Jump to content

Pomoc w rostrzygnieciu sporu


I<3VODKA

Recommended Posts

Witam,

 

Zglaszam sie do uzytkownikow ETS2MP, aby pomogli w rostrzygnieciu problemu.

 

Powiedzcie, co na tym nagraniu widzicie?

 

 

A. Dwie osoby z tej samej firmy ktore chca zablokowac innego gracza.

B. Obydwie osoby zapomnialy zaciagnac reczny, i jedna przez przypadek pojechala do przodu, druga zaczela sie cofac. Nie ma mowy o "trollingu".

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Co do chłopaka z tyłu (Kuby) to na pewno nie była to wina ręcznego, bo musiałby go nie mieć zaciągniętego wcześniej i wtedy by się zatrzymał na przyczepie z przodu, a on miał pewną odległość od niej. Dopiero jak "ifya" odjechał lekko do przodu to dziwnym trafem Kuby ciężarówka zaczęła jechać do przodu.

Chłopaki zabawili się lecz pewnie nie spodziewali się takiego obrotu spraw.

 

 

Tylko nie wiem dlaczego bana dostał Kraja?

logo%20biale.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

Nawet widzę, że zreportowali gracza, którego blokowali.

 

Najwiekszy grzech wielu graczy. Ktos mi cos zrobi, zreportuje go i sam wymierze sprawiedliwosc. A to ze potem otrzymam bana to nie moja wina. Admin byl zly i zbanowal niewinna osobe.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Zacznijmy od tego, że jadąc z kimś konwój nie lubimy jak dołącza się do niego ktoś trzeci, zwłaszcza jadąc konwoje firmowe w zamkniętym gronie. O ile wiem z relacji pracowników H&C, którzy brali udział w tym konwoju twierdzą, że osoba się podpięła do konwoju pomimo ich sprzeciwu. Nie wiem co działo się wcześniej nie mniej jeśli wszyscy ustawiali się na poboczu to chcąc blokować tego jegomościa można by było zrobić to inaczej, skuteczniej i szybciej, a nie, że robić jakieś podchody przód/tył i bóg wie co jeszcze.

 

Według mnie ban się nie należy nikomu, z resztą w momencie dawanie pierwszego bana zaledwie kilka sekund po rzekomym zablokowaniu osoba znika. Według mnie ban nie należy się nikomu. Ciekawe kto w ogóle zgłosił reporta i co działo się wcześniej, że admin raczył podjąć interwencję. Zgłaszała to osoba, która uciekła, czy osoby z konwoju firm H&C, PLKR? I co było powodem zgłoszenia?

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

ale pytanie jedno PLTE---Ban dziwne??? chyba admin się rolą przejął więc ja myśle ze z tego powinny być wyciągnięte konsekwencje. Ale ogónie to A

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

@WooQash:

W tym przypadku najlepiej by było wysłuchać wszystkich i przejrzeć logi czatu. Po za tym nawet jeśli było jak mówisz, to podłączanie się pod konwój nie jest zabronione, natomiast blokowanie, które jest ukazane na filmie już tak.

Nieważne jaki mieli powód, filmik dowodzi temu, że go blokowali, jestem na A.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Owszem, wariant A. Tylko dlaczego Kraja został ukarany, skoro jedynie podjechał do kubasuperrrr. Ewidentnie widać, jak firma PLKR blokuje gracza ifya.

Czy sie mylę i admin ma wobec tego inne zdanie ? Film nie kłamie.

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash, 

CEH1EM8.png

 

Kraja zreportowal uzytkownika, ktorego po jakims czasie dwoch graczy zablokowalo.

A wystarczylo wyslac reporta i poczekac zamiast wymierzac sprawiedliwosc na wlasna reke.

Link to comment
Share on other sites

Kraja nie winnie dostał bana, kubasuperr z PLKR powinien dostać, ponieważ on blokował.

Owszem, wariant A. Tylko dlaczego Kraja został ukarany, skoro jedynie podjechał do kubasuperrrr. Ewidentnie widać, jak firma PLKR blokuje gracza ifya.

Czy sie mylę i admin ma wobec tego inne zdanie ? Film nie kłamie.

Zostało to już sprostowane

To byl blad administratora, na koniec odpowiednia osoba zostala zbanowana, w tym przypadku kubasuperrrr.

  • Upvote 2

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Zbyt wiele reportów poszło bez rezultatu, by nie wymierzać sprawiedliwości na własną rękę - mówię z doświadczenia.

Wiem, powinienem nagrywać i wysyłać zgłoszenia poprzez system - przecież od tego jest - nie mam pretensji ani żadnych obiekcji co do administracji. Rozumiem, że administrator nie będzie wszędzie - musi być Was więcej - tylko ogarniętych, sprawiedliwych i dojrzałych.

Mówię jak jest.

  • Upvote 1

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.