Jump to content

Warunki pogodowe


[RT] Aro34

Recommended Posts

Ustaw sobie opady deszczu na maksymalne to będziesz miał padający deszcz, a nie jakieś siki. Przy niskim ustawieniu deszcze nie dość, że są bardzo rzadkim zjawiskiem to ich intensywność też nie jest duża w porównaniu do większego ustawienia możliwości wystąpienia deszczu. Zamiast kombinować z wyglądem/nasileniem deszczu (który nomen omen powinien iść na sugestię do SCS'u, a nie tutaj) to bardziej oczekiwalibyśmy jego synchronizacji.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Pany, Pany, Pany...

Skaczecie sobie do gardeł ile tylko wlezie, ale niepotrzebnie...

Nie będę Was teraz za to karał, ale następny taki odskok już wynagrodzę...

A tymczasem prosiłbym o powrócenie do założeń tematu, albo wyląduje on w odpowiednim miejscu.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Owszem ale mi chodzi o to żeby deszcze jeszcze mocniej padał niż ten co jest obecny w grze

OMG chcesz desz to wyjdż z domu jak będzie padało to krzycz ja chce aby mocniej padało niż teraz. A jak ci się nie podoba multiplayer to na singla leć pełno modów 

Link to comment
Share on other sites

Nie powiedział, że nie podoba mu się multiplayer. Po co zaczynasz dyskusję ? Każdy miał wyrazić własną opinie na zapytanie użytkownika Rudy30, a jednak Ty postanowiłeś zrobić problem. No gratulacje dojrzałości.

 

Wracając do tematu, masz rację. Jednakże wolałbym, jeśli intensywność deszczu była zaimplementowana suwakiem w opcjach a nie dla każdego :)

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.