Jump to content

[W.I.P.] JobSync tool - zsynchronizuj swoje zlecenia z przyjaciółmi!


mikson

Recommended Posts

najgorsze że od autora nie ma informacji jak idą prace na programem i czy w ogóle idą więc trzeba się zadowolić ręcznym edytowaniem pliku co dalej mi się nie udało oO

Powiem tak bez podstawowej znajomości programowania trochę trudno jest to ogarnąć.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Nie chodzi o brak znajomości programowania tylko o to że po zastosowaniu się do poradnika co do "rozkodowania" plików wszystko działało (pliki dało się otworzyć) a teraz (po dwukrotnym odpaleniu gry) pliki na nowo są "zakodowane" i nic nie mogę zrobić mimo że mam g_save_format "2"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Połowa piździernika za nami, pierwsza data niespełniona (koniec września), druga (ta co napisał @Vaiarek) więc jak to się mówi - 'Do trzech razy sztuka'.

Teraz będzie bez dat, tylko 'czekajcie, czekajcie, będzie napewno', etc. :D

Żeby nie było - nie atakuje nikogo tym tekstem, tylko prześwietlam rzeczywistość :)

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z tego co widziałem w anglojęzycznym wątku to autor pisał że teraz czas poświęca na inny projekt a to co tutaj robi musi poczekać szkoda że tutaj nie zabrał głosu żeby to napisać i żeby ludzie nie liczyli na Halloween ja to bym bardziej stawiał na może nowy rok i to też tak z naciskiem na MOŻE (ale to jest moje zdanie i mam nadzieję że się mylę)

Link to comment
Share on other sites

Na profilu miksona masz notkę że nie bedzie go do 1.11.2015. Z tego co powiedzieli translatorzy to pojawilo się kilka bugów ktore mogą spowodować trwałe uszkodzenie save.

Ja wolę poczekać niż mieć problemy zaraz po odpaleniu apki, a znając życie to zaraz by była gównoburza że wydał program z błędami.

  • Upvote 6

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.