Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[W.I.P.] JobSync tool - zsynchronizuj swoje zlecenia z przyjaciółmi!


mikson

Recommended Posts

 

To już zadanie dla mwl4. Ja po prostu nie jestem devem ETS2MP, musiałbym się jeszcze sporo poduczyć. :D

 

Nie koniecznie. Przecież to nie musi być powiązane z ETS2MP  :)

Wystarczy, żeby dane o ładunkach były na serwerze, z którego wszyscy by ciągneli.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Uwierzcie mi, nie jest łatwo tego ogłosić, ale niestety nie znam jeszcze konkretnej daty. Możliwe, że się niestety troszkę spóźnię. W najgorszym wypadku będzie tygodniowy poślizg (7.10), ale postaram się żeby do tego nie doszło. Z góry dzięki za zrozumienie, no i jak to mówi klasyk, "za opóźnienia przepraszamy"  :lol: .

  • Upvote 1

return 0;

 

Author of the JobSync project.

Link to comment
Share on other sites

Uwierzcie mi, nie jest łatwo tego ogłosić, ale niestety nie znam jeszcze konkretnej daty. Możliwe, że się niestety troszkę spóźnię. W najgorszym wypadku będzie tygodniowy poślizg (7.10), ale postaram się żeby do tego nie doszło. Z góry dzięki za zrozumienie, no i jak to mówi klasyk, "za opóźnienia przepraszamy"  :lol: .

Źle to zagrałeś.

 

Trzeba było powiedzieć że premiera przewidziana na koniec października, a potem wszystkim oznajmić że byłeś szybszy niż zakładałeś by wszyscy byli z ciebie jeszcze bardziej dumni :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Źle to zagrałeś.

 

Trzeba było powiedzieć że premiera przewidziana na koniec października, a potem wszystkim oznajmić że byłeś szybszy niż zakładałeś by wszyscy byli z ciebie jeszcze bardziej dumni :)

Może chciał po prostu nawiązać do swojego awatara?

  • Upvote 3

24070878971_43912f4a6b.jpg
"to je ciężki transport na dużych kołach, tu przyszedłeś do roboty a nie żeby się ciągnąć osiem cztery jak cajmer"

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.