie zadał jeszcze pytania  - "co pan ilya18 robił tam razem z nimi na poboczu". Według mnie jest to dosyć istotny dowód na teorię, która już została opisana w tym temacie że ten kierowca po prostu trollował konwój.

 

 

 

 

Admin banuje mądrze i sprawiedliwie... ja wolałem się trzymać jednak zawsze takiej teorii. W praktyce - faktycznie mogło być tak że ten jeden gracz przeszkadzał całemu konwojowi i ze względu na brak reakcji administracji sami postanowili coś z tym zrobić. Nikogo nie bronię ale w takiej sytuacji nie podejmowałbym się banowania. Albo zbanowałbym wszystkich bo mam wrażenie że zawiało tutaj olbrzymią niesprawiedliwością. Mimo że w ETS2MP (w ogóle w ETS2) to już mi się również kilka razy zdarzyło trafić na trolla, z którym nikt nic nie robił. Nie jeżdżę w dużych konwojach (gram sam albo z grupką 2-3 znajomych) więc po prostu kończymy kurs na np. EU2 lub SinglePlayer.

 

Na zdrowy rozsądek.

Gdyby admin zbanował wszystkich a ILYA się odwołał, to jak by to wtedy uzasadnił admin, że nie widział, ale zgaduje jak było dlatego zbanował?

Gracz mógł trollować i choć zachowanie ludzi z konwoju rozumiem to niestety według "prawa" tutaj obowiązującego nie powinni go blokować i się mścić.

To tak jakby ktoś chciał zabić kogoś bo ten ktoś coś zrobił (ten kto zabił poniesie konsekwencje mimo afektu) - przykład kolokwialny, ale pierwsze co mi przyszło na myśl.

 

Tak to wygląda ze strony admina, to on musi podjąć jakąś decyzję..

 

Ja osobiście też niedługo zaopatrzę się w software do nagrywania, bo czasami takie rzeczy się dzieją, że aż włos na głowie się jeży, a dowód zawsze się przyda :D

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

to jeśli nawet nie trolling i nie na trzy dni wielka przesada. za dotknięcie ban na 3 dni. A niektórzy walą z pełnej prędkości na czołówkę i tacy sobie jeżdżą spokojnie. A i są specjaliści którzy domagają się wyłącznie nagrań tylko nie wszyscy mają możliwości sprzętowe nagrywania wszystkiego

 

Hmm, masz takie programy jak fraps, czy action prawda? Z tego co wiem robienie zdjęć tymi programami nie ścina gry więc możesz zrobić serie fotek i dać na np pokazywarke czy nawet z fotek jakiś film zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

to jeśli nawet nie trolling i nie na trzy dni wielka przesada. za dotknięcie ban na 3 dni. A niektórzy walą z pełnej prędkości na czołówkę i tacy sobie jeżdżą spokojnie. A i są specjaliści którzy domagają się wyłącznie nagrań tylko nie wszyscy mają możliwości sprzętowe nagrywania wszystkiego

 

 

Ty rozumiesz co ty piszesz? Wedlug twojego toku myslenia, nie powinnismy nikogo banowac, bo to jest to niesprawiedliwe gdyz sa przypadki gdzie ludzie nie zostaja zbanowani (admin nie widzial, brak dowodu...).

Tak wiec dlatego ze jakis turek wjechal ci na czolowe i nie zostal zbanowany, mamy przestac banowac wszystkie osoby lamiace regulamin? 

 

Admini codziennie widza takie sytuacje jak na nagraniu. Nie obchodzi nas z jakiego powodu osoby blokuja kogos (aby potrollowac, bo zajechal komus droge...), po prostu reagujemy na to co widzimy w chwili obecnej. admin widzial dwie osoby blokujace jednego uzytkownika, to zbanowal za to co widzial. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Admin banuje mądrze i sprawiedliwie... ja wolałem się trzymać jednak zawsze takiej teorii. W praktyce - faktycznie mogło być tak że ten jeden gracz przeszkadzał całemu konwojowi i ze względu na brak reakcji administracji sami postanowili coś z tym zrobić. Nikogo nie bronię ale w takiej sytuacji nie podejmowałbym się banowania. Albo zbanowałbym wszystkich bo mam wrażenie że zawiało tutaj olbrzymią niesprawiedliwością. Mimo że w ETS2MP (w ogóle w ETS2) gram od niedawna to już mi się również kilka razy zdarzyło trafić na trolla, z którym nikt nic nie robił. Nie jeżdżę w dużych konwojach (gram sam albo z grupką 2-3 znajomych) więc po prostu kończymy kurs na np. EU2 lub SinglePlayer.

Jezeli osoba reportuje kogos i mniej niz minute pozniej chce wziac sprawiedliwosc swoje rece "bo dlugo admin nie wchodzil"  to juz jest tej osoby problem.

 

Tak jak pisalem wyzej. Administratora nie interesuje co sie dzieje wczesniej, bo inaczej nie moglby reagowac na zaden report. Zostales zepchniety z drogi? Zreportuj i czekaj na reakcje admina. Moze ten sam uzytkownik to samo zrobi na nastepnym uzytkowniku i juz admin to zobaczy. Szkoda tylko ze ludzie reportuja i sami zajezdzaja droge a pozniej jest placz bo dostali bana... Gdzie tu logika? Reportujesz, to nie lam zasad na oczach admina.

 

 

 

tak jak piszesz BLOKUJĄCE co najwyżej

Jak te osoby ktore dostaly bana tak bardzo chca zmiany powodu bana, to niech do mnie napisza. Zmienie powod na intentional blocking.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

tak jak piszesz BLOKUJĄCE co najwyżej

Dla ciebie nie jest to blokowanie? Specjalnie cofać na kogoś kto stoi na poboczu.. Napisze to jeszcze raz..... Pisałeś, że kuba podobno odpisywał na steam tak? A gra po wciśnięciu shift+tab się pauzuje nawet jak wciśniesz to na 10km/h to po spadnięciu tej prędkości do 0km/h automatycznie masz pauze włączoną. Więc nie miał możliwości "zjechania" :)

Link to comment
Share on other sites

AMF Czy ty czlokwieku masz oczy w du... ? cofal dobrze do momentu gdy ten caly ilya nie ruszyl !!!!! Jak ty bedziesz cofal zestawem i nagle jakis glupek ruszy do przodu i ci wjedzie w zestaw a ty dostaniesz bana na 3 dni to moze zrozumiesz ocb. Kierowca ktory cofa ma ograniczone pole widzenia natomiast ilya widzi co sie dzieje i mimo tego pcha sie pod cofajacego gracza ! i w calej tej sytuacji jeden czlowiek narobil ambarasu ze powstal temat i gowno burza !

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

AMF Czy ty czlokwieku masz oczy w du... ? cofal dobrze do momentu gdy ten caly ilya nie ruszyl !!!!! Jak ty bedziesz cofal zestawem i nagle jakis glupek ruszy do przodu i ci wjedzie w zestaw a ty dostaniesz bana na 3 dni to moze zrozumiesz ocb. Kierowca ktory cofa ma ograniczone pole widzenia natomiast ilya widzi co sie dzieje i mimo tego pcha sie pod cofajacego gracza ! i w calej tej sytuacji jeden czlowiek narobil ambarasu ze powstal temat i gowno burza !

 

Nie nie mam oczu w czterech literach, lecz tutaj zawinił Spr!nt to, że bronicie kolegi to normalne :) Cofał dobrze? Jak chyba ktoś stoi za tobą to cię cofa wolniej niż normalnie i patrząc w lusterka czy czasem nie ruszył :) Zresztą to nawet słychać, że odpalił silnik chyba, że grasz bez dźwięków no to pozdro... W dodatku kto cofa wykonując tak gwałtowne manewry do tego na autostradzie... jak by ktoś jechał wtedy prawym pasem i by w niego przydzwonił ? ilya zaczynał cofać to Spr!nt zamiast zatrzymać się to dalej cofał... 

Link to comment
Share on other sites

Może i Ja sie wypowiem.

 

Zatrzymałem się na poboczu i kolega chciał, żebym mu pomógł zainstalować DLC i prosił mnie o to na Steam. Ja się zatrzymałem i odpaliłem czat Steama, ale PAUZA MI SIĘ NIE ZAŁAPAŁA ! Było lekko z górki i wóz się stoczył.

 

A co do samego gracza ilya18 nie prosiliśmy go o to, by się do Nas dołączył, sam to zrobił, a to, że zatrzymał się przede mną to juz jego sprawa.

 

Voodka wspomniałeś tu o tym czy chcieliśmy sobie zrobić zdjęcie z randomem ? Otóż postanowiliśmy, że skoro i tak czekamy to możemy parę zdjęć zrobić z nim czy bez niego.

Link to comment
Share on other sites

to teraz można a po co ten cofał a po co te zdjęcie a jak ten cofał to czemu ilya podjechał do przodu. Itd.... ja to widziałem dużo przed bo jechałem tam i nie było w ogóle żadnego specjalnego zajeżdżania utrudniania. Uważam że vodka nie jesteś obiektywny bronisz na zabój admina. I Też uważam że ban jest od wyrywnego admina który też za szybko podją decyzję z długością w szczególności i nazwą.

Link to comment
Share on other sites

 

Może i Ja sie wypowiem.

 

Zatrzymałem się na poboczu i kolega chciał, żebym mu pomógł zainstalować DLC i prosił mnie o to na Steam. Ja się zatrzymałem i odpaliłem czat Steama, ale PAUZA MI SIĘ NIE ZAŁAPAŁA ! Było lekko z górki i wóz się stoczył.

 

A co do samego gracza ilya18 nie prosiliśmy go o to, by się do Nas dołączył, sam to zrobił, a to, że zatrzymał się przede mną to juz jego sprawa.

 

Voodka wspomniałeś tu o tym czy chcieliśmy sobie zrobić zdjęcie z randomem ? Otóż postanowiliśmy, że skoro i tak czekamy to możemy parę zdjęć zrobić z nim czy bez niego.

 

Na filmie widać, że twój pojazd się zatrzymał. Tak jak pisałem wcześniej PAUZA musi się włączyć nie ma opcji by się nie włączyła.. Wejdź sobie po banie na server, pojedź tam gdzie nigdy nikogo nie ma jedź 50km/h i włącz SHIFT+TAB jedź tak długo aż nwm walniesz w lampę, barierkę itp. tak byś zatrzymał pojazd do 0. Wtedy automatycznie odpala ci się menu pauzy czyli F1..

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vodka na prosty rozum to wez ! jedzie konwoj jakis trol rozwala im konwoj wiec sie zatrzymuja na poboczu. Trol robi to samo (bo to trol) ale konwoj chce sie zebrac w grupe znow. wiec robi to na poboczu. kolejnosc graczy sie zmienila bo mogli sie wczytywac i dojezdzali z roznych stanow zapisu. Sprint cofa ale trol rusza ! nagle sie trol orientuje ze bedzie stluczka i cofa ale nie widzi ze ktos za nim tez ruszyl ... i ta sytuacja jest uchwycona na tym filmie i interpretowac mozna to na rozne sposoby ale instnieje w polskim prawie domniewanie niewinnosci wiec jesli ktos ( czyt trol) zaczyna takie manewry to o wypadek nie trudno ! Nie ma tu ewidentnej premedytacji zeby ktos z pelna predkoscia uderzal w tego gracza to sa musniecia nie powodujace zakonczenia rozgrywki czy koniecznosci udania sie do warsztatu. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.