Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Granie w ETS2MP z FaceTrackNoIR-em


I<3VODKA

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Po dłuższym czasie "przesiadłem się" z facetracknoIR na FreeTrack. To znaczy bardziej program pozostał ten sam, tylko zamieniłem ruchy głowy na urządenie do freetracka. Osobiście nie ma porównania. Podczas gry można jeść, pić i się po głowie i nosie podrapać i zawsze będziemy widzieli co chcemy, w przeciwieństwie do FaceTracknoIR kiedy każdy ruch przy twarzy kończył się oglądaniem sufitu, podłogi i przy okazju stłuczką albo wyjazdem z trasy.

 

Po tych doświadczeniach zdecydowanie polacem freetracka, ale jeśli ktoś jest początkujący chce spróbować, lub ma cierpliwość do nie poruszania nadmiernego głową mogę polecić FaceTracknoIR. Na pewno na początek wystarczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Już znalazłem temat jak to zrobić z jaką kamerą opcja na diodach odpada robię na odblaskach opcja tańsza .

Dlaczego nie diody bo trzeba dać albo baterie albo kabel USB a tych kabelków już mi starczy przy kompie do tego więcej roboty no i ta opcja jest droższa może lepsza nie wiem 

Link to comment
Share on other sites

Ja zacząłem robić wersję z odblaskami no i pod moje ręce akurat trafiła opaska odblaskowa zakładana na rękę. Wątpię żebym miał w domu inne odblaski,a co dopiero taśmę odblaskową, a chcę wykorzystać to co mam i stąd moje pytanie - czy kolor odblasków musi być koniecznie biały czy może być np. zielony? 

 
Dołącz do jednej z najstarszych vs'ek | hvlogistyka.pl
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.