Jump to content

Sprzedam Vauxhall Corsa


Recommended Posts

Witam,

 

Mam na sprzedaz piekna Corse z 2005 roku. 

 

1.2l Benzyna

74,715 mil

Jestem drugim wlascicielem

Manual

79 Koni mechanicznych

 

Niedawno zakladalem nowe opony, felgi rowniez maja tylko kilka miesiecy

 

Auto oryginalnie bylo kupione przez moja dziewczyne, ale potem zostalo autem wspolnym i teraz sprzedaje gdyz kupuje 2014 Peugot 208. 

 

Prywatne blachy- nie wiem ile sa warte

 

Zadnych rysek ani wgniecen- w idealnym stanie.

 

Klima

 

Elektryczne przednie szyby

 

Radio CD

 

Kilka malych bajerow takich jak sportowy wydech

 

Kolekcja z okolic Aberdeen. 

 

Cena: £1500 (7,500zl)

 

 

AWb50Lx.jpg

 

 

FOg3bhu.jpg

 

 

IrArrY1.jpg

 

 

A15LJRS.jpg

 

 

xVqcI1J.jpg

 

KnD4sj2.jpg

 

Qco1xXM.jpg

 

 

cslHUCQ.jpg

 

ivIncSw.jpg

 

 

Zainteresowanych prosze o PW na tym forum :)

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Jest w Wielkiej Brytanii takie cos jak 'Prawo Jazdy Prowincyjne' ktore pozwala ci jezdzic od 16 lat zanim se zrobisz normalne jak bedziesz mial 17 ale pod warunkiem ze jezdzisz tylko z osoba pelnoletnia z boku. Ja mam 16, niedlugo 17. Dziewczyjna w tym roku bedzie miala 19. Czy jeszcze jakies pytania? A sportowy wydech zeby brzmial lepiej :D Co w tym zlego? 

  • Upvote 1

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Sprzedać jak to Radex powiedział u nas nie sprzedasz, aczkolwiek ostatnio zaktualizowali nam prawo i chyba już możemy angliki rejestrować. Z tymże i tak jeszcze trzeba opłacić OC, a to jest droższe niż dla zwykłego samochodu itd. Praktycznie zanim byśmy mogli wziąć ten samochód, to jeszcze w parę rzeczy trzeba będzie u nas zainwestować, by móc nim jeździć. Choć z tego co słyszałem to są osoby, które chyba mieszkają w Anglii, a są Polakami, więc musisz poszukać. Może się znajdzie. :D

Link to comment
Share on other sites

Sprzedać jak to Radex powiedział u nas nie sprzedasz, aczkolwiek ostatnio zaktualizowali nam prawo i chyba już możemy angliki rejestrować. Z tymże i tak jeszcze trzeba opłacić OC, a to jest droższe niż dla zwykłego samochodu itd. Praktycznie zanim byśmy mogli wziąć ten samochód, to jeszcze w parę rzeczy trzeba będzie u nas zainwestować, by móc nim jeździć. Choć z tego co słyszałem to są osoby, które chyba mieszkają w Anglii, a są Polakami, więc musisz poszukać. Może się znajdzie. :D

Wiem ze mozna rejestrowac bo znajomy niedawno rejestrowal A8, mozliwe ze koszty beda- ja tam na Polskich oplatach sie nie znam. Tak szczerze mowiac to nie oplacalo by sie go sciagac do Polski. Ja szukam bardziej osob mieszkajacych w Wielkiej Brytanii ktorzy beda zainteresowani. Oczywiscie jak ktos bedzie chcial go sprowadzic to udziele pomocy itp. 

 

Ty ale sama końcówka wydechu? Czy CAŁY wydech od samego silnika?

 

Sama Koncowka :)

 

 

4

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.