Jump to content

Biegi


Recommended Posts

Cześć, posiadam kierownicę Logitech Driving Force GT, i mam problem ze światłami i biegami, więc światła i biegi mam tak ustawione: 

 

238_ets2_00001.png

 

647_ets2_00002.png

 

946_logitech.jpg

 

Więc, gdy wciskam przycisk 11 (Światła mijania) to z biegu N przełącza mi się na R (Wsteczny) a gdy naciskam przycisk 10 (Światła długie) to włącza mi się bieg D (Do przodu) chociaż mam ustawione inaczej, i jeszcze dodam jak nacisnę przycisk 11, to bieg R włącza się na chwilę, i wraca na N, a gdy przycisnę przycisk 10, to bieg D też tylko sekundę się utrzymuje, a potem wraca na N. Skrzynia biegów oczywiście automatyczna.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem...

Ja mam kierownice z łopatkami, i wiem że na łopatkach przynajmniej na logikę nie powinno być nic innego niż biegi. (Aczkolwiek nie sprawdzałem czy cokolwiek innego wchodzi bo nie wpadłem na to).

 

Nie wiem czy kierownice z F1 mają w podobnym miejscu biegi (Proszę nie zjadać już nie oglądam tego od ładnych wielu lat), ale może twoja ma właśnie takie coś. Najlepiej by było gdybyś to jakoś sprawdził...

To może być też domyślnie z gry, pamiętam że zanim bawiłem się drugimi klawiszami do kierunków, nie wiem po co, to zawsze jak klikałem prawy bądź lewy przycisk myszy to automatycznie odpowiedni kierunek mi się odpalał.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym próbował dojść drogą dedukcji co tutaj broi. Czy są to klawisze Shift/Ctrl czy D-Pad góra/dół. Usuń przypisanie klawiszy D-Pad góra/dół i sprawdź co będzie się działo, jeśli nadal będzie coś broić to usuń również Shift/Ctrl. W drugą stronę jak wciskasz D-Pad góra/dół to światła się też zmieniają?

 

Teraz nie pamiętam na jakim urządzeniu miałem takie przygody właśnie, że D-Pad lubił sam się aktywować podczas aktywacji innych przycisków na tymże urządzeniu, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć czy dotyczyło to już produktu Logitecha pad/kierownica, czy Apollo pad/kierownica. Możliwe, że jest gdzieś spięcie na płycie lub w kablach przez co te przyciski się uaktywniają naraz, bo nie jest to normalne zachowanie. Próbowałeś siłowo rozwiązać ten problem? Tzn. pięścią w korpus, albo w obudowę? Wiem, że to wydaje się dziwne, ale skoro dzieje się to nagle...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja bym próbował dojść drogą dedukcji co tutaj broi. Czy są to klawisze Shift/Ctrl czy D-Pad góra/dół. Usuń przypisanie klawiszy D-Pad góra/dół i sprawdź co będzie się działo, jeśli nadal będzie coś broić to usuń również Shift/Ctrl. W drugą stronę jak wciskasz D-Pad góra/dół to światła się też zmieniają?

 

Teraz nie pamiętam na jakim urządzeniu miałem takie przygody właśnie, że D-Pad lubił sam się aktywować podczas aktywacji innych przycisków na tymże urządzeniu, ale nie jestem sobie w stanie przypomnieć czy dotyczyło to już produktu Logitecha pad/kierownica, czy Apollo pad/kierownica. Możliwe, że jest gdzieś spięcie na płycie lub w kablach przez co te przyciski się uaktywniają naraz, bo nie jest to normalne zachowanie. Próbowałeś siłowo rozwiązać ten problem? Tzn. pięścią w korpus, albo w obudowę? Wiem, że to wydaje się dziwne, ale skoro dzieje się to nagle...

 

Nic nie pomogło, a siłą parę razy próbowałem. (Tylko teraz, wcześniej jak tak było to nie próbowałem)

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.