Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Witajcie


Karol355

Recommended Posts

Witam off topic można podyskutować

 

https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-sprzeda%C5%BCy-Las%C3%B3w-Pa%C5%84stwowych/338855209630192

 

Polska sprzedaje dalej,teraz na swój cel ma Lasy Państwowe :/ Ok nie ukrywam że tam pracuje i w sumie mnie to boli(Sprzedali już prawie wszystko) Ale jeśli lasy sprywatyzują to prace straci kolejne parę milionów ludzi,nie możemy do tego dopuścić(Sam tym faktem jestem oburzony bo nie zostanie nic. chwalimy się lasami na skale Europy a co będziemy mieć? Nic bo sprywatyzowane ) Proszę aby ludzie co mają hejty robić nie udzielały się  

Link to comment
Share on other sites

Znajdziesz tam odpowiedniejsze miejsce dla Twojego tematu i ludzi, którzy najprawdopodobniej będą w posiadaniu informacji, które pozwolą im na wszczęcie wartościowej dyskusji. 

hola hola to off topic wiec mogę sobie tu dyskutować na różne tematy a ty co? z tych sprzedajnych kur..?

Link to comment
Share on other sites

hola hola to off topic wiec mogę sobie tu dyskutować na różne tematy a ty co? z tych sprzedajnych kur..?

Angel spokojnie, nie ma sensu zaczynać nowej awantury.

 

Fakt faktem to offtopic ale który gimbazjalista który loguje się na to forum by grać w ets [i rammować/trollować innych] miałby mieć coś do gadania w sprawie lasów?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Angel spokojnie, nie ma sensu zaczynać nowej awantury.

 

Fakt faktem to offtopic ale który gimbazjalista który loguje się na to forum by grać w ets [i rammować/trollować innych] miałby mieć coś do gadania w sprawie lasów?

 

Witam off topic można podyskutować

 

https://www.facebook.com/pages/NIE-dla-sprzeda%C5%BCy-Las%C3%B3w-Pa%C5%84stwowych/338855209630192

 

Polska sprzedaje dalej,teraz na swój cel ma Lasy Państwowe :/ Ok nie ukrywam że tam pracuje i w sumie mnie to boli(Sprzedali już prawie wszystko) Ale jeśli lasy sprywatyzują to prace straci kolejne parę milionów ludzi,nie możemy do tego dopuścić(Sam tym faktem jestem oburzony bo nie zostanie nic. chwalimy się lasami na skale Europy a co będziemy mieć? Nic bo sprywatyzowane ) Proszę aby ludzie co mają hejty robić nie udzielały się  

 

Rozwiazanie jest proste= zasadz se drzewko w ogrodzie i po klopocie ;P

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.