Jump to content

Firmy


Karol355

Recommended Posts

Witam  moje pytanie krótkie i na temat.

 

Czemu inne firmy mogą dodawać zdjęcia co dzień a moja firma jak dodała zdjęcia z dnia na dzień dostała warna? Co w nich lepszego od mojej firmy? hmmm....( Czemu ja mogę tylko co 3 dni a inni co dzień?)

Link to comment
Share on other sites

Tu chodzi o znajomości, po drugie jesteś jednym z Anonymous i boimy się że nas zhakujesz więc Cie uciskamy.

 

A na serio, możesz codziennie jak każda firma, nie ma firm lepszych czy gorszych. A wtedy ja popełniłem błąd bo zwróciłem Ci uwagę odnośnie czegoś co przestało mieć miejsce, a żaden warn nie był nadany ;)  Mam nadzieje że sprawa rozwiązana.

  • Upvote 1

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

Tu chodzi o znajomości, po drugie jesteś jednym z Anonymous i boimy się że nas zhakujesz więc Cie uciskamy.

 

A na serio, możesz codziennie jak każda firma, nie ma firm lepszych czy gorszych. A wtedy ja popełniłem błąd bo zwróciłem Ci uwagę odnośnie czegoś co przestało mieć miejsce, a żaden warn nie był nadany ;)  Mam nadzieje że sprawa rozwiązana.

Tak chodziło mi mniej więcej właśnie o tą sytuacje co wtedy była. Ok temat wyjaśniony :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.