Jump to content

Nowe DLC


[RT] Aro34

Recommended Posts

Wkróce pojawi nowe DLC z oponami. 

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanie, Czy SCS zamierza wydać update z malowanymi felgami, grzebiąc w save z ciekawości, jak malowane są "Runnery" pojawiła się wartość "paint_color" dla opon, felgi też taką dostały ale, w def.scs opony "runner" mają dopisaną formułke "paintable: true". Reszta czegoś takiego niema. Rozumiem że napewno została zrobiona tekstura z alpha channel dla napisów. Ale w przypadku felg mogłyby być malowane jak Raven czyli cała.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

France + Spain DLC

Jedna ze spedycji ma typowo hiszpańską nazwę i logo. Jak Hiszpania to myśle że i reszta regionu, czyli Portugalia, Andora i Gibraltar.

 

Która to nazwa?

 

Ja widzę same FR nazwy... Myślę, że Francja jest na tyle duża, że tylko ona będzie w DLC. Na Hiszpanię, będziemy musieli jeszcze poczekać...

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Nos poturages

 

No to muszę Cie chyba zmartwić bo to jest nazwa z języka francuskiego oznaczająca "nasze pastwiska" :) może i w hiszpańskim języku też coś to znaczy nie wiem bo nie znam, ale to na moje jest język francuski :)

 

Także wszystko wskazuje na to, że w DLC będzie tylko Francja.

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że w tym DLC wprowadzą więcej naczep niż w Skandynawii, a propo firm w DLC Skandynawii jest też jedna nie używana firma, nazywa się "Marina".

Jestem ciekawy jak będą wyglądały malowania tych naczep, mi do gustu przypadło logo Nucleon ale to pewnie jakieś ADR.

Marina specjalizuje się wyłącznie w "wodowaniu" łodzi, które dostępne są w DLC High Power Cargo Pack.

jakie kraje by to nie byly wazne ze beda nowe tereny do zwiedzania :)

co do firm na skandynawi o ile mnie pamiec nie myli to jest jeszcze chyba "hvs" czy jakos tak ktora nie ma punktu rozladunku/zaladunku

VPC, albo BHV jeśli już :)

vpc.png

bhv.png

Tutaj macie spis wszystkich spedycji dostępnych w ETS2.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No to muszę Cie chyba zmartwić bo to jest nazwa z języka francuskiego oznaczająca "nasze pastwiska" :) może i w hiszpańskim języku też coś to znaczy nie wiem bo nie znam, ale to na moje jest język francuski :)

 

Także wszystko wskazuje na to, że w DLC będzie tylko Francja.

Masz rację to jest po francusku. Po hiszpańsku i portugalsku jest podobnie, ale jednak inaczej. W logo widziałem już byka i tak ułożyło mi się w jedną całość :)

Mimo wszystko myślę, że zrobią DLC nie tylko z francją bo byłoby to dość ubogie. Jeszcze DLC tylko z jednem krajem nie było.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Pewnie jak rozbuduja francje to i wlochy tez w jednym DLC :) Na poczatek te dwa kraje jak dokoncza to mi takie DLC wystarczy. Do tego jak widac dorzuca kilka nowych firm i jakies ladunki ( mam nadzieje ) wiec na moje oko wrozbity az takiej biedy to DLC nie bedzie oferowac :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.