Jump to content

FFB/LED plugin dla G27


WooQash

Recommended Posts

Czy mógłby się ktoś podzielić ustawieniami Logitech Profiler dla kierownicy G27 lub pobocznej, który ustawiony jest pod FFB Plugin dla ETS2? Wrzuciłem wszystkie pliki ów pluginu do odpowiedniego folderu, gra niby je czyta (są odpowiednie wpisy w konsoli), ale kierownica zachowuje się tak jakby tego pluginu nie było w ogóle. Próbowałem ustawić Profiler względem screenów, które znajdują się na stronie SCS'u, ale okienka wyglądają troszeczkę inaczej tak jakby osoba, która to robiła posiadała starszą wersję Profilera.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz jest różnica, rzeczywiście. Ale nadal czegoś brakuje według mnie, żadnej reakcji na wjazd na krawężnik, żadnej reakcji po jeździe po trawie, czy po szutrze (droga do kamieniołomu). Czy to jest kwestia własnych ustawień w pliku Real_G27_ffb.ini, czy jeszcze innej konfiguracji?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz jest różnica, rzeczywiście. Ale nadal czegoś brakuje według mnie, żadnej reakcji na wjazd na krawężnik, żadnej reakcji po jeździe po trawie, czy po szutrze (droga do kamieniołomu). Czy to jest kwestia własnych ustawień w pliku Real_G27_ffb.ini, czy jeszcze innej konfiguracji?

Mam tak czasem i wtedy czuje ze moja kierownica nie chodzi tak jak powinna ( wjazd na krawężnik nie czuć) wtedy musze resetowac moja dfgt. Restart powinien pomóc.

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz to całkowicie inna rozmowa :) Chociaż mam drobny niesmak, przy małym ruchu kierownicą mam wrażenie jakby kierownica skwierczała :P Takie dziwne uczucie w łapach jakby ten FFB po na prawdę leciutko próbował się bronić. Nie mniej dzięki za pomoc, bo teraz jestem w dużo lepszym położeniu niż przed napisaniem tego wątku :)

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

O ile sprawa z FFB się ustabilizowała i działa to ok to mam problem z LED Pluginem dla G27. Nie korzystam z najnowszej wersji FFB więc nie mam w niej wbudowanej obsługi LED, używam natomiast programiku FanaLEDs, który stwarza sporo problemów. Przykładowo dzisiaj śmigałem sobie w godzinach 19-22 i wszystko było ok, odpalając grę teraz nagle LED plugin się buguje i łapie obroty przy 2000+ przelatując dziwnymi kolorkami w różnych wartościach około 1000, 1500, 2000. Program mam skonfigurowany chyba poprawnie, bo skoro raz działa i nic z nim nie robię, to czemu potem robi fochy? Ma ktoś może podobne problemy? A może używacie innych pluginów?

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Teraz jest różnica, rzeczywiście. Ale nadal czegoś brakuje według mnie, żadnej reakcji na wjazd na krawężnik, żadnej reakcji po jeździe po trawie, czy po szutrze (droga do kamieniołomu). Czy to jest kwestia własnych ustawień w pliku Real_G27_ffb.ini, czy jeszcze innej konfiguracji?

 

A próbowałeś po podłączeniu kierownicy i uruchomieniu gry pogrzebać w kontrolerze gry? Tam masz ustawienia odpowiadające za wibracje kierownicy przy najechaniu na krawężnik, kolizji, wjeżdżaniu na trawę czy drogę żwirową

Link to comment
Share on other sites

A próbowałeś po podłączeniu kierownicy i uruchomieniu gry pogrzebać w kontrolerze gry? Tam masz ustawienia odpowiadające za wibracje kierownicy przy najechaniu na krawężnik, kolizji, wjeżdżaniu na trawę czy drogę żwirową

Ten problem już rozwiązany .. teraz ma problem z pluginem LED. Gdzie ja już nie pomogę, z powodów takich że mam DFGT

76561198217029804.png

Link to comment
Share on other sites

O ile sprawa z FFB się ustabilizowała i działa to ok to mam problem z LED Pluginem dla G27. Nie korzystam z najnowszej wersji FFB więc nie mam w niej wbudowanej obsługi LED, używam natomiast programiku FanaLEDs, który stwarza sporo problemów. Przykładowo dzisiaj śmigałem sobie w godzinach 19-22 i wszystko było ok, odpalając grę teraz nagle LED plugin się buguje i łapie obroty przy 2000+ przelatując dziwnymi kolorkami w różnych wartościach około 1000, 1500, 2000. Program mam skonfigurowany chyba poprawnie, bo skoro raz działa i nic z nim nie robię, to czemu potem robi fochy? Ma ktoś może podobne problemy? A może używacie innych pluginów?

U mnie było to samo, przypisałem RPM dla ciągników i pomogło, śmiga aż miło.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie było to samo, przypisałem RPM dla ciągników i pomogło, śmiga aż miło.

Korzystam póki co tylko z nowego Actrosa i przypisywałem dla niego specjalne wartości (dla domyślnego ustawienia tak samo) ale są momenty, że pomimo wszystko jest ok ustawione to w grze się buguje. Czasami nawet te ustawienia się same kasują czego też nie mogę zrozumieć.

W dodatku te oprogramowanie FanaLEDs kłóci się z innymi pluginami, akurat w przypadku innej gry, a mianowicie rFactor. Mam tam wrzucony całkowicie niezwiązany z FanaLEDs plugin, a i tak od czasu do czasu kiedy program FanaLEDs działa w tle potrafi się pokłócić z tym pluginem i mam dyskotekę na wyświetlaczu zamiast tego czego bym oczekiwał (FanaLEDs ma plugin do rFactor'a, ale korzystam z innego, więc dziwi mnie to kłócenie się).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.