Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Pomoc w rostrzygnieciu sporu


I<3VODKA

Recommended Posts

Ok może jest to opcja a dla panów którzy dostali bana ale Trolingiem tego nazwać nie można a oni dostali bana za Troling na 3 dni widziałem gorsze sytułącje i ludzie dostawali bany na 1 albo 2 dni według mnie to pan który załatwił te bany był trolem bo sam się doczepił do konwoju pomimo tego ze nikt go tam nie chciał

do tego czemu są z góry ustalone opcje może warto by było dać opcje wolnego słowa a nie opcja A albo B

 

do tego pan który załatwiał bany po 10 minutach po banach nie istniał na forum MP Steamie itp

  • Upvote 2
 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Póki co jeździć można wszędzie, o ile nie zakazuje tego administracja. Nie ważne czy jechał za konwojem, przed nim, czy w jego środku. Przepisów nie łamał. Jeśli widzisz w tym trzecie dno to nikt nie broni Ci tego opisać. Jeżeli jednak będziesz argumentował to tym, że zostali sprowokowani, albo przed tym nagraniem coś się stało to takie pisanie możesz sobie darować. Oceniamy to co jest nagrane. Nie ważne czy, kolega, który podłączył się do konwoju wcześniej ich ramował, blokował... cokolwiek. Jest coś takiego jak domniemanie niewinności. Bynajmniej nie można zastosować tego przy sprawie tych dwóch Panów, gdyż są dowody na to, iż blokowali, niezależnie od ich motywów. 

Link to comment
Share on other sites

Niestety ale filmik jest przeciwko tym panom, skoro dali reporta gościowi to pewnie im coś zawinił a że nie było wcześniej reakcji to postanowili mu się odwdzięczyć. Nie mam zamiaru nikogo bronić bo sami sobie są winni, ale ta sytuacja pokazuje że może jednak czas zacząć reportować, robić screenshoty i nagrywać. Dla tych firm będzie to nauczka a 3dni bana to nie jest znowu kara której nie da się przeskoczyć. Szkoda tylko że nie było szybszej reakcji od admina bo mogła się sprawa potoczyć inaczej, no ale mówi się trudno ^^

Link to comment
Share on other sites

A wystarczylo wyslac reporta i poczekac zamiast wymierzac sprawiedliwosc na wlasna reke.

Do ciebie jak i większości mam szacunek, ale tym zdaniem to mnie z nóg zwaliłeś.

 

Po dziś dzień pamiętam jak jeden debil mnie rammował przez 20-30 minut bez przerwy, zreportowałem go, pisałem do zmastera który wcześniej napisał coś na czacie ogólnym dzięki czemu miałem jego id, i tak pisałem co jakiś czas help me help me, a kiedy ciul zniknął bo mi się truck zepsuł i nie mogłem jechać to zmaster mi powiedział żebym mu nie spamił bo bana dostanę... Daje głowę że pewnie facet nadal się dobrze bawi...

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

a dlaczego zamykac niech sie wiecej osob wypowie co mysli na ten temat i z roznych firm a nie tylko BTS :) głównie

 

Wypowiedzieliśmy się ponieważ jesteśmy aktywni, a sama opinia była podyktowana tym co widzieliśmy. Osób na filmie nie znam i nie miałem nigdy z nimi praktycznie styczności, ale domyślałem się, że jak się wypowiemy to zaraz będzie, że kierujemy się jakąś niechęcią do którejś z firm. Z naszej spedycji wypowiedziało się dwóch kierowców, a Ty już widzisz tylko BTS, może warto zapomnieć na chwilę o przynależnościach do firm i skupić się na samej sprawie.

Niestety wina jest ewidentna, 99% ludzi obiektywnie oceniło, że wina leży po stronie naszych rodaków, trzeba to przyjąć na klatę. Wiadomo, że uczestnicy konwoju będą obstawać za tym, że ban jest niesłuszny. Ja sam mogę jedynie powiedzieć, że moim zdaniem ban za takie coś jest za długi, 1 dzień a max 2 to całkowite maksimum.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

przyjrzyjcie się dokładnie pojazd pierwszy tej samej firmy co trzeci parkuje na poboczu i podjeżdża do pojazdu 2 (stara się w niego nie uderzyć ale podjeżdża blisko na tyle że blokuje pojazd 2 ) to możliwe ze troling, ale pojazd nr 3 zsuwa się (koła przednie są nieruchome ciągle tak samo skręcone ) i opiera na pojeździe nr 2. i tu tkwią błędy administracji karanie nie jednostkowe lecz grupowe. gdyby dane pojazdy 1 i 3 nie były by z tej samej VS to by było to uznane za troling pojazdu nr 1 w sumie za blokowanie, natomiast pojazd 2 jak i 3 uniewinnione po prostu sobie stały a to że 3 się oparł na 2 niczemu konkretnemu nie świadczy bo nie wygląda to na coś zamierzanego.

  • Upvote 2

820e41489f685989gen.png12645094_536094586558375_328596795343939

Link to comment
Share on other sites

O w końcu właśnie o to chodzi. Ja tam byłem i to jest tylko urywek całości. Bo ten niby poszkodowany kilka razy z nami się zatrzymywał i jakoś go nikt nie blokował. A tu akurat adminowi się udało wyciąć taki urywek że mógł następne baniki trzasnąć bo widać jak na admina 3 dniowego chyba strasznie jest wyrywny bo z tego szaleństwa nawet pobanował całkiem niewinnych. I tak jak mówisz w ostateczności patrząc tylko na urywek nagrany przez Pana Admina Omara584 to można przyczepić do blokowania. Ale tu nie ma żadnego trollingu bo tu nikt specjalnie nikomu nie zajeżdżał. Blokowanie w ostateczności tak ale 3 dni za dotknięcie ciężarówki z przodu i z tyłu??? uważam że ten admin powinien dostać troszkę po uszach bo strasznie wyrywny

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Do ciebie jak i większości mam szacunek, ale tym zdaniem to mnie z nóg zwaliłeś.

 

Po dziś dzień pamiętam jak jeden debil mnie rammował przez 20-30 minut bez przerwy, zreportowałem go, pisałem do zmastera który wcześniej napisał coś na czacie ogólnym dzięki czemu miałem jego id, i tak pisałem co jakiś czas help me help me, a kiedy ciul zniknął bo mi się truck zepsuł i nie mogłem jechać to zmaster mi powiedział żebym mu nie spamił bo bana dostanę... Daje głowę że pewnie facet nadal się dobrze bawi...

Tak jak się spodziewałem, facet do dzisiaj bezkarny...

 

http://ets2mp.wooqash.net/474490

 

A co do nagrania ja widziałem, i chociaż już słyszałem wersje kolegi, nic nie poradzę na to że oczy trzymają wersje A. Nie da się ukryć że właśnie tak to wygląda :/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

przyjrzyjcie się dokładnie pojazd pierwszy tej samej firmy co trzeci parkuje na poboczu i podjeżdża do pojazdu 2 (stara się w niego nie uderzyć ale podjeżdża blisko na tyle że blokuje pojazd 2 ) to możliwe ze troling, ale pojazd nr 3 zsuwa się (koła przednie są nieruchome ciągle tak samo skręcone ) i opiera na pojeździe nr 2. i tu tkwią błędy administracji karanie nie jednostkowe lecz grupowe. gdyby dane pojazdy 1 i 3 nie były by z tej samej VS to by było to uznane za troling pojazdu nr 1 w sumie za blokowanie, natomiast pojazd 2 jak i 3 uniewinnione po prostu sobie stały a to że 3 się oparł na 2 niczemu konkretnemu nie świadczy bo nie wygląda to na coś zamierzanego.

Akurat tutaj się nie zgodzę z tobą. Zestaw nr 1 i 3 są winne tego :) 1 cofał specjalnie na tą osobę, a mógł się zatrzymać przed nimi jakiś kawałek prawda? 3 wcisnęła lekko gaz bo wątpię by auto samo tak z siebie ruszyło po takim czasie :P

 

 

Moim zdaniem należy się kick na godzinę dla wszystkich.Takie Pyrrusowe zwycięstwo.Ale bana bym nie przydzielił.

Takie moje zdanie.

Bany są na czas, nie kicki :D

Zresztą z tego co wiem i słyszałem "Admin banuje za to co widzi" więc jak by admin specował np. mnie w tej sytuacji (czerwone volvo). To cała trójka dostaje bana czy tylko koledzy z rosji ? Bo na pierwszy rzut oka widać, że cała trójka mnie blokuje :P http://scr.hu/2lue/560guta sytuacja była przez +/- 5 minut. Lecz po 5-6 minutach wyglądała tak: http://scr.hu/2lue/n1rmw 

Link to comment
Share on other sites

WTF jaki trolling ? Widaz ze kuba i kolega za nim zatrzymali sie na poboczu przed nimi jest ktos z poza firmy i jak tu czytam persona non grata tego konwoju, do nich dojezdza kolega z innej firmy i cofa a pan ilya ktory prawdopodobnie doprowadzil do zatrzymania tych pojazdow nagle rusza gdy gracz przed nim zaczyna manewr cofania. Kuba widzac ze odjezdza ilya tez ruszyl do przodu by zrobic miejsce gracza z drugiej firmy ktorzy sie za nimi zatrzymywali. Jesli jeden czlowiek zatrzymuje konwoj kilku osob to kto tu jest do cholery trollem ?  Zebrac cale to towarzystwo wysluchac stron i wtedy ewentualnie karac.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

konriixko było dokładnie jak mówisz tak naprawdę pojazd 1 miał cofnąć bliżej do zdjęcia no troszke mu nie wyszło bo zaczepił. A pojazd 3 nie zaciągną hamulca i na steam tłumaczył dla swojego kolegi jak zainstalować wrzucić do steam dlc. ale adminowi taki piękny wycinek się udało nagrać że z rozpędu nawet nie winnym dał bany. Tylko mnie dziwi że pan ilya18 czy pani nie wiem zaraz po zdarzeniu znikną/ęła z ets2mp. W wyszukiwarce nie ma takiej osoby.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zebrac cale to towarzystwo wysluchac stron i wtedy ewentualnie karac.

 

I może jeszcze zrobić rozprawę sądową bo admin ma 24h godzin dziennie, aby zbierać jeszcze całe towarzystwo na wywiad środowiskowy :P

 

 

A pojazd 3 nie zaciągną hamulca

 

Gdyby nie zaciągnął hamulca to by się przemieszczał do przodu już na początku filmu i by się zaczepił na plecach pojazdu nr 2. Jak widać stał w miejscu, gdy pojazd nr 2 podjechał do przodu to Kuba nagle zwolnił hamulec czy jak? Bo to, że nie zaciągnął ręcznego to powinno już wyjść wcześniej bo była przerwa między nim, a pojazdem z przodu.

Tak to wygląda z poziomu osoby, która widzi dowód w tym temacie.

  • Upvote 1

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

WTF jaki trolling ? Widaz ze kuba i kolega za nim zatrzymali sie na poboczu przed nimi jest ktos z poza firmy i jak tu czytam persona non grata tego konwoju, do nich dojezdza kolega z innej firmy i cofa a pan ilya ktory prawdopodobnie doprowadzil do zatrzymania tych pojazdow nagle rusza gdy gracz przed nim zaczyna manewr cofania. Kuba widzac ze odjezdza ilya tez ruszyl do przodu by zrobic miejsce gracza z drugiej firmy ktorzy sie za nimi zatrzymywali. Jesli jeden czlowiek zatrzymuje konwoj kilku osob to kto tu jest do cholery trollem ?  Zebrac cale to towarzystwo wysluchac stron i wtedy ewentualnie karac.

 

Przepraszam bardzo, nie chce Cię obrażać ani nic, ale chyba jesteś ślepy :)

Jest to blocking.

Ewidentny blocking. Jak wytłumaczysz to, że pierwsza osoba cofa na gracza ilya? :)

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

I może jeszcze zrobić rozprawę sądową bo admin ma 24h godzin dziennie, aby zbierać jeszcze całe towarzystwo na wywiad środowiskowy :P

 

 

Gdyby nie zaciągnął hamulca to by się przemieszczał do przodu już na początku filmu i by się zaczepił na plecach pojazdu nr 2. Jak widać stał w miejscu, gdy pojazd nr 2 podjechał do przodu to Kuba nagle zwolnił hamulec czy jak? Bo to, że nie zaciągnął ręcznego to powinno już wyjść wcześniej bo była przerwa między nim, a pojazdem z przodu.

Tak to wygląda z poziomu osoby, która widzi dowód w tym temacie.

zle ocenil sytuacje bo robil to na goraco i mozna go w jakims stopniu zrozumiec a skoro jeden z adminow napisal posta z ta sprawa to jak widac czas jakis by sie na te konkretna sprawe znalazl :)

Link to comment
Share on other sites

WTF jaki trolling ? Widaz ze kuba i kolega za nim zatrzymali sie na poboczu przed nimi jest ktos z poza firmy i jak tu czytam persona non grata tego konwoju, do nich dojezdza kolega z innej firmy i cofa a pan ilya ktory prawdopodobnie doprowadzil do zatrzymania tych pojazdow nagle rusza gdy gracz przed nim zaczyna manewr cofania. Kuba widzac ze odjezdza ilya tez ruszyl do przodu by zrobic miejsce gracza z drugiej firmy ktorzy sie za nimi zatrzymywali. Jesli jeden czlowiek zatrzymuje konwoj kilku osob to kto tu jest do cholery trollem ?  Zebrac cale to towarzystwo wysluchac stron i wtedy ewentualnie karac.

 

 

Na filmie widać, że ilya chce odjechać lecz Sprint cofał na niego. Potem Kuba zjechał jakimś cudem na niego :P

 

konriixko było dokładnie jak mówisz tak naprawdę pojazd 1 miał cofnąć bliżej do zdjęcia no troszke mu nie wyszło bo zaczepił. A pojazd 3 nie zaciągną hamulca i na steam tłumaczył dla swojego kolegi jak zainstalować wrzucić do steam dlc. ale adminowi taki piękny wycinek się udało nagrać że z rozpędu nawet nie winnym dał bany. Tylko mnie dziwi że pan ilya18 czy pani nie wiem zaraz po zdarzeniu znikną/ęła z ets2mp. W wyszukiwarce nie ma takiej osoby.

Po zatrzymaniu pojazdu i wciśnięciu SHIFT+Tab gra wchodzi w tryb F1 czyli pauze, więc nie miał możliwości "zjechania" gdyż miał freeza na grze, a wtedy nic się nie rusza :) Gracz ilya18 zatrzymał się tak? Potem ruszył, a na niego Spr!nt cofał specjalnie to widać :) To, że u admina widać, że miał możliwość zjazdu już na pas to nie oznacza, że u niego tak samo było (synchronizacja) Potem znikł nagle tak? Mógł wyjść z gry z jakiegoś powodu albo nwm bluescreen, wywalenie internetu różne są powody.

Link to comment
Share on other sites

zle ocenil sytuacje bo robil to na goraco

 

Przed chwilą nie zaciągnął ręcznego bo pisał na steamie, a teraz mówisz, że źle ocenił sytuację bo robił to na gorąco.

 

Kończę pisać w tym temacie bo jeszcze ktoś odniesie wrażenie, że może jestem do kogoś wrogo nastawiony, a tego nie chcę.

Sam nie znam sytuacji, tylko oceniam to co widać na video i za to powinien być ban, ale trochę krótszy niż ten, który został nadany.

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

Slepa to Partycja w tej sytuacji jest Ty :) jesli ktos przed toba cofa to ty nie jedziesz do przodu wtedy bo sie raczej bankowo zderzycie ! Myslisz Ty troche ? ilya podjezdza do przodu i zaraz widzi ze zrobil glupi i zaczyna tez cofac ale juz nie popatrzyl ze ci za nim tez ruszyli do przodu... I jesli nawet jest bloking to sam ilya do tego doprowadzil ze go zablokowali sowimi smiesznymi manewrami.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.