Jump to content
Sign in to follow this  
Zdobywca Zdobyczy.

"PICKUP RACING" mini konkurs z nagrodami [FS 15]

Recommended Posts

TEMAT : http://hvpolska.cba.pl/index.php?topic=227.0

 

 

e1f2dd35f20ae4bfmed.jpg


Witam.Otóż gram ponownie [odkąd znalazłem MINI IMAGE] w Symulator Farmy 2015.Naszła mnie myśl żeby urozmaicić , a równocześnie zmienić odrobinkę styl ciągłego zapiep***nia na polu i porobić coś innego odbiegającego od normy.Stworzyłem więc mini konkurs , wyścig poprzez wyznaczoną trasę drzewami , obiektami jak i przeszkodami które lekko utrudniają prozaiczną jazdę PICKUP'em z gry.: REGULAMIN / SPIS INFORMACJI :

1.Konwój odbędzie się 2015-08-31 o godzinie 17:30 na mapie zmodyfikowanej podstawowymi obiektami z gry odnośnie do przebiegu trasy.
2.Serwer na łączu lokalnym , dokładne informacje i ustalenia jaką pozycję ma przyjąć serwer dedykowany podam później [ serwer w trakcie modernizacji].
3.Na konkurs [zapisani] mają wstawić się o 17:15 - IP : 91.230.202.139 - Sekcja : H&V Logistyka - Kanał : Robert [hasło podam tylko dla uczestników].
4.Kontakt : http://steamcommunity.com/id/robertsteam , http://hvpolska.cba.pl/index.php?action=profile;u=10.
5.Przebieg trasy :https://www.youtube.com/watch?v=-4gwP85kzx0 .
6.Rozmiar trasy :https://www.youtube.com/watch?v=xBN90UEQh1Y .
7.Zasady:

PODCZAS KONKURSU DLA ZAPISANEGO GRACZA ZOSTANIE PRZYDZIELONY PICKUP O NADANYM KOLORZE [WSZYSTKO W POŚCIE PONIŻEJ].CZERWONY PICKUP JEST ZABLOKOWANY JAKO BLOKADA DROGI ODDZIELAJĄCEJ TRASĘ KONKURSOWĄ.NIE WOLNO SKRACAĆ DROGI , ANI UŻYWAĆ PROGRAMÓW POLEPSZAJĄCYCH GRĘ ,KAŻDY MUSI JECHAĆ TRASĄ WYZNACZONĄ PRZEZ DRZEWA I PRZESZKODY,JEŚLI WYPADNIEMY/ZBOCZYMY Z TRASY NALEŻY NIEZWŁOCZNIE POWRÓCIĆ NA WYZNACZONĄ TRASĘ , A WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI I PROBLEMY ZGŁASZAĆ DLA OSOBY ORGANIZUJĄCEJ/POMAGAJĄCEJ.NALEŻY ZACHOWAĆ KULTURĘ I WSKAZANĄ CIERPLIWOŚĆ.PO UKOŃCZENIU POZYTYWNIE KONKURSU UŻYTKOWNICY ,KTÓRZY ZDOBYLI MIEJSCA OD 1-3 DOSTAJĄ USTALONĄ NAGRODĘ.BEZPOŚREDNIE ZŁAMANIE ZASAD GROZI DYSKWALIFIKACJĄ Z KONKURSU !

.
8.Nagrody :

1 miejsce : Malowanie Prehistoric [DLC] http://store.steampowered.com/app/266931/.


2 miejsce : Itemy CS:GO z mojego ekwipunku: http://steamcommunity.com/id/robertsteam/inventory/#730 ,oprócz niewymienialnych ,lub wyprzedanych zestawów broni.


3 miejsce : Konto STEAM z dwoma grami VALVE - http://steamcommunity.com/id/IanTratch z dostepem pod wlasny e-mail i steamguard.

Lista zapisanych będzie widoczna pod postem.Chętnych proszę zgłaszać się tu jak i poprzez PRIV.Nagrody zostaną ustalone i przydzielone po zakończeniu konkursu [niektóre będą przydzielone wkrótce ,bez nikczemnych oszukiwań i "scamów"proszę zachować garstkę cierpliwości].Dziękuję serdecznie i powodzenia !!!  :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...